اخبار پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو

یکشنبه، ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
جدول زمانی مسابقات اعضای تیم کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶
  • دوشنبه، 01 شهریور 1395 - 14:08

جدول زمانی مسابقات اعضای تیم کاروان ایران در پارالمپیک ریو ۲۰۱۶

  • ۱۸ شهریور
  • ۱۹ شهریور
  • ۲۰ شهریور
  • ۲۱ شهریور
  • ۲۲ شهریور
  • ۲۳ شهریور
  • ۲۴ شهریور
  • ۲۵ شهریور
  • ۲۶ شهریور
  • ۲۷ شهریور
  • ۲۸ شهریور
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 یونس سیفی‌پور
دو و میدانی
پرتاب وزنه کلاس F32

ساعت ۱۷:۳۵

کسب مقام پنجم
2 سامان پاکباز دو و میدانی
پرتاب وزنه کلاس F12 ساعت ۱۸:۳۵ کسب مدال نقره
3 شاهین ایزدیار شنا ۱۰۰ متر غورباقه

ساعت ۱۷:۴۷

کسب رتبه هفتم و صعود به فینال
4 ایران - آرژانتین فوتبال ۷ نفره

از ساعت ۲۳:۴۵

پیروزی ۳-۱ مقابل آرژانتین
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1

ایران - آلمان

بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان

از ساعت ۱:۳۰ بامداد

پیروزی ۶۹-۶۳ مقابل آلمان
2

شاهین ایزدیار

شنا ۱۰۰ متر - فینال

از ساعت ۱:۳۵ بامداد

 کسب مقام هشتم
3

عالیه محمودی

تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر - زنان

 از ساعت ۱۷

 

با امتیاز ۳۷۶.۹ در گروه خود اول شد و به فینال صعود کرد

در فینال با امتیاز ۷۲.۷ هشتم شد

4

سمیرا ارم

تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر - زنان

 از ساعت ۱۷

 

با امتیاز ۳۵۸ در گروه خود شانزدهم شد و از صعود به فینال بازماند

5

ساره جوانمردی

تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر - زنان

 از ساعت ۱۷

 

با امتیاز ۳۷۶.۸ در گروه خود دوم شد و به فینال صعود کرد

در فینال با ۱۹۳.۴ امتیاز به مدال طلا رسید

6 امید نوری جعفری جودو ۸۱ کیلو - مردان

از ساعت ۱۷:۳۰

مقابل حریف آلمانی به پیروزی رسید

در یک‌چهارم مقابل حریف کره جنوبی شکست خورد

با برتری مقابل حریف ازبکستانی راهی دیدار رده‌بندی شد

با شکست برابر حریف اوکراینی چهارم شد

7 شاهین ایزدیار شنا ۵۰ متر 

از ساعت ۱۷:۴۶

در گروه خود پنجم شد و از صعود به فینال بازماند
8 ایران - انگلیس بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان

از ساعت ۱۸:۴۵ مقدماتی

ایران 62 - 82 انگلیس
9 مهدی زمانی
تیراندازی تپانچه بادی ۱۰ متر - مردان

از ساعت ۱۹:۱۵

بیست و چهارم شد
10 ایران - ترکیه فوتبال ۵ نفره - مردان

از ساعت ۲۳:۴۵

برابر ترکیه به تساوی ۰ - ۰ رسید
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 مریم سلطانی دو و میدانی پرتاب نیزه - زنان

از ساعت ۱ بامداد

در گروه خود هفتم شد و از رسید به مرحله بعد بازماند
2

ابراهیم رنجبر

تیراندازی با کمان ریکرو - مردان از ساعت ۱۶:۳۰ کسب رتبه اول و صعود به مرحله بعد
3

غلامرضا رحیمی

تیراندازی با کمان ریکرو - مردان از ساعت ۱۶:۳۰ کسب رتبه پنجم و عدم صعود به مرحله بعد
4

محدثه کهنسال

تیراندازی با کمان ریکرو - زنان

از ساعت ۱۶:۳۰

کسب رتبه بیست و چهارم و عدم صعود به مرحله بعد
5

زهرا نعمتی

تیراندازی با کمان ریکرو - زنان

از ساعت ۱۶:۳۰

کسب رتبه دوم و صعود به مرحله بعد
6

علی محمد یاری

دو و میدانی
پرتاب دیسک - مردان

از ساعت ۱۷:۳۰

با سه خطا از مسابقات حذف شد
7

علیرضا قلعه ناصری

دو و میدانی
پرتاب دیسک - مردان

از ساعت ۱۷:۳۰

کسب مدال نقره
8

حامد علیزاده

جودو ۱۰۰- کیلوگرم مردان

از ساعت ۱۷:۳۰

پیروزی مقابل حریفی از آمریکا و صعود به یک هشتم نهایی

شکست مقابل حریف کوبایی و راهیابی به شانس مجدد

شکست مقابل حریفی از آذربایجان و حذف از مسابقات

9 حمزه ندری جودو ۱۰۰- کیلوگرم مردان

از ساعت ۱۷:۳۰

 پیروزی مقابل حریفی از ونزوئلا و صعود به یک هشتم نهایی

پیروزی مقابل حریفی از عراق صعود به مرحله بعد

در دیدار رده بندی با شکست مقابل حریف ژاپنی از رسیدن به مدال برنز بازماند

10 احمد اجاقلو دو و میدانی ۱۰۰ متر - مردان

از ساعت ۱۹

کسب رتبه پنجم در گروه خود و صعود به فینال
11 معصومه خدابخشی تیراندازی تفنگ بادی ۱۰ متر - زنان

از ساعت ۱۹:۴۵

کسب رتبه چهاردهم و عدم صعود به فینال
12 ایران - آمریکا والیبال تیمی - زنان

از ساعت ۲۱:۳۰

سه به صفر مغلوب آمریکا شد
13 هادی نوری تیراندازی با کمان کامپوند - مردان

از ساعت ۲۲:۳۰

کسب رتبه سوم و صعود به مرحله بعد
14 سمیه عباسپور تیراندازی با کمان کامپوند - زنان

از ساعت ۲۲:۳۰

کسب رتبه دوم و صعود به مرحله بعد
15 مجید کاکوش تیراندازی با کمان مردان

از ساعت ۲۲:۳۰

کسب رتبه هفتم در مرحله مقدماتی
  هادی نوری - سمیه عباس پور تیراندازی با کمان میکس

 

با ۱۳۴۲ امتیاز در جایگاه اول قرار گرفتند
16 ایران - آمریکا بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان

از ساعت ۲۳:۱۵

با نتیجه ۹۳ بر ۴۴ مغلوب شد
17 حمزه محمدی وزنه برداری ۶۵- کیلوگرم مردان

از ساعت ۲۳:۳۰

با قرار گرفتن در رتبه چهارم به کار خود پایان داد
18 ایران - آمریکا فوتبال ۷ نفره - مردان

از ساعت ۲۳:۴۵

با نتیجه ۲ بر ۰ پیروز شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1  هاشمیه متقیان دو و میدانی  پرتاب نیزه  ۱:۱۵ بامداد با ثبت رکورد ۱۹ متر و ۸۳ سانتی متر به عنوان چهارمی دست یافت
2 ایران - چین والیبال تیمی - مردان از ساعت ۲ بامداد تیم ایران با نتیجه ۳ بر ۰ چین را شکست داد
3  ایران - مراکش فوتبال ۵ نفره - مردان

از ساعت ۱۶:۳۰

یا نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسد
4  رنجبر - رحیمی - کهنسال - نعمتی تیراندازی با کمان   میکس ریکرو از ساعت ۱۶:۳۰  با نتیجه ۶ بر صفر فرانسه را شکست داد
5 محسن کائیدی
 دو و میدانی پرتاب وزنه

 از ساعت ۱۷:۳۰

با پرتابی به میزان ۱۰.۷۰ متر به کار خود پایان داد
6 سيامك صالح فرج‌زاده   دو و میدانی پرتاب وزنه

 از ساعت ۱۷:۳۰

با پرتابی به میزان ۱۰.۶۵ متر به کار خود پایان داد
7 احمد اجاقلو دو و میدانی  فینال ۱۰۰ متر

از ساعت ۱۹

با ثبت زمان ۱۱.۲۷ ثانیه هشتم شد
8 حميد اسلامي  دو و میدانی   ۱۵۰۰ متر مردان

 از ساعت ۱۹:۳۰

با رای داور دیسکالیفه شد و از دور مسابقات کنار رفت
9 ایران - برزیل بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان

از ساعت ۲۲:۱۵

با نتیجه ۷۳ بر ۵۰ مغلوب شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 رنجبر - رحیمی - کهنسال - نعمتی تیراندازی با کمان  میکس ریکرو

 از ساعت ۰۰:۱۰

فینال از ساعت ۰۱:۳۰

پیروزی مقابل ایتالیا و صعود به فینال

کسب مدال نقره

2 هادی نوری - سمیه عباسپور تیراندازی با کمان میکس کامپوند از ساعت ۱۶:۳۰  حذف شدند
3 ایران - هلند فوتبال ۷ نفره - مردان از ساعت ۱۷:۳۰  ایران با پیروزی ۲ بر صفر برابر این تیم راهی نیمه نهایی شد

4

 ایران - رواندا  والیبال تیمی - زنان از ساعت ۱۷:۳۰  ایران با نتیجه سه بر صفر پیروز شد
5 سجاد محمدیان
دو و میدانی
 پرتاب وزنه

از ساعت ۱۸:۳۰ 

با ثبت رکورد ۱۴ متر و ۳۱ سانتیمتر به‌ مدال نقره رسید
6 ایران - الجزایر بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان

از ساعت ۲۱:۳۰

ایران با نتیجه ۷۲ بر ۴۸ پیروز شد
7 مجید فرزین وزنه برداری ۸۰- کیلوگرم مردان

از ساعت ۲۳:۳۰

طلا گرفت
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 محمد خالوندي دو و میدانی پرتاب نیزه از ساعت ۱ بامداد با ثبت رکورد ۴۶.۱۲ متر صاحب مدال طلا شد
2 محمد حيدري‌نيل دو و میدانی  پرتاب نیزه  از ساعت ۱ بامداد با ثبت رکورد ۴۳.۷۷ متر صاحب مدال نقره شد
3 ایران - بوسنی والیبال   تیمی - مردان  از ساعت ۴ بامداد با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد
4 ایران -  برزیل  فوتبال ۵ نفره - مردان  از ساعت ۱۶:۳۰  با تساوی بدون گل ایران راهی نیمه نهایی شد
5 ابراهيم رنجبر تیراندازی با کمان ریکرو - مردان از ساعت ۱۶:۳۰  با پیروزی برابر حریف برزیلی به مدال برنز رسید
 6 غلامرضا رحيمي تیراندازی با کمان ریکرو - مردان از ساعت ۱۶:۳۰ با پیروزی برابر حریف تایلندی به مدال طلا رسید
7 سيد حامد صلحي پور  وزنه برداری ۸۸- کیلوگرم مردان  از ساعت ۱۷:۳۰  با دریافت سه چراغ قرمز در مهار وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی از کسب مدال باز ماند
8 علي الفت نيا دو و میدانی پرش طول از ساعت ۱۸:۲۰   با پرش ۵ متر و ۵۲ سانتی‌متری از صعود به جمع هشت ورزشکار پایانی باز ماند
9 پیمان نصیری دو و میدانی ۱۵۰۰ متر از ساعت ۱۸:۲۵ با ثبت رکورد ۳دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه به مدال برنز این ماده رسید
9 سامان رضی وزنه برداری ۹۷- کیلوگرم از ساعت ۲۳:۳۰ با ثبت وزنه ۲۲۱ کیلوگرمی به عنوانی بهتر از چهارمی نرسید
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 محمد فتحی گنجی دو و میدانی پرتاب نیزه از ساعت ۱:۳۰ بامداد  در جدال با ۱۲ حریف خود به عنوانی بهتر از چهارمی دست پیدا نکرد
2 شهلا بهروزی راد قایقرانی کانو ۲۰۰ متر زنان از ساعت ۱۷:۱۰ با ثبت زمان ۵۶ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه نهم شد
3 علی صادق‌زاده وزنه برداری  دسته ۱۰۷- کیلوگرم  از ساعت ۱۷:۳۰ با ثبت وزنه ۲۲۶ کیلوگرمی به مدال برنز دست یافت
4 سجاد نیک پرست دو و میدانی پرتاب نیزه از ساعت ۱۸:۳۰ با پرتاب ۶۲.۷۴ متری به مدال نقره رسید
5 هادی نوری تیراندازی با کمان  کامپوند - انفرادی  از ساعت ۱۹:۳۰ با پیروزی بر حریفی از مالزی راهی مرحله یک‌هشتم شد
6 اسداله عظیمی دو و میدانی  پرتاب وزنه  از ساعت ۱۹:۳۰ کسب مدال برنز
7 علیرضا مختاری دو و میدانی  پرتاب وزنه  از ساعت ۱۹:۳۰ کسب رتبه چهارم
8 زمانی - جوانمردی - محمودی تیراندازی تپانچه ۵۰ متر میکس  از ساعت ۱۹:۳۰ زمانی بیست و چهارم شد و محمودی هشتم و ساره جوانمردی با رکورد شکنی دومین مدال طلای خود در این رقابت ها را کسب کرد
9 ایران - چین والیبال تیمی - زنان از ساعت ۲۱:۳۰ با باخت به تیم چین از راهیایی به مرحله بعد باز ماندند
8 بهمن گلبارنژاد دوچرخه سواری تایم تریل - مردان از ساعت ۲۱:۰۰ با قرار گرفتن در رده چهخاردهم دستش از گرفتن مدال کوتاه ماند
9 سیامند رحمان وزنه برداری ۱۰۷+ کیلوگرم از ساعت ۲۳:۳۰ با ثبت رکوردهای 270 در حرکت اول و 300 در حرکت دوم و 305 در حرکت سوم به مدال طلا دست یافت و همچنین به خاطر جابجایی رکورد به وی یک حرکت دیگر دادند تا بهبود رکورد دهد گه با مهار وزنه 310 کیلوگرم تعجب همگان را برانگیخت.
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

1

 ایران - برزیل  فوتبال هفت نفره - مردان  نیمه نهایی از ساعت ۲:۳۰ ایران ۵ بر ۰ برزیل را شکست داد و به فینال راه یافت
2  ایران - اوکراین والیبال مردان گروهی - از ساعت ۴ بامداد ایران در ۳ ست متوالی اوکراین را مغلوب کرد
3  محدثه کهنسال تیروکمان ریکرو انفرادی از ساعت ۱۷

پیروزی ۶-۲ مقابل حریفی از ترکیه و صعود به یک‌هشتم نهایی 

در یک‌چهارم مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و حذف شد

4  جواد حردانی دو و میدانی پرتاب نیزه فینال - از ساعت ۱۸:۱۵ به مدال برنز رسید
5  زهرا نعمتی تیروکمان ریکرو انفرادی از ساعت ۲۰:۱۵ با پیروزی مقابل حریف چینی خود در فینال قهرمان شد
6 ایران - ژاپن بسکتبال با ویلچر تیمی - مردان کسب مقام نهمی - از ساعت ۱۷  شکست ۶۵ بر ۵۲ مقابل ژاپن و کسب رتبه دهم
7 ایران - هلند والیبال زنان ساعت ۲۳ با برتری مقابل هلند به مقام پنجم پارالمپیک دست یافتند
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 محسن کائیدی  دو و میدانی  پرتاب نیزه از ساعت ۱ بامداد به نشان برنز دست یافت
2 ایران - آرژانتین فوتبال ۵ نفره - مردان

نیمه نهایی -از ساعت ۳:۳۰ بامداد

ایران در ضربات پنالتی از آرژانتین برد و راهی فینال شد

3  زهرا نعمتی تیر و کمان کامپوند انفرادی

 

مرحله یک‌چهارم از ساعت ۱:۱۵

مرحله نیمه‌نهایی از ساعت ۱:۴۵

مرحله نهایی از ساعت ۲:۱۵

 

برتری ۶-۴ مقابل حریف ایتالیایی و صعود به نیمه نهایی 

برتری ۶-۰ مقابل حریف کره جنوبی و صعود به فینال

کسب مدال طلا

4  حامد امیری پرتاب وزنه  کلاس F55   فینال - ۱۷:۴۰ تا ۲۰:۳۰ کسب مدال نقره
5  جلیل باقری پرتاب وزنه  کلاس F55   فینال - ۱۷:۴۰ تا ۲۰:۳۰ کسب مقام ششم
6 سمیه عباسپور تیر و کمان کامپوند انفرادی

مرحله یک‌هشتم از ساعت ۱۸:۳۰

مرحله یک‌چهارم از ساعت ۱۹:۳۰

مرحله نیمه‌نهایی از ساعت ۲:۱۵

رده بندی

پیروزی مقابل حریفی از آلمان

پیروزی مقابل حریف از بریتانیا

شکست مقابل حریف چینی و حضور در رده‌بندی

کسب مقام چهارم

7 مجید کاکوش تیر و کمان کامپوند ۲۲:۳۰ تا ۲ پیروزی مقابل حریف فرانسوی و صعود به یک چهارم نهایی 
ردیف نام و نا خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
1 ایران - اوکراین  فوتبال ۷ نفره فینال - ۰۰:۳۰ بامداد کسب مدال نقره 
 2  بتول جهانگیری پرتاب وزنه کلاس F33  فینال - ۱:۳۰ تا ۲:۳۰  کسب رتبه ششم
3 مجید کاکوش تیر و کمان  کامپوند  یک‌چهارم نهایی - از ساعت ۱:۱۰ شکست مقابل حریفی از جمهوری چک و حذف از مسابقات 
4 ایران - برزیل  والیبال مردان  نیمه‌نهایی - از ساعت ۴ بامداد پیروزی مقابل برزیل با نتیجه ۳ بر صفر و صعود به فینال 
5 بهمن گلبارنژاد دوچرخه سواری پیست فینال - ساعت ۱۷ در میانه راه دچار سانحه شد و از ادامه رقابت بازماند
6 جاوید احسانی‌شکیب دو و میدانی پرتاب وزنه فینال - ساعت ۱۷:۳۰ با ثبت رکورد ۱۴ متر و ۱۳ سانتی‌متر به عنوان سوم و مدال برنز دست یافت
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
 1 ایران - برزیل فوتبال ۵ نفره - مردان فینال - از ساعت ۰۰:۳۰ بامداذ تیم ایرانن با نتیجه ۱ بر ۰ مقابل برزیل شکست خورد و به مدال نقره رسید
2 ایران - بوسنی والیبال مردان فینال - از ساعت ۱۹:۳۰ با نتیجه ۳ بر صفر مقابل بوسنی و هرزگوین پیروز شد و طلا گرفت (جام قهرمانی را بالای سر برد)