راموس بدسابقه‌ترین بازیکن تاریخ لالیگا شد
راموس بدسابقه‌ترین بازیکن تاریخ لالیگا شد
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 05:20
حواشی لالیگا ویژه در بخش

راموس به رکورد بیشترین کارت قرمز در تاریخ لالیگا رسید

 لالیگا اسپانیا 18-2017 - هفته 01 - دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 00:45

دپورتیوو لاکرونیا نتیجه نهایی رئال مادرید
0
تا پایان نـیـمـــه اول(0-2)
تا پایان نـیـمـــه دوم(0-3)
3
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

کارنامه انضباطی کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید با کارت قرمزی که در بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا گرفت، سیاه‌تر از قبل شد.

در شبی که رئال مادرید دفاع از عنوان قهرمانی‌‌اش را بدون کریستیانو رونالدو با پیروزی 3 بر صفر در خانه دپورتیوو لاکرونیا آغاز کرد، اخراج کاپیتانش تنها نکته منفی عملکرد کهکشانی‌ها بود.

 

سرخیو راموس در دقیقه 53 بازی برابر دپورتیوو لاکرونیا دستش را روی صورت فابیان شار، مدافع دپورتیوو لاکرونیا قرار و او را هل داد اما خوش‌شانس بود که آلخاندرو هرناندس، داور بازی او را تنها با کارت زرد جریمه کرد.

 

 

در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم اما راموس هجدهمین کارت قرمز دوران بازیگری‌اش در لالیگا(در 405 بازی) را گرفت و از این حیث در کنار پابلو آلفارو مدافع سابق سویا(418 بازی) و ژاوی آگوادو، اسطوره رئال ساراگوسا(383 بازی) به عنوان کسانی که بیشترین تعداد کارت قرمز را در تاریخ لالیگا دارند قرار گرفت.

 

در مجموع این بیست و سومین باری است که راموس در دوران بازیگری‌اش در رده باشگاهی کارت قرمز می‌گیرد که 18 بار آن در لالیگا، 3 بار در لیگ قهرمانان اروپا و 2 بار در جام حذفی اسپانیا بوده است. او تمام این کارت‌های قرمز را در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید گرفته است.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

جدول لالیگا اسپانیا

برنامه و نتایج فوتبال اسپانیا

  • سوپرکاپ
  • لالیگا
  • جام حذفی کوپا‌دل‌ری