ثبت‌نام ۱۸ کشور برای مسابقات نوجوانان آسیا
  • دوشنبه، 02 بهمن 1396 - 12:08

ثبت‌نام ۱۸ کشور برای مسابقات نوجوانان آسیا

۱۸ کشور برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر سال ۲۰۱۸ آسیا که به میزبانی ایران در شهر تبریز برگزار می‌شود، ثبت نام کردند.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۸ سال آسیا از هشتم تا پانزدهم تیرماه سال آینده به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می‌شود.

در مهلت ثبت نام تیم های شرکت کننده ۱۸ کشور برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند که مسابقات با حضور ۱۶ تیم برگزار می‌شود و کنفدراسیون والیبال آسیا در نیمه اول بهمن ماه درباره تیم‌های شرکت کننده تصمیم گیری می‌کند.

هنگ کنگ، قزاقستان، ایران،‌ چین تایپه، تایلند، نیوزلند، مالزی، سریلانکا، کره جنوبی، قطر، ترکمنستان، پاکستان، چین، ژاپن، استرالیا، ازبکستان، هند و عمان ۱۸ کشور ثبت نام کننده برای حضور در این رقابت‌ها هستند.

والیبال نوجوانان ایران با هفت قهرمانی در قاره کهن آسیا که شش عنوان آن از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ به صورت متوالی به دست آمده است، عنوان پرافتخارترین کشور رقابت‌های قهرمانی آسیا را در پرونده کاری دارد و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دوازدهمین حضور خود در این رقابت ها، به دنبال کسب هفتمین قهرمانی در تبریز است.

چهار تیم برتر مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال آسیا، سهمیه رقابت های جهانی سال ۲۰۱۹ را به دست می‌آورند.

 

 

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس