هت‌تریک برنزی شاگردان اشکانی با برتری «نوری» در رده‌بندی
فارس

هت‌تریک برنزی شاگردان اشکانی با برتری «نوری» در رده‌بندی

نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان مدال برنز را بر گردن آویخت.

در ادامه مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان که از ظهر امروز (به وقت ایران) در شهر پاریس فرانسه آغاز شده است نمایندگان کشورمان در ۴ وزن اول به مصاف حریفان خود رفته‌اند که حسین نوری، در وزن ۸۵ کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را از آن خود کرد.

در وزن ۸۵ کیلوگرم حسین نوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۵ برابر ایویداس استانکوویچ از لیتوانی به پیروزی رسید. وی در دور بعد نیز با نتیجه ۳ بر یک از سد اریک آپس، نفر پنجم اروپا از استونی گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد.

نوری در این مرحله به مصاف ویکتور لورینچ، دارنده مدال برنز ۲۰۱۴ جهان، قهرمان ۲۰۱۷ اروپا و نفر پنجم المپیک ریو از مجارستان رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ پیروز شد و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه ۴ بر یک مغلوب دنیس کودلا، دارنده مدال برنز المپیک و اروپا از آلمان شد و شانس حضور در فینال را از دست داد.

نوری برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به مصاف اسلام عباس‌اوف از آذربایجان رفت که با برتری ۴ بر صفر به مدال برنز دست یافت. در این وزن ۳۴ نفر شرکت کرده‌ بودند.

آخرین اخبار کشتی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس