حمایت داورزنی از تیم ملی بعد از باخت به برزیل
خبرگزاری مهر
  • جمعه، 24 شهریور 1396 - 13:03

حمایت داورزنی از تیم ملی بعد از باخت به برزیل

 جام قهرمانان بزرگ جهان 2017 - دور سوم - جمعه، 24 شهریور 1396 - 08:10

تیم ملی والیبال ایران نتیجه نهایی تیم ملی والیبال برزیل
0
ست 1( 22-25)
ست 2( 19-25)
ست 3( 15-25)
3


سرپرست فدراسیون والیبال با حمایت از نمایش تیم ملی در رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ جهان گفت: امیدواریم نخستین سکوی جهانی ایران را در طول تاریخ والیبال کسب کنیم.

محمدرضا دورزنی پس از باخت تیم ملی ایران برابر برزیل و در آستانه دو مسابقه مهم و سرنوشت ساز ایران مقابل ژاپن و فرانسه اظهار کرد: ازهمه بازیکنان و اعضای کادر فنی تشکر می کنم. کاملا مشخص بود که تیم ملی والیبال ایران تمام تلاش خود را در مسابقه برابر برزیل انجام داد، اما برزیل خیلی بی نقص بازی کرد. بچه ها تمام انرژی خود را گذاشتند. دست همه آنها درد نکند. همه مردم دیدند که بچه ها چقدر زحمت کشیدند و از نمایش آنها راضی هستند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: ان شاءالله تیم ملی ایران با کمک خدا در دیدارهای مقابل ژاپن و فرانسه با قدرت ظاهر شود و بتواند با کسب پیروزی در این دو دیدار، نخستین سکوی جهانی ایران را در طول تاریخ والیبال کسب کند.

داورزنی افزود: ما هم تلاش می کنیم که با تمام توان از تیم ملی والیبال ایران حمایت کنیم و علاوه بر اهدای جایزه نقدی این مسابقات به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، از منابع و مراجع دیگر از تلاش و افتخار آفرینی آنها تشکر و تقدیر ویژه خواهیم کرد. هر چند تنها انگیزه ملی پوشان، شادی دل مردم عزیزمان و افتخار آفرینی برای ایران عزیز در میادین بین المللی است.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه فردا (شنبه) به وقت تهران در چهارمین دیدار خود در جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف ژاپن می رود.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

جدول جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

رتبهتیمبازیبرد باختامتیاز
۱ itبرزیل ۵ ۴ ۱ ۱۲
۲ usایتالیا ۵ ۴ ۱ ۱۲
۳ irایران ۵ ۴ ۱ ۹
۴ itآمریکا ۵ ۲ ۳ ۸
۵ rsفرانسه ۵ ۱ ۴ ۴
۶ arژاپن ۵ ۰ ۵ ۰

برنامه و نتایج والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان 2017

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس