ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

با قلبم پرسپولیس را انتخاب کردم/ بیرانوند خیلی پیگیر حضورم بود
با قلبم پرسپولیس را انتخاب کردم/ بیرانوند خیلی پیگیر حضورم بود
خبرگزاری مهر
  • دوشنبه، 20 دی 1395 - 12:38

با قلبم پرسپولیس را انتخاب کردم/ بیرانوند خیلی پیگیر حضورم بود

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه با قلبش پرسپولیس را انتخاب کرده است، گفت: تا روز گذشته سرباز تراکتورسازی بودم و درست نبود که درباره پرسپولیس صحبت کنم.

سروش رفیعی بعد از امضای قرارداد با باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود شاه ماهی و بمب نقل و انتقالات بوده است، گفت: سروش رفیعی هم یک فوتبالیست است و مثل بقیه بازیکنان تلاشش را می کند و دوست دارم پیشرفت کند.

وی افزود: در این برهه از زمان بازیکن آزاد بودم و برای همین تصمیمم یک مقدار همه را منتظر گذاشته بود. هواداران پرسپولیس هم لطفشان را در این مدت به من نشان دادند ولی اصل قضیه این است که ذهنیت ونیت خودم این بود که با قلبم تصمیم بگیرم و با عشق و علاقه به پرسپولیس بیایم. از صمیم قلب دوست داشتم جایی باشم که با تمام وجودم برای خوشحالی هواداران تلاش کنم.

هافبک جدید پرسپولیس در خصوص اینکه در این مدت از صحبت درباره حضور در پرسپولیس خودداری کرده بود، خاطرنشان کرد: در کار حرفه ای تا زمانی که به جایی تعهد دارید، نمی توانید صحبت کنید. من تا روز گذشته سرباز سپاه و در خدمت تیم تراکتورسازی بودم. از دیروز بازیکن آزاد شدم. درست نبود که در این مدت صحبت کنم. شاید خیلی حواشی زیادی هم ایجاد شد ولی باید این روند طی می شد.

رفیعی در رابطه با اینکه علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بوده که به وی برای حضور در پرسپولیس تبریک گفته و آیا دیگر بازیکنان پرسپولیس هم با او برای حضور در این تیم صحبت کرده بودند، خاطرنشان کرد: همه بازیکنان بخصوص بازیکنان پرسپولیس به من لطف داشتند. ما همه رفقای صمیمی و قدیمی هستیم ولی علیرضا یک مقدار شور و هیجان بیشتری دارد. من هم او را دوست دارم. او بیشتر از همه پیگیر بود. از بازیکنان هم اولین نفری که خبر را شنید، علی بود. امیدوارم در کنار سایر بازیکنان و هواداران بتوانیم شادی و افتخار بزرگی را در لیگ و آسیا رقم بزنیم.

وی افزود: کار سخت است بخصوص تیم پرسپولیس که تیم های دیگر با تمام وجود مقابل آن بازی می کنند. امیدوارم ما هم توانایی خود را نشان بدهیم و بتوانیم نتیجه بگیریم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل انتخاب شماره ۷، گفت: من برای این موضوع از طاهری سرپرست باشگاه خواهش کردم چون شماره هفت برای من انرژی مثبت دارد. ایشان هم محبت کرد با علی پروین سلطان بزرگ پرسپولیس صحبت کرد. بنده هم از آقای پروین اجازه گرفتم و خوشحالم که این شماره را می پوشم. همه شماره هفت پرسپولیس را به نام پروین می شناسند. امیدوارم لیاقت این شماره را داشته باشم. باید از پروین هم تشکر کنم که این محبت را به من داشت.

رفیعی در ادامه در خصوص همبازی شدن مجددش با محسن مسلمان و بازیکنانی مثل کمال کامیابی نیا، تصریح کرد: فکر می کنم این مسئله به من کمک زیادی کند. دوستان قدیمی و صمیمی من در این تیم هستند از سیدجلال که بزرگ تیم است تا بازیکنان جوان. من با اکثر بازیکنان همبازی بوده ام اما اصل قضیه این است که به خاطر شرایطی آقای طاهری، برانکو و بازیکنان ایجاد کرده اند، حس صمیمیت و دوستی بین کل اعضای باشگاه وجود دارد.

جدول فوتبال ایران

برنامه و نتایج فوتبال ایران

  • لیگ برتر
  • جام حذفی
  • دسته یک
  • سوپر جام
  • x