آرژانتین در چه شرایطی به جام جهانی راه خواهد یافت؟
خبرگزاری ایسنا

آرژانتین در چه شرایطی به جام جهانی راه خواهد یافت؟

مسی و یارانش علی‌رغم کسب یک مساوی دیگر اما هنوز به حضور در روسیه امیدوارند

به نقل از سایت اوله، در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آمریکای جنوبی شاگردان خورخه سامپائولی در بومبونرو برابر تیم ملی پرو قرار گرفتند و با وجود برتری برابر این تیم اما نتوانستند از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده کنند و بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

 

تیم ملی فوتبال آرژانتین با توجه به پیروزی شیلی جایگاه پنجم (شانس مجدد) را از دست داد و به رتبه ششم سقوط کرد. از طرفی پیروزی پاراگوئه برابر کلمبیا به آرژانتین امید داد.

 

شاگردان خورخه سامپائولی برای صعود به جام جهانی باید اکوادور را در بازی آخرشان شکست دهند. اگر این اتفاق بیفتد ۲۸ امتیازی خواهند شد و قطعا در شانس مجدد خواهند بود.

 

آرژانتین شانس صعود مستقیم را نیز با پیروزی خواهد داشت، البته بستگی به شرایط دارد؛ اگر شیلی نتواند برزیل را سن پابلو شکست دهد و یا کلمبیا و پرو در لیما مساوی کنند. هم‌چنین اگر پرو با اختلاف گل کمی نسبت به پیروزی آرژانیتن برابر اکوادور، کلمبیا را مغلوب کند صعود مستقیم ممکن می‌شود.

 

آلبی سلسته در صورت تساوی در کیتو تنها شانس مجدد را در یک شرایط خاص خواهد داشت. اگر پرو از کلمبیا در خانه‌اش شکست بخورد یا پاراگوئه نتواند ونزوئلا حذف شده را شکست دهد لیونل مسی و یارانش برای صعود به جام جهانی در شانس مجدد خواهند بود. هم‌چنین اگر شیلی با بیش از یک گل مغلوب برزیل شود این اتفاق خواهد افتاد.

 

آرژانتین در صورت شکست هم شانس صعود دارد. اگر پرو با اختلاف گل بیش‌تری نسبت به دیدار آرژانتین و اکوادور برابر کلمبیا مغلوب شود این اتفاق رخ خواهد داد.

 

argentina b1c7c

جدول مقدماتی جام جهانی 2018 | آمریکای جنوبی

آخرین اخبار آمریکای جنوبی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس

    برنامه و نتایج مقدماتی جام جهانی 2018 | آمریکای جنوبی