پولادگر: عملکرد کادرفنی تیم ملی خوب بوده است
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 25 دی 1396 - 16:02

پولادگر: عملکرد کادرفنی تیم ملی خوب بوده است

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: نمی‌دانم چرا این همه به شایعه تغییر کادر فنی پرداخته‌اند.

محمد پولادگر در خصوص اینکه آیا انتخاب صالحی امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک می‌تواند به سود ورزش کشور باشد، اظهار داشت: انشاء‌الله همینطور خواهد بود. بزرگان ورزش اینجا جمع شده بودند و حتما انتخاب درستی است. با توجه به شناختی که از صالحی امیری داریم و همچنین ارتباط ایشان با دولت، امیدوارم از حضور او برای پیشرفت ورزش در کمیته المپیک استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد کمیته المپیک و وزارت ورزش هم سو با هم بوده‌اند، تصریح کرد: قطعا یکی از عوامل موفقیت هم سو بودن این دو نهاد بوده است. هر وقت کمیته و وزارت هم سو نبوده‌اند، شاهد بودیم چه لطماتی خورده‌ایم.

رئیس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سؤال که چرا در هیچ بخشی کاندیدا نشد، گفت: دوستان هستند و فرصت را به دیگران دادیم.

پولادگر در خصوص شایعه تغییر کادر فنی تیم ملی تکواندو خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا این همه به این موضوع پرداخته‌اید؟ پس از هر رویدادی عملکرد تیم‌ها را با حضور کادر فنی بررسی می‌کنیم. تیم در مسابقات ترکمنستان حضور داشت و عملکرد خوبی داشتند، در کشورهای اسلامی هم همینطور.

وی در مورد اینکه صحت دارد دو تیم برای حضور در رقابت‌های بازی‌های آسیایی و جهانی از ایران شرکت خواهند کرد، گفت: فکر نمی‌کنم دو تیم داشته باشیم. ما قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی را در پیش داریم و مسابقات جهانی نداریم.

 

آخرین اخبار تکواندو

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس