بلن: ایران یکی از بهترین پاسورهای جهان را در اختیار دارد
  • شنبه، 25 شهریور 1396 - 15:35

بلن: ایران یکی از بهترین پاسورهای جهان را در اختیار دارد

 جام قهرمانان بزرگ جهان 2017 - دور چهارم - شنبه، 25 شهریور 1396 - 14:45

تیم ملی والیبال ژاپن نتیجه نهایی تیم ملی والیبال ایران
1
ست 1( 25-21)
ست 2( 19-25)
ست 3( 20-25)
ست 4( 14-25)
3


مربی فرانسوی تیم ملی ژاپن گفت: هنوز خیلی راه برای پیمودن داریم اما از دست دادن ست آخر با 11 امتیاز اختلاف پذیرفتنش برایم دشوار است.

فیلیپ بلن، مربی فرانسوی تیم ملی ژاپن بعد از پیروزی ایران برابر ژاپن در چهارمین روز مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: کمی گیج شدم چون ناگهان روند خوبی که داشتیم، متوقف شد و نتوانستیم خوب بازی کنیم. نتوانستیم حملات پس از دریافت خوبی داشته باشیم و نبض بازی را از دست دادیم و برای ژاپن این دیدار، پایان بدی داشت.

وی با یادآوری اینکه تیم ژاپن جوان و از بازیکنان جدیدی بهره می‌برد، گفت: هنوز خیلی راه برای پیمودن داریم اما از دست دادن ست آخر به این شکل (25 بر 14) پذیرفتنش برایم دشوار است. حالا باید ببینیم بازی فردا چگونه از آب در می‌آید که انتظار بازی سختی برابر برزیل را داریم.

مربی تیم ملی والیبال ژاپن در مورد تیم ایران، گفت: ایران به هر حال تیمی است که بازیکنانش سه چهار سال است در کنار هم بازی می‌کنند. ایران یکی از بهترین پاسورهای جهان را در اختیار دارد و باید اعتراف کنم که ایران تیم تمام عیاری است و در حال حاضر قوی‌تر از ژاپن کار می‌کند.

سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه با بیان اینکه موضوع تنها پیروز شدن تیم ایران نیست، گفت: موضوع این است که بتوانید با بیشترین توان‌تان بازی کنید و در این صورت باختن نگرانی ندارد. اما امروز همه دیدیم که تیم ژاپن لحظاتی خوب بود و در اکثر مواقع اشتباهات ساده و پیش پا افتاده زیادی مرتکب شد که نباید در طول بازی اتفاق بیافتد و این موضوع نگران کننده است.

فیلیپ بلن ادامه داد: من کارم را از ماه می (اردیبهشت) در ژاپن شروع کردم و اولین چالش مهم نیز رقابت‌های انتخابی جهان بود که بعد از کسب این سهمیه، حالا برنامه‌هایمان را بر اساس مسابقات المپیک 2020 تنظیم کردیم.

مربی پیشین تیم ملی لهستان ادامه داد: خوب است که از قبل حضورمان در المپیک قطعی شده اما قرار نیست در بازی‌های المپیک فقط شرکت کنیم، بلکه از همان اول می‌خواهیم تمام تلاش خود را به کار گیریم تا به فینال راه یابیم. بنابراین باید سخت کار کنیم و تغییرات زیادی هست که باید در تیم ژاپن به وجود آوریم. بازیکنان خیلی خوبی داریم اما باید استعداهای جدید را کشف کنیم. به هر حال این یک برنامه دراز مدت است و باید در موردش خیلی فکر کنیم.

 

 
رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

جدول جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

رتبهتیمبازیبرد باختامتیاز
۱ itبرزیل ۵ ۴ ۱ ۱۲
۲ usایتالیا ۵ ۴ ۱ ۱۲
۳ irایران ۵ ۴ ۱ ۹
۴ itآمریکا ۵ ۲ ۳ ۸
۵ rsفرانسه ۵ ۱ ۴ ۴
۶ arژاپن ۵ ۰ ۵ ۰

برنامه و نتایج والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس