فلاحی‌راد به کادرفنی تیم ملی اضافه شد
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 10 ارديبهشت 1397 - 10:03

فلاحی‌راد به کادرفنی تیم ملی اضافه شد

با اعلام رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، حسن فلاحی‌راد به‌عنوان مربی به کادرفنی تیم ملی تکواندوی کشورمان اضافه شد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست‌وسومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا از ۵ خرداد ماه به مدت سه روز و به میزبانی هوشی‌مینه ویتنام برگزار می‌شود. با نظر فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندوی کشورمان و به منظور آماده‌سازی هرچه بهتر هوگوپوشان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا، حسن فلاحی‌راد به‌عنوان مربی به کادر فنی تیم اضافه شد.

آرمین هادی‌پور در وزن ۵۴- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن ۸۷- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ترکیب تیم ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا تشکیل می‌دهند.

همچنین ابراهیم صفری در وزن ۵۴- کیلوگرم، حمیدرضا هادیان در وزن ۵۸- کیلوگرم، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمدسالار وحیدی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهدی جلالی در وزن ۷۴- کیلوگرم، احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا در از بکستان موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شدند و در این رویداد شرکت خواهند کرد.

بیست‌وسومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی از 5 خردادماه به مدت سه روز و به میزبانی هوشی‌مینه ویتنام برگزار می شود.

 

 

آخرین اخبار تکواندو

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس