ستاره جدید بارسا مرسدس بنزش را به راننده‎اش هدیه داد
ستاره جدید بارسا مرسدس بنزش را به راننده‎اش هدیه داد
خبرگزاری مهر
  • چهارشنبه، 25 مرداد 1396 - 06:14

ستاره جدید بارسا مرسدس بنزش را به راننده‎اش هدیه داد

«پائولینیو» که به تازگی به بارسا پیوسته قبل از ترک چین مرسدس بنز گران قیمتش را به راننده‎اش هدیه داده و راهی اروپا شده است.

پائولینیو، بازیکن برزیلی گوانگژو اورگرانده چین که به تازگی به تیم فوتبال بارسلونا منتقل شده، آخرین یادگاری از خودش در آسیا قبل از بازگشت به اروپا را به جای گذاشت. این هافبک ۲۹ ساله بعد از ۲ سال دوری از فوتبال اروپا و جدایی از تاتنهام دوباره به اروپا بازگشته و قرار است لباس بارسلونا را به تن کند.

 

در لیگ چین مطمئنا جای او خالی خواهد بود و سران باشگاه چینی هم این را می‎دانند. او حتی هنگامی که می‎خواسته چین را ترک کند، مرسدس بنز گران‎قیمتش را به راننده‏‌اش هدیه داده است و این کار او باعث شده رسانه‎های این کشور از او تمجید کنند.

 

همچنین لیانگ که، هم‎‏تیمی سابق او درباره‌‏اش در توئیتر نوشت: پائولینیو هرگز غرور نداشت، تقریبا همیشه سلام و تشکر می‏‌کرد و خواسته‎های دیگران را برآورده می‎کرد. برای پول هم طمع نداشته و برعکس، بخشنده هم بود. برای مثال هدفون مارک بیتس و مرسدس بنزش را به راننده‎‏اش هدیه داد. ربطی به حقوقش هم ندارد، چون هزاران نفر از او ثروتمندتر هستند، اما به اندازه او سخاوتمند نیستند.

جدول لالیگا اسپانیا

برنامه و نتایج فوتبال اسپانیا

  • سوپرکاپ
  • لالیگا
  • جام حذفی کوپا‌دل‌ری