ورزش ها

نسخه (جدید) آزمایشی

سالها پشت خط ماندم و چیزی نگفتم/ امیدوارم عدالت رعایت شود
سالها پشت خط ماندم و چیزی نگفتم/ امیدوارم عدالت رعایت شود
خبرگزاری مهر
  • شنبه، 19 فروردين 1396 - 05:16

حاجی: سالها پشت خط ماندم و چیزی نگفتم؛ امیدوارم عدالت رعایت شود

فرنگی‌کار سبک‌وزن و باتجربه کشورمان معتقد است باوجود توانایی نتواند به حق خود برسد.

 

 

محسن حاجی پور با بیان اینکه امیدوار است با تغییر و تحولات اخیر در کشتی فرنگی بتواند به حقش برسد اظهار داشت: با تمام توان تلاش می کنم تا بتوانم به سالها پشت خط ماندن پایان دهم و به حقم در تیم ملی کشتی فرنگی برسم که البته این مساله نیز به رعایت عدالت و انصاف در روند انتخابی تیم ملی دارد.

 

دارنده مدال برنز وزن ۵۹ کیلوگرم آسیا افزود: همواره می گویند که به من فرصت داده اند اما من نتوانستم توانمندی خود را نشان دهم. در حالیکه حاضر نیستند بگویند من سالها پشت خط مانده ام و چندان در نظر کادر فنی قرار نداشتم.

 

وی ادامه داد: کار در سالهای قبل در مقایسه با شرایط کنونی بشسیار متفاوت بود. در آن سالها تنها مدعیان وزن ۵۹ کیلوگرم من بودم و حمید سوریان، اما حالا در وزن اول چندین مدعی حضور دارند.

 

حاجی پور تصریح کرد: در آن سالها من باید در تمام مسابقات مختلف از تورنمنت گرفته تا جام جهانی کشتی می گرفتم که طبیعتا خسته و فرسوده می شدم، اما نفر دیگر فقط به یک مسابقه جهانی می‌رفت. متاسفانه هم اکنون هیچکس به این موضوع اشاره نمی‌کند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: هر جا گفتند کشتی گرفتم، اما همیشه در مسابقات مهم و اصلی پشت خط ماندم. در رقابتهای جهانی ۲۰۱۱ هم که با بدشانسی آن اتفاق برای من رخ داد و نتوانستم به هدفم برسم. در هر حال امیدوارم از این پس عدالت رعایت شود و هر کشتی گیری که در مسابقه انتخابی اول می‌شود و شرایط بهتری دارد راهی رقابت‌های جهانی فرانسه شود.

x