سلطانی‌فر:انتظار از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فراتر از بازیهای ریو است
سلطانی‌فر:انتظار از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فراتر از بازیهای ریو است
خبرگزاری مهر
  • یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 07:02

سلطانی‌فر:انتظار از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فراتر از بازیهای ریو است

وزیر ورزش با حضور در نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: انتظار از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فراتر از مسابقات ریو است

 

 

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در نشست امروز یکشنبه هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک سه نماینده مجلس شورای اسلامی طیبه سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی و ناظر مجلس بر کمیته ملی پارالمپیک، غلامعلی جعفر زاده و سکینه الماسی نیز حضور داشتند.

پس از پایان نشست صبح امروز، دکتر سلطانی فر در خصوص حضور در نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: با توجه به تصویب قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک که در مجلس شورای اسلامی تصویب شد، جلسات و نشست های جداگانه ای برای اجرای قانون با محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک داشتیم و شاخص های اجرای این قانون در نشست های دو جانبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

وزیر ورزش در ادامه خاطر نشان کرد: در مقطع کنونی بر خود لازم دانستم که در نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک حضور داشته باشم.

 

سلطانی فر در خصوص نشست صبح امروز تاکید کرد:جلسه بسیار خوبی بود و پیرامون مطالبی که اعضای هیات رئیسه و اجرایی مطرح نمودند بحث و بررسی شد. در این نشست ایده ها و پیشنهادات بسیار خوبی مطرح شد و اعضا به طرح مسائل و مشکلات ورزش جانبازان و معلولین پرداختند.

 

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر نقش و تاثیر ورزش بر جسم و روح در خصوص برنامه های قهرمانی و نگاه وزارت ورزش و جوانان به پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: برنامه ریزی ما در خصوص مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو مدیریتی و کلان است و در همه بخش ها و همه رشته ها ارزیابی خواهد شد.

 

وزیر ورزش و جوانان در پایان در خصوص انتظار و نگرش وزارت به پارالمپیک ۲۰۲۰ ریو گفت: انتظار ما در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ ریو جایگاه بهتر و کسب مدال های بیشتر است و برنامه ریزی در این خصوص انجام می شود.