روز سخت مدعیان قهرمانی/ صدر جدول در آستانه تغییر
روز سخت مدعیان قهرمانی/ صدر جدول در آستانه تغییر
خبرگزاری مهر
  • چهارشنبه، 06 بهمن 1395 - 05:14

جنگ مدعیان قهرمانی بر روی تاتامی

رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با تقابل تیم‌های مدعی فردا پنجشنبه در خانه تکواندو پیگیری می‌شود.

در ادامه این رقابتها هشت دیدار از هفته های سوم و چهارم دور برگشت به میزبانی خانه تکواندو برگزار خواهد شد و تیم های مدعی برای تثبیت جایگاه خود کار سخت و دشواری را پیش رو دارند.

 

مهمترین بازی هفته سوم را دو تیم یاسین پیش‌رو مقابل شهرداری ورامین صف آرایی می کند. فریبرز عسگری سرمربی یاسین پیش رو که این روزها به عنوان مدعی اصلی سرمربیگری تیم ملی معرفی شده، بعد از متوقف کردن دانشگاه آزاد به دنبال برتری برابر شهرداری ورامین است.

 

شهرداری مدافع عنوان قهرمانی که به یک قدمی صدر رسیده نمی خواهد امتیاز از دست بدهد. پیام خانلرخانی که حکم سرمربیگیری تیم اعزامی به پاراتکواندو را در جیب دارد بعد از عبور از سد یاسین پیش رو، باید با لوازم خانگی کن پیکار کند، کسب شش امتیاز این دو دیدار می تواند بعد از مدتها این تیم را به صدر برساند.

 

در ادامه بازیهای هفته سوم جوانه باید با پاس قوامین پیکار کند. دانشگاه آزاد اسلامی که در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد به دیدار شهدای مدافع حرم ساری می رود و هیات تکواندو شمال‌شرق برابر تیم رده سومی لوازم خانگی کن صف آرایی می کند.

 

در هفته چهارم دانشگاه آزاد اسلامی در یک جدال سخت به دیدار پاس قوامین می‌رود، هیات تکواندو شمال‌شرق با مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه پیکار می‌کند و یاسین پیشرو البرز در مقابل شهدای مدافع حرم ساری صف آرایی می‌کند.

تا پایان هفته دوم از دور برگشت این رقابت‌ها دانشگاه آزاد با ۲۳ امتیاز صدرنشین است، شهرداری ورامین با ۲۲ امتیاز خانه دوم جدول را در اختیار دارد و لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز با ۱۵ امتیاز و تفاضل به ترتیب سوم و چهارم شدند.

آخرین اخبار تکواندو

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس