جمهوری چک و ترکیه در تور والیبال ساحلی کیش شرکت می‌کنند
جمهوری چک و ترکیه در تور والیبال ساحلی کیش شرکت می‌کنند
خبرگزاری تسنیم
  • چهارشنبه، 13 دی 1396 - 09:25

جمهوری چک و ترکیه در تور والیبال ساحلی کیش شرکت می‌کنند

با ثبت نام سه تیم از جمهوری چک و ترکیه (دو تیم) تعداد تیم‌های متقاضی شرکت در تور جهانی سه ستاره کیش به 21 رسید.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی ایران از سه شنبه اول تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

سوئیس (چهار تیم)، کانادا، ایتالیا و ترکیه (دو تیم)، آرژانتین، اتریش، اسکاتلند، ونزوئلا، ایران، صربستان، لتونی، آلمان، جمهوری چک و کرواسی 21 تیم ثبت نام کننده در تور جهانی کیش هستند. ثبت نام اولیه تیم‌ها تا اول بهمن ماه ادامه دارد و 17 روز دیگر فرصت برای ثبت نام باقی مانده است.

در جدول اصلی تور جهانی 24 تیم و در جدول مقدماتی 36 تیم حضور خواهند داشت که تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی در دو جدول قرار می‌گیرند.

«میگل کوئنتانا» از اسپانیا ناظر فنی این مسابقات است و «شومی هاینز» از سوئیس نیز به عنوان سرداور بر عملکرد داوران نظارت خواهد داشت.

همچنین «ویلم دبایشچر» از بلژیک، «ولادیمیر میلوشویچ» و «روبرت لکو» از صربستان، «ژان ددیو موکوندینکوری» از رواندا، «رومن اکیسف» از روسیه، نادر انصاری از ایران، «مارسین گژلاک» از لهستان، «آنتون پو» از اسلوونی، «وینسنت روش» از فرانسه، «محمد باوو» از سیرالئون، «رابینسون توموزگی» از اوگاندا و «برایت یائو ابلتور» از غنا 12 داور قضاوت کننده در این رقابت‌ها خواهند بود.

آخرین اخبار والیبال

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس