غفور: برابر فرانسه محکوم به پیروزی هستیم
  • شنبه، 25 شهریور 1396 - 14:40

غفور: برابر فرانسه محکوم به پیروزی هستیم

پشت خط‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم کسب مدال‌مان به اما و اگر نرسد و مثل بازی‌هایی که در این تورنمنت بی‌نقص انجام دادیم، بتوانیم فردا هم خیلی بهتر بازی کنیم .

به گزارش 1 ورزش و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از پیروزی سه بر یک ایران مقابل ژاپن در مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: خدا را شکر امروز بعد از واگذاری نتیجه در ست نخست خیلی خوب به بازی برگشتیم و در ادامه نیز خیلی خوب کار کردیم. تا این جای نتایجی که می‌خواستیم را به دست آوردیم. اما واقعا کافی نیست و یک گام مانده تا مدال بگیریم.

وی تصریح کرد: نتیجه زحمت‌هایی که در این چند سال همه برای والیبال کشیدند را باید فردا بگیریم. با همتی که در بازیکنان برای صرف فعل خواستن سراغ دارم، مطمئنم که فردا می‌توانیم یک بازی خیلی خوب و بی‌نقص جلوی تیم خوب فرانسه به نمایش بگذاریم. ان شاالله بتوانیم هم نتیجه خوبی بگیریم و بتوانیم با مدال به تهران بازگردیم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در خصوص شکست دادن تیم ژاپن تنها رقیب ایران در قاره آسیا در مقابل بیش از 8 هزار تماشاگر افزود: واقعا از ژاپن هم نباید غافل شد. شاید بگویند که تیم ایران خیلی راحت پیروز شد و حتی یک ست را 25 بر 14 برد، اما هر چه تیم خوب بازی کند، می‌تواند با این نتیجه نیز غافلگیر شود. این طور نیست که بتوانیم با 60 درصد توان‌مان پیروز شویم. زحمت کشیدیم، تلاش کردیم و توانستیم این تیم را از پیشرو برداریم، اما بازی اصلی قطعاً فرداست و باید تمام تمرکزمان را روی بازی فردا باشد.

وی در خصوص شکسته شدن طلسم پیروزی مقابل فرانسه گفت: فردا محکوم به پیروزی هستیم. باید خیلی خوب این تیم را آنالیز کنیم. شرایطمان باید در ایده‌آل‌ترین حالت باشد. امیدوارم کسب مدال‌مان به هیچ اما و اگر نرسد و مثل بازی‌هایی که در این تورنمنت بی‌نقص انجام دادیم، بتوانیم فردا هم خیلی بهتر بازی کنیم و حتی بهتر هم باشیم.

 

 

جدول جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

رتبهتیمبازیبرد باختامتیاز
۱ itبرزیل ۵ ۴ ۱ ۱۲
۲ usایتالیا ۵ ۴ ۱ ۱۲
۳ irایران ۵ ۴ ۱ ۹
۴ itآمریکا ۵ ۲ ۳ ۸
۵ rsفرانسه ۵ ۱ ۴ ۴
۶ arژاپن ۵ ۰ ۵ ۰

برنامه و نتایج والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس