ورامینی‌ها کفن‌پوش به فدراسیون والیبال می‌روند!
خبرگزاری تسنیم
  • چهارشنبه، 05 مهر 1396 - 13:00

ورامینی‌ها کفن‌پوش به فدراسیون والیبال می‌روند!

کانون هواداران تیم شهرداری ورامین اعلام کرد: در صورت جلوگیری از ورود تیم والیبال شهرداری ورامین به لیگ برتر با هزاران هوادار به صورت کفن پوش به فدراسیون والیبال خواهیم آمد.

‌ قرعه کشی لیگ برتر والیبال ایران روز گذشته با حضور 11 تیم برگزار شد و تیم شهرداری ورامین به خاطر عدم تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود در قرعه کشی شرکت داده نشد.

فرهاد نفرزاده و حسین حسینی، سرمربی و مدیر فنی شهرداری ورامین در این جلسه حضور یافتند و نفرزاده تلاش زیادی برای قرار گرفتن این تیم در قرعه کشی انجام داد که سازمان لیگ با آن مخالفت کرد. در نهایت قرار شد تیم شهرداری ورامین در صورت طی کردن مراحل مد نظر سازمان لیگ و برطرف شدن مشکلات تا روز چهارشنبه 12 مهرماه، به لیگ برتر افزوده شود.

تصمیم سازمان لیگ در مورد شهرداری ورامین برای هواداران این تیم به هیچ وجه خوشایند نبود و آنها بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کردند:

جناب آقای منوچهر پورحسن، رئیس محترم سازمان لیگ والیبال
احترامابه عرض جنابعالی می‌رساند پیرو جلسه قرعه کشی لیگ برتر و شرکت ندادن تنها نماینده پرطرفدار استان تهران مطالبی راخدمت شما، ریاست قانون مدار اعلام می‌کنیم:

1- چرا شما دوست ندارید سالن‌های ورزشی ورامین و تهران پر از تماشاگر باشد و چرا دقیقاً برعکس مدیران رشته‌های دیگرعمل می‌کنید. هرگاه تیم والیبال ورامین در خانه والیبال تهران با تیم‌های بانک سرمایه، پیکان و سایپاکه مورد حمایت شماهستند مسابقه داشتند، مملو از جمعیت بوده وحتی درفینال‌های فصل‌های گذشته تماشاگران ورامینی با پرکردن صندلی‌های خانه والیبال جذابیت بازی را دو چندان کردند.

2- برای ما هواداران تیم قهرمان ایران و آسیا جای سوال دارد که آیا فقط ما بدهکاریم؟! یعنی تیم گنبد که 7 فصل متوالی بیشتر از 30 درصد به بازیکنان پرداخت نکرده، بدهی ندارد یا تراویتساهای پدر و پسر، شاکی خصوصی شهرداری ارومیه نیستند؟! علیرضا مباشری و چند بازیکن دیگر با شهرداری تبریز تسویه کردند؟؟ امیر غفور، محمد موسوی و مجتبی میرزاجانپور و بسیاری از بازیکنان دیگر با پیکان تسویه کردند؟ واقعاً جای تاسف دارد برای شما که درپست ریاست سازمان لیگ اطلاعات بسیار محدودی دارید و این شک و شبهه را در دل هزاران هوادار مبنی بر نابود کردن ورزش اول شهرستان ورامین ایجاد می‌کنید.

3- آقای پورحسن عزیز، آیا دبیر محترم سازمان لیگ، جناب آقای خلیل یگانه مجد اجازه دارد با بازیکنان سابق ورامین تماس گرفته و از آنها بخواهد به دلیل پرداخت نشدن درصدی از مطالباتشان از تیم ورامین شکایت کنند؟ آیا با بازیکنان دیگر تیم‌ها تماسی گرفته می‌شود؟

در پایان از شما درخواست می‌کنیم قانون را در همه ابعاد و برای همه تیم‌ها به طور مساوی رعایت کنید تا لکه سیاهی در کارنامه موفق فدراسیون والیبال به ریاست دکتر داورزنی ایجاد نکنید.

ما هواداران تیم والیبال شهرداری ورامین، فرزندان همان دلیرانی هستیم که در 15 خرداد سال 1342، کفن پوش به استقبال مبارزه با زورگویی آمدند و تاریخ‌ساز شدند. لذا در صورت جلوگیری از ورود تیم والیبال شهر شهیدان پانزده خرداد با هزاران هوادار به صورت کفن پوش به فدراسیون والیبال خواهیم آمد.

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس