اعلام آرای انضباطی فوتبال ساحلی
خبرگزاری تسنیم
  • سه شنبه، 04 مهر 1396 - 10:56

اعلام آرای انضباطی فوتبال ساحلی

کمیته انضباطی آرای خود را درخصوص تیم‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی صادر کرد.

* دیدار تیم های ایفاسرام اردکان و شهریار ساری در حالی برگزار شد که علیرضا رحیمی، مربی تیم ایفا سرام اردکان به دلیل ورود به زمین مسابقه و اعتراض شدید به داور که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیمش محروم است و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

هادی عباسی، سرمربی تیم ایفا سرام اردکان به خاطر اعتراض شدید به داور و فحاشی بعد از پایان مسابقه به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 10 میلیون ریال محکوم شد.
همچنین علی پایدار، بازیکن تیم ایفا سرام به خاطر رفتار زننده به داور و فحاشی پس از اتمام مسابقه، به 4 جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

تیم ایفا سرام اردکان به خاطر تخلفات تماشاگران این تیم و ورود به زمین بازی، فحاشی و پرتاب اشیا به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تکرار تخلفات در مسابقات آتی تنبیهات شدیدتری را به دنبال خواهد داشت.

*تیم شهریار ساری به دلیل تخلفات تماشاگرانش، فحاشی به تیم داوری و پرتاب اشیا به داخل زمین که موجب وقفه 3 دقیقه ای در دیدار برابر دریانوردان پارس جنوبی شد، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

*در دیدار تیم های شهرداری بندرعباس و شهرداری تبریز از سوی فاروق پسندیده تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده با داور و اعتراضات مکرر رخ داد که وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم شهرداری بندر عباس به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا که به پای وقت نگهدار اصابت کرد، باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین حمید رضایی پور، سرمربی تیم شهرداری بندرعباس به علت محرومیت از پشت فنس نظاره گر بازی بود که یکی از عاملین تشنج تیم مربوطه شناخته شد. وی به توبیخ کتبی محکوم و در صورت تکرار رویه گذشته، تصمیمات شدید تری نسبت به وی اتخاذ می شود. (کلیه آرای فوق قطعی است.)

 

 

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس