داورزنی: دقت بیشتری در قضاوت دیدارهای ارومیه به عمل خواهد آمد
داورزنی: دقت بیشتری در قضاوت دیدارهای ارومیه به عمل خواهد آمد
خبرگزاری تسنیم

داورزنی: دقت بیشتری در قضاوت دیدارهای ارومیه به عمل خواهد آمد

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون والیبال تلاش خواهد کرد که در امر قضاوت و نظارت مسابقات ارومیه دقت بیشتری به عمل آید و دستورات لازم در این مورد به سازمان لیگ و کمیته داوران داده شده است.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی پس از پایان نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ اظهار داشت: مردم و تماشاگران والیبال ارومیه از سرمایه‌های والیبال هستند و فدراسیون والیبال در چند سال اخیر به رغم اینکه باشگاه شهرداری ارومیه در برخی مواقع به تعهدات خود عمل نکرده است، برای حضور نماینده این شهر در لیگ برتر همکاری لازم را داشته است.

وی تصریح کرد: امروز هم جلسه فوق العاده‌ای با هیئت رئیسه سازمان لیگ برگزار کردیم و دستور اکید برای بررسی همه جانبه حاشیه‌های ایجاد شده در دیدار این تیم برابر پیکان داده شد تا حقی از نماینده ارومیه از بین نرود.

سرپرست فدراسیون والیبال تاکید کرد: با توجه به درخواست باشگاه شهرداری ارومیه برای تجدید نظر در رای صادره کمیته انضباطی برای محدویت‌های بازی بدون تماشاگر و جریمه نقدی، قرار شد این موضوعات در کمیته تجدید نظر مورد بررسی قرار گیرد.

داورزنی تاکید کرد: فدراسیون والیبال توجه ویژه و جدی نسبت به مردم فهیم ارومیه دارد و تلاش خواهد کرد که در امر قضاوت و نظارت مسابقات این استان نیز دقت بیشتری به عمل آید و دستورات لازم در این مورد به سازمان لیگ و کمیته داوران داده شده است.

هفته دهم دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه هشتم آذرماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، آمل، گنبد، ارومیه و اردکان پیگیری شد.

در سالن غدیر ارومیه تیم های شهرداری این شهر و پیکان تهران به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در ست پنجم به دلیل خروج تیم ارومیه در اعتراض به رای داوری ناتمام ماند.

نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ امروز (شنبه) با حضور محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال، احمد ضیایی نایب رئیس، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال، اسبقیان مدیرکل و ارشدی نماینده دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی ورزات ورزش و جوانان برگزار شد و عمده مباحث آن حاشیه‌های دیدار پیکان تهران و شهرداری ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال بود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس