ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

سامپائولی: از دست دادن 4 امتیاز در 2 بازی کارمان را سخت‌ کرد
سامپائولی: از دست دادن 4 امتیاز در 2 بازی کارمان را سخت‌ کرد
خبرگزاری تسنیم
  • چهارشنبه، 15 شهریور 1396 - 06:41

سامپائولی: کارمان با از دست دادن 4 امتیاز بسیار سخت‌ شد

 مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2018 | آمریکای جنوبی - دور شانزدهم - چهارشنبه، 15 شهریور 1396 - 04:00

آرژانتین نتیجه نهایی ونزوئلا
1
تا پایان نـیـمـــه اول(0-0)
تا پایان نـیـمـــه دوم(1-1)
1
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

سرمربی تیم ملی آرژانتین از تساوی خانگی شاگردانش برابر قعرنشین جدول رده‌بندی مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه ابراز نارضایتی کرد.

تیم ملی آرژانتین بامداد امروز (چهارشنبه) در شانزدهمین هفته از بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه نتوانست از پس میهمانش ونزوئلا که تیم قعرنشین جدول رده‌بندی این رقابت‌هاست برآید و کارش را برای صعود سخت‌تر کرد.

خورخه سامپائولی، سرمربی آلبی‌سلسته که تیمش اکنون در رده پنجم جدول قرار دارد (در حالی که 4 تیم مستقیماً به جام جهانی صعود می‌کنند) در پایان بازی از ثبت دومین تساوی بدون گل متوالی در کارنامه شاگردانش ابزار نارضایتی کرد و گفت: باید بپذیریم که گاهی اوقات ممکن است کیفیت بازی‌های‌مان افت کند اما باید به بازیکنان اطمینان خاطر و دلگرمی بدهیم و به راهی که برای حملات‌مان در پیش گرفته‌ایم، ادامه دهیم.

سامپائولی درباره تساوی‌های متوالی تیمش ادامه داد: کار ما پیچیده‌‌تر شده است چون در 2 بازی 2 امتیاز گرفته‌ایم، در 2 بازی که از حریف بهتر بودیم اما نتوانستیم از برتری‌مان بهره‌ای ببریم. امروز هم سخت تلاش کردیم و فشار زیادی به حریف آوردیم و باید به جنگیدن در این رقابت‌ها ادامه دهیم. راهی که داریم می‌رویم، راه درستی است.

سرمربی سابق سویا درباره شرایط روحی و روانی بازیکنانش بعد از ناکامی‌های اخیر این تیم تأکید کرد: با توجه به ناکامی در کسب نتیجه‌ای که برای آن به میدان آمده بودیم و تلاشی که انجام دادیم، قبول این شرایط سخت است اما بازیکنان ما این قابلیت را دارند که نگذارند این شرایط روی عملکردشان تأثیر بگذارد. ما باید به شیوه‌ای حرفه‌ای با این شرایط کنار بیاییم و باور داشته باشیم که می‌‌توانیم به هدف‌مان برسیم.

سامپائولی درباره عملکرد لیونل مسی در این بازی عنوان کرد: مسی از سایر بازیکنان بالاتر بود. اینکه نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم، نگران کننده است.

سرمربی آلبی‌سلسته درباره مصدومیت آنخل دی‌ماریا، بال پاری‌سن‌ژرمن هم گفت: آنخل دچار مصدومیتی شده است که من شدت و نوع آن را نمی‌دانم. او را تعویض کردیم چون با وجودی دردی که داشت نمی‌توانست به بازی‌اش ادامه دهد.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

جدول مقدماتی جام جهانی 2018 | آمریکای جنوبی

برنامه و نتایج مقدماتی جام جهانی 2018 | آمریکای جنوبی

آخرین اخبار آمریکای جنوبی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    x