پاسخ بوسکتس به سگورا: اینگونه از بازیکن تیمت انتقاد نکن!
خبرگزاری تسنیم
  • چهارشنبه، 25 مرداد 1396 - 08:00

پاسخ بوسکتس به سگورا: اینگونه از بازیکن تیمت انتقاد نکن!

 سوپر جام اسپانیا 17-2016 - نهایی - دوشنبه، 23 مرداد 1396 - 00:30

بارسلونا نتیجه نهایی رئال مادرید
1
تا پایان نـیـمـــه اول(0-0)
تا پایان نـیـمـــه دوم(1-3)
3
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

هافبک دفاعی بارسلونا به اظهارات اخیر مدیر ورزشی این باشگاه در خصوص نقش هم‌تیمی او در شکست کاتالان‌ها در بازی رفت سوپر جام اسپانیا واکنش نشان داد.

روز گذشته (سه‌شنبه) پپ سگورا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا با انتقاد از عملکرد جرارد پیکه در بازی خانگی رفت این تیم برابر رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا، اشتباه او در به ثمر رساندن یک گل به خودی را در شکست 3 بر یک بارسلونا تعیین‌کننده دانست.

سرخیو بوسکتس اما در در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت که بامداد فردا (پنجشنبه) از ساعت 1:30 به وقت تهران برگزار می‌شود، به اظهارات سگورا پاسخ داد و از هم‌تیمی‌اش دفاع کرد.

بوسکتس گفت: من با این موضوع که در باخت ما جرارد مقصر بود موافق نیستم. او بدشانسی آورد. ما به خاطر او بازی را نباحتیم. در طول مسابقه اشتباهاتی مرتکب شدیم و حریف هم از آنها برای گلزنی استفاده کرد. ما فقط به خاطر اشتباه یک هم‌تیمی‌مان بازی را نباختیم. فکر نمی‌کنم اینکه کار درستی باشد که یکی از مقامات باشگاه این چنین درباره عملکرد یکی از بازیکنان تیم اظهار نظر کند.

سرخیو بوسکتس سپس اعتراف کرد که بعد از جدایی نیمار، بارسلونا نیاز دارد که با خرید بازیکنان جدید، خودش را تقویت کند.

بارسلونا تابستان امسال با بازیکنانی مانند مارلو سانتوس، جرارد دئولوفئو، نلسون سمدو و پائولینیو قرارداد بسته است اما بوسکتس هنوز هم معتقد است که تیمش باید بازیکن بخرد به خصوص برای تقویت خط حمله، جایی که فیلیپه کوتینیو و عثمان دمبله، اصلی‌ترین گزینه‌های بارسا هستند. بوسکتس گفت: ما هر فصل باید تیم‌مان را تقویت کنیم. مسلماً با رفتن نیمار ما یکی از مهره‌های تیم‌مان را از دست داده‌ایم. کاملاً ‌مشخص است که باید بازیکن بخریم. باید تیم‌مان را تقویت کنیم. ما به بازیکنان هجومی نیاز داریم که جای نیمار را پر کنند.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

جدول لالیگا اسپانیا

برنامه و نتایج فوتبال اسپانیا

  • سوپرکاپ
  • لالیگا
  • جام حذفی کوپا‌دل‌ری