سامپائولی ریسک نکرد؛ غیبت «مسی» مقابل دوستان و دشمنان
خبرگزاری تسنیم
  • یکشنبه، 05 فروردين 1397 - 05:59

سامپائولی ریسک نکرد؛ غیبت «مسی» مقابل دوستان و دشمنان

 بازی‌های دوستانه ملی 2018 - هفته 02 - چهارشنبه، 08 فروردين 1397 - 00:30

اسپانیا نتیجه نهایی آرژانتین
6
تا پایان نـیـمـــه اول(2-1)
تا پایان نـیـمـــه دوم(6-1)
1
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین به دلیل افزایش درد عضلانی از شرکت در بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر تیم ملی اسپانیا هم معاف شد.

به نقل از نشریه آس، تشدید درد عضلانی لیونل مسی که در بدو ورودش به اردوی تیم ملی آرژانتین گریبان او را گرفته و سبب شده بود که بازی دوستانه جمعه شب آلبی‌سلسته برابر ایتالیا را از دست بدهد، مانع از حضور وی در جدال دوستانه بعدی کشورش هم خواهد شد.

خورخه سامپائولی، سرمربی تیم ملی آرژانتین پیش از پیروزی ۲ بر صفر اخیر تیمش در بازی دوستانه مقابل آتزوری گفت که مسی به دلیل کوفتگی عضلانی نتوانسته برابر لاجوردی‌پوشان به میدان برود و اکنون گزارش شده است که او به دلیل افزایش درد عضلانی مسی، این بازیکن را از شرکت در بازی دوستانه سه‌شنبه شب برابر تیم ملی اسپانیا هم معاف کرده و به این ترتیب ستاره بارسلونا از اردوی آلبی‌سلسته خارج شده است.

messi laroja 05619

با توجه به بازی‌های حساس پیش روی بارسلونا و احتمال تشدید مصدومیت مسی در فاصله سه ماه به جام جهانی سامپائولی نخواسته که ریسک کند و او را از فهرست تیمش کنار گذاشته است.

با کنار رفتن مسی، سامپائولی باید به دنبال گزینه‌های دیگری برای ایفای نقش به‌عنوان هافبک هجومی بازیساز تیمش باشد که لوسلسو و لانزینی محتمل‌ترین گزینه‌ها هستند.

رو در رو (در این تورنمنت)

جدول جام ملت‎های آمریکای جنوبی

آخرین اخبار آمریکای جنوبی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس

    برنامه و نتایج جام ملت‎های آمریکای جنوبی

  • آمریکا
  • شیلی ۲۰۱۵