راهنمای سایت

سه شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 14:23
  • شنبه، 15 خرداد 1395 - 13:16

راهنمای کسب امتیاز توسط کاربران 1ورزش

کاربران گرامی با آشنایی با نحوه کسب امتیاز در سایت ۱ورزش بخت خود را برای بردن جوایز نفیس افزایش دهید

کاربرانی که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند، شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی خواهند داشت.

ضمنا پس از برنده شدن هر یک از شما عزیزان، امتیازات گرفته شده شما صفر می‌شود و همچنان در قرعه‌کشی با کسب امتیازی بیشتر، مجددا شرکت خواهید داده شد.

 

1varzesh-gift 6714c

 

ثبت نام؛۱۰۰ امتیاز
کاربران گرامی پس از ورود به صفحه ثبت‌نام و با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه ایمیل و انتخاب یک رمز عبور می‌توانند در سایت ۱ورزش ثبت‌نام کنند. پس از ثبت‌نام ایمیلی برای کاربر ارسال خواهد شد و لازمه فعال شدن حساب کاربری تایید این ایمیل(کلیک بر روی لینک ارسالی) می‌باشد بنابراین وارد کردن آدرس ایمیل معتبر ضروری است. با انجام مراحل گفته شده  ۱۰۰ امتیاز در حساب کاربری شما منظور خواهد شد.برای ثبت‌نام وارد شوید

 

بازدید از صفحات؛۱ امتیاز
کاربرانی که در سایت ۱ورزش ثبت نام کرده‌اند پس از ورود به سایت و وارد کردن نام کاربری(آدرس ایمیل) خود با بازدید از هریک از صفحات سایت ۱ امتیاز به حساب کاربری خود اضافه خواهند کرد.

 

نظردهی؛۱۰ امتیاز
کاربران سایت ۱ورزش پس از وارد کردن نام کاربری (آدرس ایمیل) و رمز عبور خود می‌توانند با ارسال هر نظر در مورد هر یک از مطالب سایت ۱۰ امتیاز به حساب کاربری خود بیفزایند.

 

لینک‌های به اشتراک گذاشته توسط کاربر؛۱ امتیاز
با هر کلیک بر روی لینک‌هایی از سایت ۱ورزش که توسط شما کاربران گرامی در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، ۱ امتیاز به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد. برای راحتی به اشتراک گذاری میتوانید از قسمت لینک این صفحه برای اشتراک که در تمامی صفحات سایت ۱ورزش موجود است استفاده کنید.

 

معرفی به دوستان؛۵۰ امتیاز
با تشویق دوستان خود به ثبت‌نام در سایت ۱ورزش می‌توانید از امتیاز ارزشمندی برخوردار شوید بدین منظور لینک دعوت از دوستان موجود در حساب کاربری خود را برای دوستان خود ارسال کنید. در صورت ثبت نام نهایی آن‌ها از طریق لینکی که شما برایشان ارسال کرده‌اید شما از ۵۰ امتیاز برخوردار خواهید شد.