اسپالتی: با ۲۰۰ میلیون، سانچس، ویدال و ناینگولان اینتری می‌شوند
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 11:33

اسپالتی: با ۲۰۰ میلیون، سانچس، ویدال و ناینگولان اینتری می‌شوند

سرمربی تیم فوتبال اینتر از برنامه مسئولان این باشگاه برای فروش مدافع ایتالیایی‌شان خبر داد.

لوچانو اسپالتی تأیید کرد به محض اضافه شدن دو مدافع میانی جدید به جمع بازیکنان او، آندره‌آ رانیوکیا از اینتر جدا می‌شود. رانوکیا که فصل گذشته به صورت قرضی برای هال‌سیتی توپ می‌زد، تابستان امسال به اینتر برگشت اما اکنون به نظر می‌رسد که او دوباره باید جوزپه‌مه‌آتزا را ترک کند.

اسپالتی به شبکه رای اسپورت گفت: ما کارمان را در اردوی پیش فصل خوب انجام دادیم. بازیکنان نشان دادند که حرفه‌ای هستند. آنها به توصیه‌های من گوش دادند و آنها را عملی کردند. گاهی اوقات اوضاع بازار به نفع ما نیست اما این طبیعی است. اگر شما به من بگویید که اینتر 200 میلیون یورو بودجه دارد تا صرف خرید بازیکن کند، اسپالتی پادشاه می‌شود و (الکسیس) سانچس، (آرتورو) ویدال و (رجا) ناینگولان همگی می‌آیند. من اما همین الان هم تیم فوق‌العاده‌ای دارم. برخی کمبودها وجود دارد به خصوص در خط دفاعی اما مدیران این را می‌دانند و ما داریم روی این موضوع کار می‌کنیم. ما دو مدافع میانی جدید لازم داریم.

اسپالتی ادامه داد: با ورود دو مدافع جدید رانوکیا بر خلاف میل باطنی من به تیمی دیگر خواهد رفت. این شرایطی است که او در آن قرار دارد هر چند او بازیکنی استثنایی و خوب است.

رانوکیای 29 ساله سال 2010 به اینتر پیوست و تا کنون بیش از 150 بازی برای نراتزوری انجام داده و با این تیم قهرمان جام حذفی ایتالیا شد.

 

 

جدول سری آ ایتالیا

برنامه و نتایج فوتبال ایتالیا

  • سری آ
  • جام حذفی
  • سوپر جام