افشاردوست: در قصور ناظران و داوران دیدار ارومیه شکی نیست
افشاردوست: در قصور ناظران و داوران دیدار ارومیه شکی نیست
خبرگزاری تسنیم

افشاردوست: در قصور ناظران و داوران دیدار ارومیه شکی نیست

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: ناظران و داوران دیدار هفته دهم لیگ برتر در ارومیه اشتباهاتی داشتند که در آن شکی نیست و باید قبل از ست پنجم این مسابقه را قطع می‌کردند.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: این نشست با حضور محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار و مباحث زیادی درباره حاشیه های دیدار شهر ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال مطرح شد.

دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: حاشیه های بوجود آمده در دیدار شهرداری ارومیه و پیکان تهران در دو محور در این نشست بررسی شد که یکی دلایل بروز چنین اتفاقاتی است. بر اساس قوانین و مقررات والیبال و آئین نامه سازمان لیگ، ناظر و داوران این دیدار می توانستند قبل از ست پنجم این مسابقات را قطع کنند اما این کار انجام نشده است.

وی تاکید کرد: در قصور و اشتباهات نمایندگان فدراسیون والیبال در این مسابقه شکی نیست و سرپرست سازمان لیگ و رئیس کمیته داوری فدراسیون والیبال نیز که در این نشست حضور داشتند، بر این موضوع با اعضای جلسه توافق داشتند.

افشاردوست ادامه داد: اتفاقات ست پنجم این مسابقه نیز دیگر محور مورد بررسی در این نشست بود و شرکت کنندگان نظرات متفاوتی در این باره داشتند. دوستان ما در هیئت والیبال استان آذربایجان غربی در مورد نتیجه اعلام شده از سوی کمیته انضباطی مشکلی ندارند و اما حساسیت آنان درباره دلایل بروز چنین حاشیه هایی است.

وی با یادآوری اینکه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظر و داوران یک مسابقه آرای خود را صادر می کند، گفت: بر همین اساس قرار شد باشگاه شهرداری ارومیه درخواست تجدید نظر کند و در کمیته تجدید نظر و استنیاف که با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود، درخواست این باشگاه بررسی شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس