اخبار المپیک 2016 ریودوژانیرو

چهارشنبه، ۰۱ شهریور ۱۳۹۶
جدول زمانی مسابقات اعضای تیم کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶
  • جمعه، 21 خرداد 1395 - 14:08

جدول زمانی مسابقات اعضای تیم کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶

  • ۱۶ مرداد
  • ۱۷ مرداد
  • ۱۸ مرداد
  • ۱۹ مرداد
  • ۲۰ مرداد
  • ۲۱ مرداد
  • ۲۲ مرداد
  • ۲۳ مرداد
  • ۲۴ مرداد
  • ۲۵ مرداد
  • ۲۶ مرداد
  • ۲۷ مرداد
  • ۲۸ مرداد
  • ۲۹ مرداد
  • ۳۰ مرداد
  • ۳۱ مرداد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 الهه احمدی تیراندازی تفنگ بادی ۱۰ متر

ساعت ۱۶ (دور مقدماتی)

ساعت ۱۸ (فینال)

6 ام
2 نجمه خدمتی تیراندازی تفنگ بادی ۱۰ متر

ساعت ۱۶ (دور مقدماتی)

ساعت ۱۸ (فینال)
حذف
3 مهسا جاور قایقرانی روئینگ تک نفره

ساعت ۱۶

 4 ام و صعود به دور بعد
4 نیما عالمیان تنیس روی میز انفرادی - مردان

از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

صعود به دور بعد
5 نوشاد عالمیان تنیس روی میز انفرادی - مردان

از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

حذف
6 ندا شهسواری تنیس روی میز انفرادی - بانوان

از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی زنان و مردان و دور اول زنان

از ساعت ۲۲ دور اول زنان و مردان

حذف
7 قادر میزبانی، آروین معظمی گودرزی و سید صمد پورسیدی دوچرخه سواری استقامت جاده ۱۶ مرداد - از ساعت ۱۷

حذف

ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1

نیما عالمیان

تنیس روی میز انفرادی - مردان

از ساعت ۲:۳۰ دور اول مردان و دور دوم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ دور دوم مردان و زنان

از ساعت ۲۲ دور دوم مردان و زنان

حذف با باخت مقابل حریف رومانیایی

2 گلنوش سبقت‌الهی تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۸:۳۰ فینال

حذف

3 احسان روزبهانی بوکس وزن ۸۱- کیلوگرم

از ساعت ۱۸:۴۵ مقدماتی

حذف با باخت مقابل حریف هلندی
4 مهسا جاور قایقرانی روئینگ تک نفره

از ساعت ۱۶:۵۰ در جدول شانس مجدد

به دلیل شرایط بد جوی لغو شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 تیم ملی والیبال والیبال مردان ساعت ۰۶:۰۵ باخت با نتیجه ۳ بر ۰ مقابل آرژانتین
2 پوریا نوروزیان تیراندازی تفنگ ۱۰ متر بادی

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

از صعود به فینال باز ماند
3 مهسا جاور قایقرانی روئینگ تک نفره

متناسب با نتیجه روز نخست تا ۲۱ مرداد یک روز درمیان در همین ساعت برگزار می‌شود

از رسیدن به فینال باز ماند
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 گلنوش سبقت‌الهی تیراندازی تپانچه ۲۵ متر

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی بخش دقت

از ساعت ۱۹:۳۰ مقدماتی بخش سرعت

از ساعت ۲۳ فینال

12 ام شد
2 سعید ملایی جودو وزن ۸۱ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

حذف شد
3 مهسا جاور ققایقرانی روئینگ تک نفره

از ساعت ۱۶:۳۰

به فینال E رسید تا برای کسب عنوان 24 تا 28 تلاش کند
4 آریا نسیمی‌شاد شنا ۲۰۰ متر قورباغه از ساعت ۲۰:۳۰ مرحله گروهی در گروه خود هفتم شد و از رسیدن به فینال بازماند
5 زهرا نعمتی
تیراندازی با کمان
-

از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم
از ۱۸ تا ۲۰ مرداد رقابت این دو مرحله انجام می‌شود
مسابقه اول خانم نعمتی در یکی از این سه روز است

برابر حریف روسی شکست خورد وحذف شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 تیم ملی والیبال والیبال مردان ۳۵ دقیقه بامداد باخت با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل لهستان
2 قادر میزبانی، آروین معظمی گودرزی و سید صمد پورسیدی دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی از ساعت ۱۶ -

3

علی پاکدامن ، مجتبی عابدینی شمشیربازی انفرادی - مردان از ساعت ۱۶ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی پاکدامن حذف شد و عابدینی با پیروزی بر شمشیربازان اوکراینی، کره‌ای و فرانسوی به نیمه نهایی صعود کرد
4 زهرا نعمتی
تیراندازی با کمان
-

از ساعت ۱۶:۳۰ مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم
از ۱۸ تا ۲۰ مرداد رقابت این دو مرحله انجام می‌شود
مسابقه اول خانم نعمتی در یکی از این سه روز است

حذف شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

1

مجتبی عابدینی
شمشیربازی - از ساعت ۱ بامداد نیمه نهایی و فینال

در نیمه نهایی برابر شمشیرباز آمریکایی ۱۵ بر ۱۴ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در دیدار رده‌بندی برابر شمشیرباز کره‌ای ۱۵ بر ۸ مغلوب و چهارم شد.

2

مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی تیراندازی -

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۱۹:۳۰ فینال

حذف جام‌بزرگ در دور مقدماتی

صعود خدمتی به فینال و مقام آخر در جمع ۸ نفر

3

تیم ملی والیبال والیبال مردان ساعت ۱۷:۰۰ برد سه بر صفر مقابل کوبا

4

جواد محجوب جودو وزن ۱۰۰ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ فینال

با باخت مقابل حریف بلژیکی از دور رقابت‌ها کنار رفت
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

1

احسان حدادی و محمود صمیمی

دوومیدانی

پرتاب دیسک از ساعت ۱۷:۰۰ مقدماتی هر دو حذف شدند

2

لیلا رجبی

دوومیدانی

پرتاب وزنه زنان از ساعت ۱۷:۰۰ مقدماتی حذف شد

3

حمید زورآوند

دوومیدانی

پیاده روی از ساعت ۲۲:۰۰ 54 ام شد
4 محمد ارزنده
دوومیدانی پرش طول

ممکن است مسابقه داشته باشد

حذف شد
5 مهسا جاور
قایقرانی
روئینگ

با ایستادن در رتبه‌ی بیست و هفتم به کار خود پایان داد

درفینال گروه E چهارم شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

1

کیانوش رستمی

وزنه برداری

دسته ۸۵ کیلوگرم از ساعت ۲:۳۰ بامداد با مجموع 396 کیلوگرم به مدال طلا رسید
2 حسن تفتیان و رضا قاسمی

دوومیدانی

دوی ۱۰۰ متر از ساعت ۱۸:۰۰ مقدماتی حذف رضا قاسمی و صعود تفتیان به نیمه نهایی
3 تیم ملی والیبال

والیبال

مردان از ساعت ۱۷:۰۰ برتری سه بر صفر مقابل مصر
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 سهراب مرادی 

وزنه برداری

دسته ۹۴ کیلوگرم از ساعت ۲:۳۰ بامداد در مجموع یکضرب و دوضرب با ۴۰۳ کیلوگرم به مدال طلا رسید
2 علی هاشمی وزنه برداری  دسته ۹۴ کیلوگرم  از ساعت ۲:۳۰ بامداد   در مجموع یکضرب و دوضرب در جایگاه هفتم قرار گرفت
3 پوریا نوروزیان

تیراندازی

تفنگ سه وضعیت مردان

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۰:۳۰ فینال

با مجموع رکورد ١١٦٨ در هر سه وضعیت با قرار گرفتن در رتبه ۲۶ از راه یابی به فینال بازماند
4 حمید سوریان

کشتی فرنگی

۵۹ کیلوگرم

ساعت ۱۷:۳۰

با شکست مقابل حریف ژاپنی و صعود او به فینال به گروه بازنده‌ها رفت

در گروه بازنده‌ها مقابل حریف قزاقستانی ضربه‌ی فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت

5 سعید عبدولی

کشتی فرنگی

۷۵ کیلوگرم  ساعت ۱۸:۰۶  با شکست مقابل حریف دانمارکی و صعود او به فینال به گروه بازنده‌ها رفت 
ردیف نام و نا خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 سعید عبدولی
کشتی فرنگی
۷۵ کیلوگرم

از ساعت ۰:۱۲ بامداد - مبارزه در گروه بازنده‌ها

با پیروزی برابر حریف مجارستانی به مدال برنز رسید
 2

حسن تفتیان

دوومیدانی  دوی ۱۰۰ متر  از ساعت ۴ بامداد نیمه نهایی و فینال  در گروه خود آخر شد و از صعود به فینال بازماند
3 حبیب اله اخلاقی

کشتی فرنگی

وزن ۸۵ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰

با باخت مقابل حریف روس به شانس مجدد رفت و پس از باخت به حریف آلمانی از رسیدن به مدال برنز بازماند
4 بشیر باباجان‌زاده
کشتی فرنگی
وزن ۱۳۰ کیلوگرم

از ساعت ۱۸:۱۸

با باخت برابر حریف آلمانی حذف شد
5 تیم ملی والیبال

والیبال

مردان از ساعت ۲۲:۳۰ باخت ۳ بر صفر برابر روسیه
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
 1 محمدرضا براری

وزنه برداری

دسته ۱۰۵ کیلوگرم

از ساعت ۲:۳۰ بامداد

 در مجموع یکضرب و دوضرب در رده ششم قرار گرفت
2 امید نوروزی 

کشتی فرنگی

 ۶۶ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

با باخت مقابل کشتی گیر گرجستانی از گردونه رقابت ها حذف شد
 3 قاسم رضایی

کشتی فرنگی

۹۸ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

به کشتی گیر کوبایی باخت - در شانس مجدد مقابل حریف چینی به پیروزی رسید و در دیدار رده بندی با نتیجه ۴ بر ۴ پیروز شد و به مدال برنز رسید
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 بهداد سلیمی

وزنه برداری

دسته ۱۰۵ کیلوگرم  از ساعت ۲:۳۰ بامداد  در یکضرب وزنه ۲۱۶ کیلوگرمی را مهار کرد. در دوضرب با دو خطا و با رای داوران از جدول رقابت‌ها کنار رفت
2 فرزان عاشورزاده

تکواندو

وزن ۵۸- کیلوگرم از ساعت ۱۸:۱۵ مقدماتی
از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی
با باخت در بازی اول حذف شد
3 عادل مجللی

قایقرانی

کانوی تک نفره ۲۰۰ متر از ساعت ۱۷:۰۷ با زمان ۴۱:۶۵۰ ثانیه در رده چهارم گروه خود ایستاد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت 
4  پژمان قلعه نویی

دوومیدانی

پرتاب چکش از ساعت ۱۷:۰۰ مقدماتی 28 ام شد
5 کاوه موسوی

دوومیدانی

پرتاب چکش از ساعت ۱۸:۱۵ مقدماتی  29 ام شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
 

تیم ملی والیبال

والیبال

برابر تیم والیبال ایتالیا قرار می‌گیرد

از ساعت ۰۱:۳۰ بامداد

با نتیجه ۳ بر ۰ برابر ایتالیا شکست خورد
2 کیمیا علیزاده

تکواندو

وزن ۵۷- کیلوگرم زنان

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

با دو پیروزی و یک شکست به دیدار رده‌بندی راه پیدا کرده
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 کیمیا علیزاده

تکواندو

وزن ۵۷-کیلوگرم زنان از ساعت ۳:۳۰ شانس مجدد و فینال با برتری مقابل «نیکیتا گلاسنوویک» صاحب مدال برنز شد
2 حسن رحیمی

کشتی آزاد

وزن ۵۷ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

برنز گرفت
3 حسن یزدانی

کشتی آزاد

وزن ۷۴ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۳:۳۰ فینال

با برتری مقابل حریف روس خود به مدال طلا دست یافت
4 مهدی خدابخشی

تکواندو

وزن ۸۰- کیلوگرم

از ساعت ۱۶:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

با باخت به نماینده ایرانی الاصل آذربایجان و نرسیدن این فرد به فینال از دور مسابقات حذف شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 مهدی خدابخشی (در صورت راه یابی)

تکواندو

وزن ۸۰- کیلوگرم

از ساعت ۳:۳۰ بامداد فینال

از دور مسابقات حذف شد
2 علیرضا کریمی

کشتی آزاد

وزن ۸۶ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

پیروزی ۹-۰ مقابل حریف تونسی و صعود به یک‌هشتم

پیروزی ۷ بر ۲ مقابل حریفی از بلغارستان و صعود به یک چهارم

شکست ۵ بر یک مقابل حریفی از آمریکا و حذف از مسابقات

3 کمیل قاسمی

کشتی آزاد

وزن ۱۲۵ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

پیروزی ۵-۲ مقابل حریف کانادایی و صعود به یک‌هشتم

پیروزی ۷ بر صفر مقابل حریفی از مصر و صعود به یک چهارم

پیروزی مقابل حریف گرجستانی و صعود به نیمه نهایی

پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل حریفی از آمریکا و صعود به فینال

4 سجاد مردانی

تکواندو

وزن ۸۷+ کیلوگرم

از ساعت ۱۷:۳۰ مقدماتی

از ساعت ۲۲:۳۰ یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

در مرحله‌ی یک‌چهارم مقابل حریف اهل بریتانیا شکست خورد و حذف شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 کمیل قاسمی

کشتی آزاد

وزن ۱۲۵ کیلوگرم

از ساعت ۲ بامداد - فینال

با شکست مقابل حریف ترکیه‌ای به مدال نقره بسنده کرد
2 میثم نصیری

کشتی آزاد

وزن ۶۵ کیلوگرم

از ساعت ۱۶:۰۰ مقدماتی

مقابل حریف بلغاری ۱۰ بر ۷ شکست خورد و حذف شد
3 رضا یزدانی

کشتی آزاد

وزن ۹۶ کیلوگرم

از ساعت ۱۶:۰۰ مقدماتی

از ساعت ۲۰:۳۰ فینال

حریف ترکیه‌ای خود را ۱۰ بر صفر شکست داد.

۲ بر ۱ برابر حریف آذربایجانی مغلوب شد.

در شانس مجدد ورزشکار لهستانی را ۵ بر ۲ شکست داد.

در بازی بعدی برابر حریف ازبک ضربه فنی شد حذف شد.

4 محمدجعفر مرادی دوومیدانی ماراتن

از ساعت ۱۷ تا ۲۱

در جایگاه صد و بیست و نهم قرار گرفت.