پیکه: این اولین باری است که حس می‌کنم رئال بهتر از بارساست
پیکه: این اولین باری است که حس می‌کنم رئال بهتر از بارساست
خبرگزاری تسنیم
  • پنج شنبه، 26 مرداد 1396 - 08:39

پیکه: این اولین باری است که حس می‌کنم رئال بهتر از بارساست

 سوپر جام اسپانیا 17-2016 - نهایی - پنج شنبه، 26 مرداد 1396 - 01:30

رئال مادرید نتیجه نهایی بارسلونا
2 0
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

مدافع آبی‌واناری‌پوشان اذعان کرد سفیدپوشان مادریدی در این مقطع بهتر از بارسلونا هستند.

جرارد پیکه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسپورت 3» کاتالونیا در واکنش به باخت 2 بر صفر بامداد امروز (پنجشنبه) بارسلونا برابر رئال مادرید در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا که شکست 5 بر یک این تیم در مجموع دو دیدار رفت و برگشت را رقم زد، گفت: این - بازی رفت و برگشت سوپرجام اسپانیا - بدترین شب‌های فوتبالی‌ام نبود. بدترین شب فوتبالی‌ام بازی اسپانیا برابر هلند - دیداری که اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی 2014 با نتیجه 5 بر یک مغلوب هلند شد - بود.

وی در ادامه افزود: در 9 یا 10 سال اخیر این اولین باری است که احساس می‌کنم رئال مادرید بهتر از بارسلوناست. به‌هر حال باید از این دوره بگذریم. ما می‌دانیم که در بهترین روزهای خود نیستیم، نه‌تنها تیم، بلکه باشگاه هم روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. بنابراین باید با هم به پیش برویم. باید با این شکست کنار بیاییم و به رئال مادرید بابت این برد تبریک بگوییم.

مدافع آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا در بخش دیگری از صحبت‌هایش تأکید کرد: تفاوت بین دو تیم آنقدری نبود که در این دیدار و در بازی رفت دیدید. ما فرصت کافی برای کنار آمدن با شکست 3 بر یک در نوکمپ برابر رئال مادرید را نداشتیم. به‌هر حال در کنار یکدیگر قدرتمندتر خواهیم بود و این شعار ماست.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

جدول لالیگا اسپانیا

برنامه و نتایج فوتبال اسپانیا

  • سوپرکاپ
  • لالیگا
  • جام حذفی کوپا‌دل‌ری