• شنبه، 02 دی 1396 - 08:47

داورزنی: اختلاف نظر در هر مجمعی طبیعی است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: باید به مجموعه تکواندو بابت برگزاری مجمع بسیار خوب تبریک و خسته نباشید بگویم.

محمدرضا داورزنی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید به مجموعه تکواندو بابت برگزاری مجمع بسیار خوب تبریک  و خسته نباشید بگویم. اختلاف نظر در هر مجمعی طبیعی است اما امروز همان طور که دیدید، هفت نفربرای ریاست کاندیدا شده بودند که درمیان آنها منتقدین هم حضور داشتند.

وی در خصوص ادعای مختار کلانتری مبنی بر حمایت وزارت ورزش و جوانان از حضورش در انتخابات و تاکید بر انصراف پولادگر عنوان کرد: خیلی از دوستانی که می‌خواهند در انتخابات ثبت نام کنند از وزارتخانه برای این کار نظرخواهی می‌کنند. کلانتری نیز یکی از این نفرات بود که با درخواست اهالی تکواندو مصمم به حضور در انتخابات شده بود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزرات ورزش و جوانان تاکید کرد: کلانتری 18 سال قبل هم ریاست فدراسیون تکواندو را برعهده داشته و با درخواست اهالی تکواندو که ایشان را می‌شناختند قرار بر شرکت در انتخابات داشت. ایشان از وزارتخانه نظر ما را نیز جویا شدند و طبیعی است که ما نظر منفی اعلام نکنیم همانطور که در حال حاضر 22 نفر برای انتخابات فدراسیون بسکتبال ثبت نام کردند واکثر آنها نیز مدعی شدند وزارت ورزش از آنها خواسته که کاندیدا شوند. طبیعی است وقتی وزارت مشاهده کند گزینه‌ها توانایی انجام اقدامات مثبت را دارند نظر مثبت خود را اعلام کند. کلانتری بعد از درخواست اهالی تکواندو از سطانی‌فر وزیر ورزش در خصوص ورود خود به این حوزه سوال کرده بود که وزیر نیز تنها گفته بود اگر توانایی کمک را دارد ورود کند.

داورزنی تصریح کرد: نکته‌ای که وجود دارد تلاش ما برای تعامل بین مجموعه خانواده تکواندو بود تا دیگر شاهد اقداماتی در فضای مجازی نباشیم. همانطور که می‌دانید پولادگر و کلانتری در گذشته سابقه همکاری با یکدیگر داشتند و کلانتری رئیس فدراسیون و پولادگر نایب رئیس او بوده است برای انتخابات امروز نیز جلسات مشترکی برگزار کردم و با یکدیگر به مشورت پرداختند که فضای مجمع امروز فدراسیون تکواندو و هیئت‌های استان در نهایت به نفع پولادگر رقم خورد.

وی با اعلام اینکه پولادگر قصد ثبت‌نام در انتخابات فدراسیون تکواندو را نداشته است، عنوان کرد: همانطور که پولادگر امروز اعلام کرد، وی قصد ثبت‌نام در انتخابات را نداشت و در آخرین روز به دلیل درخواست‌های خانواده تکواندو برای ریاست این رشته کاندیدا شد. در وزارتخانه نیز دستوری مبنی بر اینکه کاری برای این انتخابات انجام شود یا فردی برگزیده شود صورت نگرفت و تنها به عنوان مجری برگزاری انتخابات تلاش کردیم بی‌طرفی خود را اعلام کنیم.

آخرین اخبار تکواندو

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس