ورزش ها

نسخه (جدید) آزمایشی

صالحی‌زاده: پیشنهاد آذربایجان برای کشتی گرفتن را رد کردم/ قاسم رضایی الگوی من در رشته کشتی است
صالحی‌زاده: پیشنهاد آذربایجان برای کشتی گرفتن را رد کردم/ قاسم رضایی الگوی من در رشته کشتی است
خبرگزاری تسنیم
  • شنبه، 19 فروردين 1396 - 07:36

صالحی‌زاده: پیشنهاد آذربایجان برای کشتی گرفتن را رد کردم

ملی‌پوش کشتی فرنگی گفت: قاسم رضایی الگوی من در رشته کشتی است و به وجود وی افتخار می‌کنم.

سید مصطفی صالحی‌زاده با بیان این مطلب اظهار داشت: قاسم رضایی الگوی من در رشته کشتی است و از حضورش در کنار تیم در آبادان روحیه گرفتم و به وجود وی افتخار می‌کنم.

فرنگی‌کار وزن ٩٨ کیلوگرم در خصوص اینکه آیا اگر قاسم رضایی باز هم بخواهد کشتی بگیرد باز هم این حرف‌ها می‌زند، گفت: من سال‌ها با قاسم رضایی در اردوها تمرین کرده‌ام و باز هم دوست دارم در کنار ما باشد. در هرحال رضایی یک کشتی‌گیر فنی و با اخلاق است.

صالحی‌زاده در مورد عملکرد خود در جام جهانی آبادان تصریح کرد: خوشحالم که در دو مسابقه مقابل کشتی‌گیران آلمان و روسیه عملکرد خوبی داشتم و برنامه‌های کادر فنی را اجرا کردم. ضمن اینکه صحبت های رسول خادم که گفت باید تا آخرین نفس در میدان مبارزه بجنگم و راهنمایی‌های اشکانی و کادر فنی در این مبارزات تاثیرگذار بود.

وی با بیان اینکه در چند سال قبل پیشنهاد آذربایجان برای کشتی گرفتن در آن کشور را رد کردم، خاطر نشان کرد: من یک ایرانی‌ام و به کشتی گرفتن زیر پرچم کشورم افتخار می‌کنم. آن سال ها و اهمیت ندادن به مسابقات انتخابی به‌ هر حال گذشته است، ولی امیدوارم از این پس مسابقه انتخابی اصل باشد و بهترین نفر از این راه راهی رقابت های جهانی فرانسه شود. ضمن اینکه برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا یا بازی‌های کشورهای اسلامی نیز تابع تصمیم کادر فنی هستم.

انتهای پیام/

x