• دوشنبه، 12 مهر 1395 - 12:01
  • چاپ

برندهای حامی سایت ۱ورزش

 brand 30710

 

شرکت «برند» بر اساس شناسایی نیاز جدید کشور در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را با تمرکز بر طراحی و تولید محصولات نوین آغاز نمود. شرکت «برند» با ۳۵ سال سابقه جزو چهار شرکت برتر تولید کننده در این حوزه می‌باشد. شایان ذکر است این شرکت پس از تاسیس و از بدو شروع فعالیت حرفه‌ای خود، در همان سال‌های ابتدایی، پیشرفت در طراحی و تولید محصولات با کیفیت بالای خود را جهت رقابت با برندهای تجاری در حوزه بین‌الملل و شرکای تجاری خارجی خود، سرمنشا و هدف اصلی از اهداف کلی خود قرار داده است تا نه تنها کشور بی‌نیاز از واردات محصولات تولیدی این شرکت شود بلکه تنها صادر کننده آن‌ها، با کیفیت بالا و قابل رقابت با تولیدکنندگان این حوزه در قاره اروپا و آمریکا و شرق آسیا می‌باشد.

 

استفاده از روش‌ها و ابزارهای نوین مدیریتی توسط مدیران ارشد شرکت «برند» موجب رشد سریع و متوازن این سازمان گردید. اخذ گواهینامه ISO9001:2000 در نتیجه بیش از یک سال تلاش مداوم کلیه پرسنل در جهت پیاده‌سازی و اجرای نظام مدیریت کیفیت تنها به عنوان نمونه‌ای از نتایج این نگرش قابل ذکر می‌باشد.

 

توجه به فرآیندهای اصلی نظام مدیریت کیفیت در حوزه طراحی و تولید، توسط مدیران ارشد شرکت موجب ارتقای روزافزون کیفیت محصولات و خدمات ارایه شده گردید به نحوی که شرکت، موفق به دریافت تندیس بلورین برترین کیفیت گردید.

 

 manufacture 3eef4

 

 ردیف: ۱
 عنوان: شرکت برند
 نوع حمایت: حامی صفحات رشته ورزشی فوتبال
 تاریخ شروع حمایت: ۹۵/۰۱/۰۱
تاریخ پایان حمایت: ۹۶/۰۱/۰۱
آدرس سایت: www.brand.com

 

سابقه حمایت از رخدادهای ورزشی:

-شرکت «برند» در دهمین دوره لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس) حامی رسمی برگزاری این رقابت‌ها بود.

 

-شرکت «برند» در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال حمایت مالی این رقابت‌ها را بر عهده گرفت.

سابقه حمایت در سایت ۱ورزش:

-شرکت «برند» تا کنون در برگزاری جشنواره ویژه المپیک ۲۰۱۶ ریو با سایت ۱ورزش همکاری کرده است.

 

-شرکت «برند» به عنوان حامی مالی صفحات رشته فوتبال به همکاری با سایت ۱ورزش پرداخته است.