ورزش ها

نسخه (جدید) آزمایشی

جدول زمانی تیم کاروان ایران در بازی‌های ۲۰۱۷ باکو

جدول زمانی تیم کاروان ایران در بازی‌های ۲۰۱۷ باکو

  • ۲۲ اردیبهشت
  • ۲۳ اردیبهشت
  • ۲۴ اردیبهشت
  • ۲۵ اردیبهشت
  • ۲۶ اردیبهشت
  • ۲۷ اردیبهشت
  • ۲۸ اردیبهشت
  • ۲۹ اردیبهشت
  • ۳۰ اردیبهشت
  • ۳۱ اردیبهشت
  • ۱ خرداد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱ ایران - عربستان  والیبال  

۱۲:۳۰ 

پیروزی سه بر صفر ملی‌پوشان ایران 
۲ رضا مرادخانی
 بوکس  

۱۲:۳۰ 

 برتری مقابل حریف کامرونی
۳  افتتاحیه - - ۲۱:۳۰  
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱  نسرین دوستی  کاراته وزن منهای ۵۰ بانوان -

به مدال طلا دست یافت

۲  طراوت خاکسار  کاراته وزن منهای ‌۵۵ بانوان -

در دیدار برده بندی «طوبی یاکانان» از ترکیه را شکست داد به نشان برنز دست پیدا کرد 

۳ رزیتا علیپور کاراته وزن منهای ‌۶۱ بانوان -

در دیدار نیمه نهایی مقابل "مروه کوبان" از ترکیه با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید و به فینال این دوره از رقابت‌ها راه یافت 

۴  امیر مهدی‌زاده  کاراته وزن منهای ‌۶۰ مردان -

برای کسب مدال برنز باید به مصاف عماد المالکی عربستانی می‌رود 

۵  سعید احمدی کاراته وزن منهای ‌۶۷ مردان -

فرصت شانس مجدد را از دست داد و با یک شکست به کار خود در تاتامی بازی‌های کشورهای اسلامی پایان داد 

۶  علی‌اصغر آسیابری کاراته وزن منهای ‌۷۵ مردان -

از گردونه بازی‌های کشورهای اسلامی حذف شد 

۷ نرجس امامقلی‌نژاد تیراندازی تفنگ بادی بانوان -

با ۲۴۹.۶ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و اولین طلای کاروان ایران را به نام خود ثبت کرد

۸ الهه احمدی تیراندازی تفنگ بادی بانوان -

با ۲۴۶.۱ امتیاز نایب قهرمان شد و مدال نقره بر گردن آویخت

۹ نجمه خدمتی تیراندازی تفنگ بادی بانوان -

با ۲۰۱.۷ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت 

۱۰  مهدی انصاری  شنا ۱۰۰ متر پروانه - به دلیل به حد نصاب نرسیدن شناگران در رشته ۱۰۰ متر پروانه مستقیم به نیمه نهایی صعود کرد 
۱۱ آریا نسیمی‌شاد  شنا  ۵۰ متر قورباغه  -

با ثبت زمان ۲۹ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه در گروه خود سوم شد و به همراه ۱۵ نفر دیگر به نیمه نهایی مسابقات راه یافت 

با ثبت زمان ۳۰ثانیه و ۲ صدم ثانیه در جایگاه هشتم ایستاد و از کسب مدال بازماند

۱۲ سامان مدنی
ژیمناستیک پارالل - به فینال رسید
۱۳ سعیدرضا کیخا
ژیمناستیک دار حلقه -  به فینال رسید
۱۴ تیم ملی شنا
شنا چهار در صد متر ۹:۳۰ به مدال برنز دست یافتند
۱۵ علیرضا خجسته جودو وزن 66- کیلوگرم ۱۰:۳۰

علیرضا خجسته مقابل خلیفه الهوسانی با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله بعد راه یافت

خجسته در دو ردوم به مصاف جودوکار عربستانی رفت و در یک مصاف آسان حریف را ایپون کرد و به مرحله بعد راه یافت 

در رده‌بندی «کالتیائف» از قزاقستان را شکست داد به نشان برنز دست پیدا کرد

۱۶ امید احمدی‌صفا بوکس وزن ۴۹ کیلوگرم

۱۲:۳۰

۱۸:۳۰

با پیروزی مقابل اوزتارک تولگاهان از کشور ترکیه به دور بعد راه یافت

۱۷ سیدشاهین موسوی بوکس وزن ۷۵ کیلوگرم

۱۲:۳۰

۱۸:۳۰

در اولین مسابقه خود مقابل ترسینبای کولاهمت از قزاقستان شکست خورد 

۱۸ ایران -آذربایجان واترپلو -

۱۶:۳۰

برتری ۱۶ بر ۱۰ مقابل حریف
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱  نجمه خدمتی و پوریا نوروزیان
تیراندازی میکس ۱۰ متر تفنگ بادی - در فینال مغلوب بنگلادش شدند و به مدال نقره بسنده کردند
۲  نرجس امام‌قلی‌نژاد و حسین باقری
تیراندازی میکس ۱۰ متر تفنگ بادی  - در دیدار رده‌بندی مقابل ترکیه شکست خوردند و به مقام چهارمی رسیدند
۳ بهناز غلامی
تیراندازی تپانچه ٢٥ متر بانوان  ۹:۳۰ 

صعود به جمع ۸ فینالیست با ۵۵۱ امتیاز

در فینال با مجموع ۵ امتیاز هفتم شد

۴  هانیه رستمیان
تیراندازی تپانچه ٢٥ متر بانوان  ۹:۳۰ 

صعود به جمع ۸ فینالیست با ۵۷۵ امتیاز

در فینال با مجموع ۱۷ امتیاز به مدال نقره رسید

۵  گلنوش سبقت‌الهی
تیراندازی تپانچه ٢٥ متر بانوان  ۹:۳۰ 

صعود به جمع ۸ فینالیست با ۵۷۲ امتیاز

در فینال با مجموع ۱۵ امتیاز پنجم شد

۶ تیم ملی ژیمناستیک
ژیمناستیک  شش اسباب - به مدال برنز رسیدند
۷ سعید ملایی
 جودو وزن ۸۱- کیلوگرم   ۱۰:۳۰ با برتری مقابل حریف ترکیه‌ای به مدال طلا رسید
۸ چاوپوشی‌فر شنا ۱۰۰ متر کرال پشت ۱۸:۳۰ با ثبت زمان ۵۹ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه چهارم شد و به فینال راه یافت 
۹ آریا نسیمی‌شاد
شنا ۲۰۰ متر قورباغه ۱۰:۳۰

به فینال صعود کرد

در فینال با زمان ۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه هفتم شد

۱۰ ذبیح‌اله پورشیب
کاراته وزن ۸۴- کیلوگرم

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

مقابل حریف مصری شکست خورد
۱۱ سجاد گنج‌زاده
کاراته وزن ۸۴+ کیلوگرم

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

کسب مدال طلا
۱۲ ابوالفضل شهرجردی کاراته کاتای انفرادی

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

مقابل حریف آذربایجانی شکست خورد

با برتری مقابل حریف اماراتی به مدال برنز رسید

۱۳ بهنوش نجفی
کاراته وزن ۶۸- کیلوگرم

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

شکست مقابل حریف آذربایجانی و حضور در گروه شانس مجدد

در دیدار رده بندی با رای داوران بازنده شد و مدال نگرفت

۱۴ محدثه آقایی
کاراته وزن ۶۸+ کیلوگرم

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

کسب مدال برنز
۱۵ مهسا افسانه
کاراته کاتای انفرادی

۱۰:۳۰

۱۸:۳۰

به مرحله رده‌بندی صعود کرد

با غلبه بر حریفی از مالزی به مدال برنز رسید

۱۶ محمد عزیزی
بوکس وزن ۹۱+ کیلوگرم

۱۲:۳۰

۱۸:۳۰

مقابل حریف مراکشی شکست خورد و حذف شد
۱۷ ایران -قطر والیبال -

۱۰:۳۰

برتری سه بر صفر مقابل قطر
۱۸ ایران -عربستان واترپلو -

۱۷

برتری ۱۱ بر ۶ مقابل عربستان
۱۹ علی شنانی جودو نابینایان وزن ۹۰- کیلوگرم

۱۷

کسب مدال نقره
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱ وحید گل‌خندان
تیراندازی   ۵۰ متر تپانچه آزاد مردان  -

۵۶۴ امتیاز کسب کرد و به فینال رسید

در فینال با امتیاز ۱۴۱.۷ ششم شد

۲ محمد احمدی
تیراندازی ۵۰ متر تپانچه آزاد مردان 

 -

در فینال با امتیاز ۲۰۰.۹ به مدال برنز رسید
۳ بنیامین قره حسن‌لو
شنا  ۵۰ متر آزاد ۱۰:۳۰  با زمان ۲۳ ثانیه ۸۹ صدم ثانیه هشتم شد
۴ سینا غلامپور
شنا  ۵۰ متر آزاد ۱۰:۳۰  با زمان ۲۴ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه به فینال رسید
۵ آریا نسیمی شاد شنا ۱۰۰ متر قورباغه - در جایگاه دهم ایستاد و از صعود به فینال بازماند
۶ سعیدرضا کیخا
ژیمناستیک  حرکات زمینی ۱۲:۳۰  در فینال هفتم شد
۷ هادی خناری‌نژاد
ژیمناستیک دار حلقه   با کسب امتیاز ۱۳.۸۵۰ روی سکوی سوم رفت 
۸ سامان مدنی ژیمناستیک پارالل - با امتیاز ۱۲.۷۵۰ چهارم شد
۹ هادی خناری‌نژاد ژیمناستیک پارالل - با امتیاز ۱۲.۴۵۰ هشتم شد
۱۰ سعید‌رضا کیخا
ژیمناستیک دار حلقه - با کسب امتیاز ١٢.٧٠٠ به رتبه پنجمی بسنده کرد
۱۱ سعیدرضا کیخا ژیمناستیک خرک حلقه - کسب مدال نقره
۱۲ محمد احمدی
تیراندازی ۲۵ متر تپانچه بادی استاندارد ۱۲:۳۰ با ۵۵۷ امتیاز در رده هفتم ایستاد
۱۳ وحید گل‌خندان
تیراندازی ۲۵ متر تپانچه بادی استاندارد ۱۲:۳۰ با ۵۵۲ امتیاز دهم شد
۱۴ بوکس وزن ۴۹ کیلوگرم ۱۲:۳۰ برابر حریف آذربایجانی پیروز شد
۱۵ مجید عسگری  وزنه برداری دسته 69 کیلوگرم ۱۲:۳۰-۲۰:۳۰ کسب مدال برنز 
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱  بهناز غلامی
 تیراندازی  ١٠ متر تپانچه بادی ۹:۳۰ 

با ۳۷۴ امتیاز فینالیست شد

در فینال با کسب ۱۳۱ امتیاز هفتم شد

۲ گلنوش سبقت‌الهی تیراندازی  ١٠ متر تپانچه بادی

۹:۳۰

۱۲:۳۰ 

با ۳۷۹ امتیاز فینالیست شد

در فینال با کسب ۲۳۹ امتیاز به مدال طلا دست یافت

۳ هانیه رستمیان  تیراندازی ١٠ متر تپانچه بادی

۹:۳۰

۱۲:۳۰ 

با ۳۷۷ امتیاز فینالیست شد

در فینال با کسب ۱۹۱ امتیاز چهارم شد

۴ حسین باقری تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان

۹:۳۰

۱۲:۳۰ 

با ۱۱۵۷ امتیاز فینالیست شد

با کسب ۴۵۱ امتیاز به مدال نقره دست یافت

۵ پوریا نوروزیان تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان

۹:۳۰

۱۲:۳۰ 

با ۱۱۵۵ امتیاز فینالیست شد

در فینال با کسب ۴۵۴ امتیاز به مدال طلا دست یافت

۶ مهدی احمدی تیراندازی تفنگ سه وضعیت مردان

۹:۳۰

۱۲:۳۰ 

با ۱۱۲۵ امتیاز فینالیست شد

در فینال با کسب ۴۰۹ امتیاز پنجم شد

۷ مهدی اسحاقی  تکواندو  وزن ۵۴- کیلوگرم

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

کسب مدال طلا
۸ محمدصادق دهقانی  تکواندو وزن ۵۸- کیلوگرم

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

حریف ترکمنستانی را ۲۱ بر ۳ شکست داد

با نتیجه ۲۰ بر ۳ به «هادی نفاتی» از تونس باخت و حذف شد

۹ ناهید کیانی  تکواندو  وزن ۵۳- کیلوگرم

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

مقابل حریف اردنی ۱۲ بر ۲ پیروز شد

در فینال با نتیجه ۸ بر ۵ حریف ترکیه‌ای را شکست داد و به مدال طلا رسید

 ۱۰ طیبه پارسا تکواندو وزن ۵۷- کیلوگرم

۹:۳۰

۱۸:۳۰

با قبول شکست ۶ بر ۵ مقابل حریف ترکیه‌ای به نشان برنز رسید
۱۰  احسان حدادی
دو و میدانی  پرتاب دیسک

۱۰:۰۰

۱۷:۳۰

با ثبت رکورد ٦٠.٥٤ متر به مدال نقره رسید
۱۱  جمال چاووشی‌فر
 شنا ۵۰ متر کرال پشت

۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با ثبت رکورد ۲۷ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه به نیمه‌نهایی رسید
۱۲ سینا غلامپور
 شنا ۱۰۰ متر آزاد

۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با زمان ۵۱ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه به نیمه‌ءنهایی صعود کرد
۱۳ بنیامین قره حسن‌لو
 شنا ۱۰۰ متر آزاد

۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با زمان ۵۴ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه به نیمه‌نهایی صعود کرد
۱۴ ایران-مراکش والیبال دور گروهی مردان

۱۰:۳۰

برتری سه بر صفر مقابل حریف و صعود به نیمه‌نهایی
۱۵  حسن تفتیان دو و میدانی دوی ۱۰۰ متر

-

با رکورد ١٠ ثانبه و ٥٢ صدم ثانیه راهی نیمه‌نهایی شد

در فینال با رکورد ١١ ثانیه و ٩٩ صدم ثانیه هشتم شد

۱۶ فرزانه فصیحی دو و میدانی دوی ۱۰۰ متر

-

با رکورد ١٢ ثانیه و ١٤ صدم ثانیه راهی نیمه‌نهایی شد
۱۷ جاوید احسانی‌شکیب
دو و میدانی پرتاب وزنه

-

با رکورد ۱۳ متر و ۷۴ سانتیمتر به مدال نقره رسید
۱۸ جواد دلاکه
دو و میدانی پرتاب وزنه

-

با رکورد ۱۳ متر و ۶ سانتیمتر به برنز رسید
۱۹ امینه کشیری
دو و میدانی پرتاب چکش

۱۸:۳۰

با رکورد ۵۱ متر و ۳۱ سانتیمتر در رده پنجم ایستاد 
۲۰ امیروالا معدنچی
تنیس انفرادی

۱۰:۳۰

حریف اردنی را شکست داد
۲۱ رضا زارعی
وزنه برداری دسته ۷۷ کیلوگرم

۱۳

با مجموع ۳۰۹ کیلوگرم چهارم شد 
۲۲ ایوب موسوی
وزنه برداری دسته ۹۴ کیلوگرم

۱۹

با رکورد ۳۸۱ کیلو مدال طلا را به سینه بزند 
۲۳ محمد یاری
دو و میدانی پرتاب وزنه کلاس F56 معلولان

۱۹

با رکورد ۱۰.۳۷ به مدال نقره رسید
۲۴ قلعه ناصری
دو و میدانی پرتاب وزنه کلاس F56 معلولان

۱۹

با رکورد ۱۰.۴۹ به مدال برنز رسید
۲۵ ایران- اندونزی واترپلو -

۱۷

برتری ۱۵ بر ۷ مقابل اندونزی
۲۶ محمد احمدی
تیراندازی ۱۰ متر تپانچه مردان

۱۵

با کسب ١١٥ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت 
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱  هانیه رستمیان و وحید گل‌خندان  تیراندازی میکس تیم ۱۰ متر تپانچه   ۹:۳۰ از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماندند

۲

گلنوش سبقت‌الهی و محمد احمدی تیراندازی میکس تیم ۱۰ متر تپانچه

۹:۳۰

به مدال برنز دست یافتند

۳

سودابه پورصادقی تکواندو  وزن ۴۹- کیلوگرم

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

دور نخست استراحت داشت 

حریفی از مراکش را ۱۳ بر ۳ شکست داد و به نیمه نهایی راه پیدا کرد

در نیمه‌نهایی به حریف آذربایجانی باخت و صاحب مدال برنز شد

۴ پریسا جوادی تکواندو  وزن ۶۷- کیلوگرم 

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

با شکست مقابل حریف آذربایجانی از دور رقابت‌ها کنار رفت
۵  اکرم خدابنده تکواندو  وزن ۷۳+ کیلوگرم 

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

خدابنده با یک دور استراحت به نیمه نهایی رسید

در این مرحله «آسیپووا» از ازبکستان را 7 بر 4 برد و به فینال راه یافت

در فینال با شکست برابر نماینده ترکیه دوم شد

۶  سیدحسین احسانی تکواندو  وزن ۶۸- کیلوگرم 

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

در اولین دیدار حریفی از پاکستان را ۲۶ بر۶ از پیش رو برداشت و راهی مرحله بعد شد 

حریفی از ترکیه را ۲۳ بر ۱۶ از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید

در نیمه نهایی بر تکواندوکاری از اندونزی پیروز شد به فینال راه پیدا کرد

در فینال به آذربایجان باخت و نقره گرفت

۷

 علیرضا درویش‌پور تکواندو  وزن ۸۰- کیلوگرم 

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

با انصراف نماینده موزامبیک به مرحله بعد رفت

نماینده اردن را ۱۲ بر ۶ برد و به نیمه نهایی راه یافت

در نیمه نهایی به میلاد بیگی باخت و برنز گرفت

۸  حسین قربان‌زاده تکواندو  وزن ۸۷+ کیلوگرم 

۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

با شکست حریف قزاقستانی به نیمه‌نهایی رسید

در نیمه نهایی به «دیمیتری شوکین» باخت و برنز گرفت

۹ جاوید احسانی‌شکیب  دو و میدانی کلاس F.۵۷ معلولان

۱۰:۰۰

۱۷:۳۰ 

با رکورد ٤٠.٧٤ متر پنجم شد
۱۰ مهدی مرادی  دو و میدانی کلاس F.۵۷ معلولان

۱۰:۰۰

۱۷:۳۰ 

با رکورد ۳۸.۸۳ متر ششم شد

۱۱

ندا شهسواری تنیس روی میز انفرادی زنان 

۱۰:۳۰

۱۷:۰۰ 

یا شکست حریفی از گینه به جمع ۸ نفر برتر رسید

۱۲

مریم صامت تنیس روی میز انفرادی زنان 

۱۰:۳۰

۱۷:۰۰ 

یا شکست حریفی از عربستان به جمع ۸ نفر برتر رسید

۱۳

محمد نوربخش کشتی فرنگی وزن ۵۹ کیلوگرم

۱۰:۳۰

مقابل کشتی‌گیر آذربایجانی ۱۰ بر ۴ شکست خورد
۱۴ محمدعلی گرایی کشتی فرنگی  وزن ۷۱ کیلوگرم
۱۰:۳۰

حریفی از ترکیه را سه بر یک شکست داد

در نیمه‌نهایی حریفی از کشور میزبان را مغلوب کرد

با برتری مقابل کشتی‌گیر قزاق به مدال طلا رسید

۱۵ یوسف قادریان کشتی فرنگی  وزن ۸۰ کیلوگرم
۱۰:۳۰

توانست حریف قدرتمند ترک را ٣ بر ١ شکست داده و راهی دور بعد شود

با غلبه بر حریفی از آذربایجان به مدال طلا رسید

۱۶ مهدی علیاری کشتی فرنگی  وزن ۹۸ کیلوگرم
۱۰:۳۰ به مصاف سلیمان دمیرچی از ترکیه رفت و با نتیجه ٢ بر ١ کشتی را واگذار کرد
۱۷ مهدی انصاری شنا ۵۰ متر پروانه

۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با ثبت زمان ۲۴ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه به نیمه نهایی راه یافت

با ثبت زمان ۲۴ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه به به فینال این ماده راه پیدا کرد

در فینال با ثبت زمان ۲۴ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه سوم شد و به مدال برنز رسید

۱۸ امید احمدی‌صفا بوکس وزن ۴۹ کیلوگرم

۱۲:۳۰

در نیمه‌نهایی مقابل حریف عراقی شکست خورد و به مدال برنز رسید
۱۹ محمدرضا براری وزنه برداری دسته ۱۰۵+ کیلوگرم

۱۲:۳۰-۱۸:۳۰

با مجموع ۳۹۵ کیلوگرم به مدال طلا رسید
۲۰ رضا آقازاده وزنه برداری دسته ۱۰۵+ کیلوگرم

۱۲:۳۰-۱۸:۳۰

با مجموع ۳۶۹ کیلوگرم و جایگاه پنجم به کار خود پایان داد
۲۱ اشکان شکوفی و امیروالا معدنچی تنیس دوبل

۱۷:۰۰

مقابل پاکستان شکست خوردند
۲۲ حسین سعیدی دو و میدانی
دوی ۱۰۰ متر معلولان

۱۷:۰۰

با زمان ۱۱ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه نتوانست به فینال صعود کند 
۲۳ امیر خسروانی دو و میدانی
دوی ۱۰۰ متر معلولان

۱۷:۰۰

 زمان ۱۱ ثانیه و ۶۲ صدم ثانیه را به ثبت رساند و از صعود به فینال بازماند
۲۴ سینا غلامپور شنا ۱۰۰ متر آزاد

۱۷:۰۰

با ثبت زمان ٥١ ثانیه و ٩٢ صدم ثانیه در جایگاه ششم ایستاد 
۲۵ ایران-ترکیه واترپلو  

۱۷:۰۰

تساوی ۹ بر ۹ مقابل ترکیه و کسب مدال نقره با کسب رتبه دوم
۲۶ همایون تیموری وزنه برداری
دسته فوق سنگین

۱۷:۰۰

در مجموع با ۴۱۴ کیلوگرم به مدال نقره این رقابت‌ها رسید
۲۷ رامین ربیعی‌فر وزنه برداری دسته فوق سنگین 

۱۷:۰۰

با مجموع ۳۹۹ کیلوگرم و کسب مدال برنز به کار خود پایان داد
۲۸ نیما عالمیان تنیس روی میز
انفرادی مردان

۱۷:۰۰

بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم حریفی از توگو را شکست داد
۲۹ تیم ملی شنا شنا
چهار در ۱۰۰ متر مختلط

۱۹:۰۰

کسب مدال برنز
۳۰ علی محمدیاری دو و میدانی
پرتاب دیسک F.۵۶

۱۷:۰۰

با رکورد ۴۳.۰۸ به مدال طلا رسید
۳۱ علیرضا قلعه‌ناصری دو و میدانی
پرتاب دیسک F.۵۶

۱۷:۰۰

با رکورد ۴۲.۷۰ به مدال نقره رسید
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

۱

ملیکا میرحسینی  تکواندو وزن ۷۳- کیلوگرم

۱۹:۳۰

۱۸:۳۰ 

نماینده مراکش را ۵ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله بعد شد

در فینال مقابل حریف ترکیه‌ای شکست خورد و به مدال نقره رسید

 ۲ حنانه همتی تکواندو وزن ۶۲- کیلوگرم

۱۹:۳۰

۱۸:۳۰

مقابل شاهد ترمان با شکست ۹ بر ۳ حذف شد
۳ مهدی یوسفی تکوانپو وزن ۶۳- کیلوگرم

-

با پیروزی مقابل محمدالسفور از اردن راهی فینال شد

به مدال طلا رسید

۴ احمد محمدی تکواندو وزن ۸۷- کیلوگرم

-

صعود به مرحله نیمه نهایی

با انصراف رقیب ساحل عاجی به فینال رسید

در فینال مقابل حریف آذربایجانی شکست خورد و به مدال نقره رسید

۵

 سحر ضیایی دوومیدانی 

پرتاب نیزه

۱۷:۳۰ 

سحر ضیایی با رکورد ٤٩.١٥ متر بعد از نماینده ترکیه در جایگاه دوم ایستاد 

۶

سجاد نیک‌پرست دو و میدانی

پرتاب نیزه

با رکورد ۵۹.۱۸ متر در جایگاه دوم قرار گرفت و مدال نقره را کسب کرد
۷ سید عرفان حسینی دو و میدانی

پرتاب نیزه

یا رکورد ۵۵.۷۹ متر در جایگاه سوم قرار گرفت و مدال برنز را کسب کرد
۸ رضا مقدم دو و میدانی

پرتاب چکش

- با رکورد ۷۰.۹۰ متر در جایگاه چهارم ایستاد 
۹ آرش خسروی دو و میدانی

دوی ۱۰۰ متر معلولان کلاس T۱۱

- در جایگاه سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد
۱۰ نوشاد عالمیان تنیس روی میز

انفرادی مردان

-

با شکست حریفی از آذربایجان راهی نیمه‌نهایی شد

۱۱

مهدی زیدوند کشتی فرنگی  وزن ۶۶ کیلوگرم   ۱۰:۳۰ با پیروزی یک بر صفر مقابل رحمت‌ اف از ازبکستان صاحب مدال برنز شد
۱۲ رسول گرمسیری کشتی فرنگی  وزن ۷۵ کیلوگرم   ۱۰:۳۰

با نتیجه ۳ بر صفر از کایرتبک توگالبایف شکست خورد

با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال بازماند

۱۳ مهدی فلاح کشتی فرنگی  وزن ۸۵ کیلوگرم   ۱۰:۳۰ با پیروزی ۲ بر صفر مقابل آزات بیشبگوف از قرقیزستان صاحب مدال برنز شد
۱۴ شهاب قوره‌جیلی
کشتی فرنگی  وزن ۱۳۰ کیلوگرم ۱۰:۳۰

با نتیجه ۹ بر صفر حامیه حسن را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد

در نیمه نهایی مقابل حریفی از ترکیه  شکست خورد و راهی رده بندی شد

در رده‌بندی مقابل حریفی از اردن با نتیجه ۹ بر صفر پیروز شد و برنز گرفت

۱۵ مجتبی ولی‌پور  شیرجه پرش سه متر

 ۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با رکورد ۲۶۵ و ۶۵ صدم به عنوان نفر اول راهی فینال شد

با مجموع امتیاز ۳۳۸ و ۳۵ صدم ثانیه صاحب مدال طلا شد

۱۶ شهرام نظر‌پور شیرجه پرش سه متر

۱۰:۳۰

با امتیاز ۲۸۷ و ۱۰ صدم به عنوان نفر ششم راهی فینال شد
۱۷ سپیده توکلی دو و میدانی پرش ارتفاع

۱۸:۳۰

با رکورد یک متر و ۶۵ سانتی متر هفتم شد
۱۸

صادق اشرفی

متین سبزی

امیر پیرعلی

تیراندازی با کمان ریکو مردان

-

با شکست مقابل حریفانی از قزاقستان و کانادا از دور مسابقات حذف شدند
۱۹

نیلوفر علی پور

تیراندازی با کمان ریکو انفرادی زنان - مغلوب نماینده چین شد و از دورمسابقات کنار رفت
۲۰

پارمیدا قاسمی

تیراندازی با کمان ریکو انفرادی زنان - با پیروزی مقابل نمایندگان مغلستان و روسیه به مرحله یک شانزدهم نهایی رفت
۲۱

اسماعیل عابدی

تیراندازی با کمان کامپوند مردان - صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی
۲۲ مجید قیدی تیراندازی با کمان کامپوند مردان - صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی
۲۳ امید طاهری تیراندازی با کمان کامپوند مردان - صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی
۲۴

غزل پاک باطن

صدف صادق 

تنیس دور دوم دوبل بانوان

۱۰:۳۰

با نتیجه ۱۰ بر ۶ مقابل ترکمنستان شکست خوردند 
۲۵ مریم صامت تنیس روی میز انفرادی زنان

۱۰:۳۰

با شکست ۴ بر صفر مقابل وانگ میائو از کشورچین از صعود به نیمه نهایی بازماند
۲۶ ندا شهسواری تنیس روی میز  انفرادی زنان با پیروزی ۴ بر صفر مقابل اوزگه ایمازاز ترکیه راهی مرحله نیمه نهایی شد
۲۷  نیما عالمیان تنیس روی میز انفرادی مردان - با پیروزی مقابل بوتوهان یولکاک از ترکیه با نتیجه ۴ بر صفر راهی مرحله نیمه نهایی شد
۲۸ تیم ملی والیبال والیبال آخرین مسابقه مرحله گروهی

-

پیروزی ۳ بر یک مقابل تیم ملی الجزایر 
۲۹ سیداحمد خسروفر تکواندو وزن ۷۴- کیلوگرم

-

نماینده عربستان را ۲۲ بر۲ از پیش رو برداشت 

در نیمه نهایی «تاش وان دیک» از سورینام را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد

ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه

۱

تیم چهار در صد متر معلولان ایران   دوومیدانی چهار در صد متر معلولان

 ۱۰:۰۰

۱۷:۳۰

با رکورد ۴۵ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت 
۲  تیم ملی شیرجه شیرجه  شیرجه سه متر دوبل 

 ۱۰:۳۰

۱۷:۳۰

با کسب مجموع ۳۳۴ و هشت صدم امتیاز توانست مدال طلا را کسب کند
۳ یونس سرمستی
کشتی آزاد وزن ۵۷ کیلوگرم ۱۰:۳۰

۱۲ بر صفر محمد خرابشه از اردن را شکست داد 

مقابل ژاندوس اسماعیل‌اف از قزاقستان با نتیجه ۱۲ بر ۵ (ضربه فنی) مغلوب شد

درگروه بازنده‌ها با نتیجه ۱۰ بر صفر علی الشبامی از یمن را شکست داد

مقابل نودیرجان صفراف از ازبکستان با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و پنجم شد

۴ میثم نصیری کشتی آزاد وزن ۶۵ کیلوگرم ۱۰:۳۰

پیروزی ده بر صفر مقابل ابراهیم عبدالی از عربستان

در دور بعد نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر عبداله ال اذانی از یمن را مغلوب کرد

در نیمه نهایی هم مقابل الیاس ژومای از قزاقستان به پیروزی رسید

در فینال با نتیجه ۵ بر ۳ حریف آذربایجانی را شکست داد و طلا گرفت

۵ پیمان یاراحمدی کشتی آزاد وزن ۷۴ کیلوگرم - پیروزی سه بر یک مقابل جبرئیل حسن اف از آذربایجان
۶ امیر محمدی کشتی آزاد وزن ۹۷ کیلوگرم -

در دور دوم امیر طارق از پاکستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد

در نیمه نهایی مقابل حریفی از قزاقستان با نتیجه ۱۴ بر ۲ پیروز شد

در فینال با نتیجه ۱۱ بر ۲ مغلوب شد و به مدال نقره رسید

۷ ندا شهسواری تنیس روی میز نیمه نهایی و فینال انفرادی زنان

۱۰:۳۰

۱۶:۳۰

با شکست چهار بر یک مقابل ژینگ نینگ بازیکن چینی از صعود به فینال بازماند

در رده‌بندی با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و از کسب مدال بازماند

۸ نیما عالمیان تنیس روی میز انفرادی مردان

-

با پیروزی چهار بر سه مقابل لی پینگ از قطر راهی فینال شد

در فینال با شکست مقابل برادرش نقره گرفت

۹ نوشاد عالمیان تنیس روی میز انفرادی مردان

-

با پیروزی چهار بر صفر مقابل احمد لی از ترکیه راهی فینال شد

در فینال با غلبه بر برادرش طلا گرفت

۱۰ امیر والا معدنچی تنیس
تنیس انفرادی مردان

-

با پیروزی دو بر یک مقابل چاکرونی از مراکش به یک چهارم صعود کرد
۱۱ غزل پاک باطن تنیس تنیس انفرادی زنان

-

با شکست دو بر یک مقابل تنیسور ازبکستان در مرحله یک شانزدهم نهایی حذف شد
۱۲ کیوان قنبرزاده
دو و میدانی
پرش ارتفاع

-

با رکورد ۲.۲۴ متر در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
 ۱ مجتبی ولی‌پور  شیرجه ۱۰ متر انفرادی

-

با امتیاز ۲۵۹ و ۳۰ صدم راهی فینال شد 

با امتیاز ۲۸۵ و ۷۵ صدم به عنوان چهارمی بسنده کرد

۲  شهنام نظرپور
شیرجه ۱۰ متر انفرادی

-

با امتیاز ۲۶۶ و ۱۰ صدم راهی فینال شد

با کسب امتیاز ۳۰۳ و ۶۵ صدم به مدال برنز این ماده دست یافت

۳ مسعود اسماعیل‌پور کشتی آزاد  وزن ۶۱ کیلوگرم -

در دور اول مقابل رجب منیر آکتاس از ترکیه با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید

در دور بعد کوات امیرتایف از قزاقستان را با نتیجه ۸ بر ۲ مغلوب کرد

در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۸ بر یک مقابل حاجی علی‌اف شکست خورد 

در دیدار رده بندی ۱۰ بر صفر از سد حریف گذشت و به مدال برنز رسید

۴ مصطفی حسین‌خانی کشتی آزاد وزن ۷۰ کیلوگرم -

در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر سوربون عبدالخائف از تاجیکستان را شکست داد

در دور بعد در کشتی با اختیار نورزاف از ازبکستان با نتیجه ۷ بر ۶ به پیروزی رسید

با پیروزی ۸ بر ۴ مقابل آدام باتیروف راهی فینال شد 

در فینال با پیروزی ۱۰ بر صفر به مدال طلا دست یافت

 ۵ حسن یزدانی کشتی آزاد وزن ۸۶ کیلوگرم -

مقابل بهادر کودیروف از تاجیکستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید

در دور بعد با پیروزی ۱۱ بر صفر مقابل شریف سریف‌اف راهی فینال شد

در فینال با نتیجه ۱۱ بر صفر سلیم یاشار را شکست داد و به مدال طلا برسد

۶ جابر صادق‌زاده کشتی آزاد وزن ۱۲۵ کیلوگرم -

در دور نخست مقابل زمان انور از پاکستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید

در نیمه نهایی با پیروزی ۷ بر ۳ مقابل جمال‌الدین ماگومداف به دیدار رده‌بندی راه یافت

رجا الکراد از سوریه را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و به مدال برنز رسید

۷ آرش خسروی دو و میدانی پرش طول معلولان کلاس T11 - با رکورد ۳ متر و ۸۹ سانتی متردر جایگاه چهارم ایستاد و از کسب مدال بازماند
۸ علی ثمری دو و میدانی پرتاب وزنه - پایان کار با عنوان چهارم
۹ سامان پاکباز
دو و میدانی پرتاب وزنه کلاس F۱۲ - با رکورد ١٥ متر و ٦٩ سانتی متر متر اول شد و به مدال طلا دست یافت
۱۰ مسعود حیدری
دو و میدانی پرتاب وزنه کلاس F۱۲ - با رکورد ١٥ متر دوم شد و مدال نقره را از آن خود کرد
۱۱  تیم ملی بانوان
تنیس روی میز  تیمی بانوان

۱۷:۰۰ 

مقابل گویان به برتری ٣ بر صفر دست بافت 
۱۲ مهدی محمدی
ووشو وزن ۵۶- کیلوگرم

-

با راهیابی به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد 
۱۳ فرود ظفری
ووشو وزن ۶۵- کیلوگرم -  در یک چهارم نهایی در دو راند متوالی رقیب خود را شکست داد و به نیمه نهایی رسید
۱۴ عرفان آهنگران ووشو وزن ۶۰- کیلوگرم -  در دو راند متوالی رستم ابراگیموف از قرقیزستان را شکست داد و راهی دور دوم شد
۱۵ سعید فاضلی
ووشو وزن ۷۰- کیلوگرم -

 در یک هشتم نهایی دائو کادر از ساحل عاج را شکست داد

در مرحله یک چهارم نهایی حریفی از أردن را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت

۱۶ یزدان میرزایی
ووشو وزن ۷۵- کیلوگرم

-

حریف اهل اندونزی را ناک اوت کرد و راهی نیمه‌نهایی شد
۱۷ تیم ملی ورزش زورخانه‌ای زورخانه اجرای حرکات تیمی ۱۹:۳۰ به مقام قهرمانی رسید
۱۸ تیم ملی والیبال
والیبال نیمه نهایی ۱۷:۳۰ با برتری ۳ بر ۲ مقابل ترکیه فینالیست شدند
ردیف نام و نا خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
۱ مجتبی ولی‌پور و شهنام نظرپور شیرجه  شیرجه دو نفره ۱۰ متر

۱۷:۳۰

با کسب مجموع ۳۳۴ و هشت صدم امتیاز مدال طلا را از آن خود کرد 
۲  تیم ملی تنیس روی میز مردان تنیس روی میز تیمی ۱۰:۳۰ سه بر صفر مقابل عربستان پیروز شد و فینالیست شد
۳ تیم ملی تنیس روی میز بانوان
تنیس روی میز تیمی ۱۷:۰۰   مقابل ترکیه به برتری ٣ بر ٢ دست یافت و فینالیست شد
۴ تیم ملی والیبال
والیبال فینال

۱۷:۳۰

با پیروزی سه بر صفر مقابل آذربایجان قهرمان شد و مدال طلا کسب کرد
۵ معین حاجی‌زاده
ووشو وزن ۵۲- کیلوگرم

نیمه‌نهایی و فینال

با انصراف حریف یمنی فینالیست شد
۶ مهدی محمدی
ووشو وزن ۵۶- کیلوگرم

نیمه‌نهایی

راهی فینال شد 
۷ فرود ظفری
ووشو وزن ۶۵- کیلوگرم نیمه‌نهایی

در نیمه نهایی «عبداله عبید» از پاکستان را شکست داد و راهی فینال شد

۸ عرفان آهنگران ووشو وزن ۶۰- کیلوگرم نیمه‌نهایی راهی فینال شد 
۹ سعید فاضلی
ووشو وزن ۷۰- کیلوگرم نیمه‌نهایی

با مصدومیت حریف ترکیه‌ای و انصراف او فینالیست شد

۱۰ یزدان میرزایی
ووشو وزن ۷۵- کیلوگرم

نیمه‌نهایی

با شکست حریف آذربایجانی فینالیست شد
۱۱ محسن گلستانی‌زاده
ورزش زورخانه‌ای کباده - قهرمان شد
۱۲ علی جیلجو
ورزش زورخانه‌ای چرخ چمنی -

قهرمان شد

۱۳ مصطفی مفید
ورزش زورخانه‌ای میل سنگین

-

با بالای سر بردن ٣٠٠ میل سنگین به مدال طلا رسید
ردیف نام و نام خانوادگی رشته وزن یا ماده تاریخ و ساعت مسابقه نتیجه
 ۱ تیم ملی بانوان
تنیس روی میز  فینال تیمی بانوان ۱۰:۳۰ با نتیجه ۳ بر یک از سد میزبان گذشت​ و بر سکوی قهرمانی ایستاد 
۲ تیم ملی مردان
 تنیس روی میز فینال تیمی مردان  ۱۰:۳۰  با نتیجه ۳ بر یک ترکیه را شکست داد و به مدال طلا رسید
۳ معین حاجی‌زاده
ووشو وزن ۵۲- کیلوگرم

فینال

 با شکست سانداکار ترکیه‌ای به مدال طلا رسید
۴ مهدی محمدی
ووشو وزن ۵۶- کیلوگرم

فینال

با پیروزی مقابل نماینده آذربایجان به مدال طلا رسید
۵ فرود ظفری
ووشو وزن ۶۵- کیلوگرم فینال

به مدال طلا رسید

۶ عرفان آهنگران ووشو وزن ۶۰- کیلوگرم فینال  به مدال طلا رسید
۷ سعید فاضلی
ووشو وزن ۷۰- کیلوگرم فینال

به مدال طلا رسید 

۸ یزدان میرزایی
ووشو وزن ۷۵- کیلوگرم

فینال

به مدال طلا رسید 
 
 
 
 
 

جدول مدال‌های بازی‌های اسلامی


 

رتبهکشور1411036931 Metal-gold-bluesilver-medal1411037036 Metal-bronze-redمجموع
۱ usآذربایجان ۷۵ ۵۰ ۳۷ ۱۶۲
۲ ترکیه ۷۱ ۶۷ ۵۷ ۱۹۵
۳ ایران ۳۹ ۲۶ ۳۳ ۹۸
۴ ازبکستان ۱۵ ۱۷ ۳۱ ۶۳
۵ bhبحرین ۱۲ ۵ ۴ ۲۱
۶ beالجزایر ۷ ۱۲ ۲۱ ۴۰
۷ itمراکش ۷ ۵ ۱۵ ۲۷
۸ jpاندونزی ۶ ۲۹ ۲۳ ۵۸
۹ frمصر ۶ ۵ ۷ ۱۸
۱۰ itقرقیزستان ۴ ۵ ۸ ۱۷
x