کولاکوویچ: مشکلات زیادی برای حفظ غفور و موسوی داشتیم
کولاکوویچ: مشکلات زیادی برای حفظ غفور و موسوی داشتیم
خبرگزاری مهر
  • یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 10:56

کولاکوویچ: برای کسب مدال دوم تلاش خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از عنوان سومی در مسابقات جام قهرمانان قاره‌ها، گفت: این مدال می تواند انگیزه ای برای کسب مدال های دیگر در رقابت های آینده باشد تا بتوانیم همین روند خوبمان را با بازیکنانمان ادامه دهیم. سال آینده برای کسب مدال دوم تلاش خواهیم کرد.  

 

ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی ایران برابر فرانسه گفت: برای ایران این مسابقات از این جهت اهمیت بالایی داشت که بهترین فرصت و تجربه برای کسب مدال بود و در واقع اولین مدال برای تیم ملی والیبال ایران به دست آمد. همچنین این مدال می تواند انگیزه ای برای کسب مدال های دیگر در رقابت های آینده باشد تا بتوانیم همین روند خوبمان را با بازیکنانمان ادامه دهیم. سال آینده برای کسب مدال دوم تلاش خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: رو در رو شدن با همکارم لورن به جذابیت این بازی والیبال افزود زیرا وی تیم قدرتمندی دارد. خوشحالم که این مسابقات را با پیروزی به پایان رساندیم.

 

وی با بیان اینکه بعد از بازی با ایتالیا و آمریکا می دانستیم که کسب مدال برنز ممکن خواهد بود، گفت: پس از پایان ست چهارم مسابقه با فرانسه، بازیکنانم خسته شده بودند اما می خواستند که با پیروزی در دیدار پایانی به مدال برسند. خوشحالم که توانستند قدرت و شخصیت خود را حفظ کنند. آنان در موقعیت‌های دشوار از خود مقاومت نشان دادند.

وی خاطرنشان کرد : تیم ایران بعد از لیگ جهانی مشکلات زیادی برای حفظ بازیکنانی مثل غفور و موسوی داشت.

کولاکوویچ در ادامه گفت: این مسابقات اولین بازی های ایران پس از لیگ جهانی بود. نمی خواهم توجیه کنم، اما تا به حال درباره اش با خبرنگاران ایرانی هم صحبت نکردم. تیم ایران مشکلات زیادی برای حفظ برخی از بازیکنان مهم همچون امیر غفور و محمد موسوی در تیم ملی داشت. حتی عادل غلامی و جواد معنوی نژاد هم در مسابقات لیگ جهانی با مصدومیت مواجه شدند و زمان ریکاوری بسیار کوتاه بود، نتوانستیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: با همه این اوصاف توانستیم به اولین مدال والیبال برای ایران در رده بزرگسالان دست پیدا کنیم و همانطور که معروف گفت این موضوع برای مردم ایران بسیار مهم است. چون ایران کشوری است که مردمش عاشق والیبال هستند و هر روز، هر لحظه و هر ثانیه کاملا پیگیر مسابقات و اخبار تیم ملی کشورشان هستند و این مدال شایسته تیم ملی ایران است.

جدول جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

رتبهتیمبازیبرد باختامتیاز
۱ itبرزیل ۵ ۴ ۱ ۱۲
۲ usایتالیا ۵ ۴ ۱ ۱۲
۳ irایران ۵ ۴ ۱ ۹
۴ itآمریکا ۵ ۲ ۳ ۸
۵ rsفرانسه ۵ ۱ ۴ ۴
۶ arژاپن ۵ ۰ ۵ ۰

برنامه و نتایج والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس