اینفانتینو: AFC باید به دستاوردهایش افتخار کند
خبرگزاری تسنیم
  • سه شنبه، 07 آذر 1396 - 11:37

اینفانتینو: AFC باید به دستاوردهایش افتخار کند

رئیس فیفا با تمجید از عملکرد کنفدراسیون فوتبال آسیا در دنیای فوتبال، پیشرفت و تأثیری گذاری این قاره در عرصه جهانی را چشمگیرتوصیف کرد.

جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) که برای شرکت در مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال آسیا به قاره کهن سفر کرده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و رئیس آن شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه را مورد تمجید را به خاطر پیشرفت فوتبال این قاره و تأثیرگذاری آن در دنیای فوتبال مورد تمجید قرار داد.

اینفانتینو که امروز در جلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بانگکوک شرکت کرد، خطاب به اعضای کمیته اجرایی AFC گفت: برای من شرکت در جلسه کمیته اجرایی و حضور در کنار شما در بسیار رضایت‌بخش و مایه افتخار است. من جزو طرفداران فوتبال آسیا هستم و خودم را جزو خانواده فوتبال این قاره می‌دانم و باید بگویم که پیشرفت فوتبال آسیا کاملاً مشهود بوده است و این به آن دلیل کارهای خودتان و رئیس‌تان در AFC بوده است.

رئیس فیفا ادامه داد: ما الان می‌توانیم نتایج مثبت تعاملی که میلان فیفا و AFC وجود داشته را ببینیم. آسیا با روحیه‌ای مثبت برای ارتقای سطح فوتبال دنیا تلاش کرده است. درست مانند فوتبالی که در زمین مسابقه انجام می‌شود، ما باید در کنار هم کار کنیم تا فوتبال آسیا توسعه پیدا کند و با انجام این کار می توانیم نتایجی حتی بهتر از چیزهایی که رقم خورده است کسب کنیم. AFC باید به دستاوردهایی که شما برایش کسب کرده‌اید افتخار کند. شما تمام رویدادهای فیفا را در آسیا میزبانی و سازماندهی کرده‌اید و این کار را هم با موفقیت انجام داده‌اید. آسیا جزو سهامداران مهم فیفا است.

 

 

 

عناوین آخرین اخبار فوتبال آسیا و اقیانوسیه

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس