رضایی: ژاپن با سرویس‌هایش ایران را آزار داد
  • شنبه، 25 شهریور 1396 - 13:54

رضایی: ژاپن با سرویس‌هایش ایران را آزار داد

مربی تیم ملی والیبال گفت: ژاپنی‌ها این باور را دارند که مقابل ایران می‌توانند خوب بازی کنند . به رغم کوتاه بودن قدشان از تکنیک خوبی برخوردارند و با سرویس‌ها تیم ایران را آزار دادند . 

به گزارش 1 ورزش و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سعید رضایی مربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی سه بر یک تیم ملی ایران مقابل ژاپن در مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت :

از ست‌های دوم به بعد تیم ایران با دریافت‌های بهتر، زخمی کردن توپ‌های ژاپن در دفاع، های‌بال کردن و توپگیری، کنترل خوب روی توپ‌های برگشتی و تاکتیک پذیری بازیکنان به بازی برگشت.

وی در خصوص دلایل باخت ایران در ست اول گفت: به هر حال ژاپنی‌ها در میان تیم‌های شرکت کننده این باور را دارند که مقابل ایران می‌توانند خوب بازی کنند. آنها به رغم کوتاه بودن قدشان از تکنیک خوبی برخوردارند و با سرویس‌ها تیم ایران را آزار دادند.

مربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ضمن مدافعان ایران در این دوره با تیم‌هایی با سبک‌های مختلف بازی کردند و به تدریج آن‌ها را مهار کردند.

رضایی با اشاره به اینکه چشم امید همه ایرانیان به بازی فردا مقابل فرانسه است، گفت : بازی با فرانسه بازی مرگ و زندگی برای تیم ایران است. سرنوشت این مسابقه دست خودمان است و امیدوارم با بازی خوب و با دست پر به ایران برگردیم.

 

 

 

جدول جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

رتبهتیمبازیبرد باختامتیاز
۱ itبرزیل ۵ ۴ ۱ ۱۲
۲ usایتالیا ۵ ۴ ۱ ۱۲
۳ irایران ۵ ۴ ۱ ۹
۴ itآمریکا ۵ ۲ ۳ ۸
۵ rsفرانسه ۵ ۱ ۴ ۴
۶ arژاپن ۵ ۰ ۵ ۰

برنامه و نتایج والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس