هدف ملوان بندرگز حضور در نیمه بالای جدول است
خبرگزاری مهر
  • یکشنبه، 11 تیر 1396 - 14:52

هدف ملوان بندرگز حضور در نیمه بالای جدول است

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز گفت: هدف تیم ملوان بندرگز حضور در نیمه بالای جدول لیگ برتر فوتبال ساحلی است.

مهران شهسوار اظهار کرد: هدفی که تیم ملوان بندرگز در این فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی ترسیم کرده حضور در نیمه بالای جدول است و سعی می‌کنیم جزو بهترین‌های لیگ باشیم.

وی افزود: متاسفانه در دو دیدار خانگی مقابل تیم های شهید جهان نژادیان آبادان و شهرداری تبریز شکست خوردیم در حالی که می توانستیم ۶ امتیاز این دو دیدار را کسب کنیم.

شهسوار تصریح کرد: حداقل می‌توانستیم سه امتیاز بازی خانگی مقابل آبادان را کسب کنیم که ۱۲ امتیازی می‌شدیم و در مکان سوم جدول قرار می‌گرفتیم.

وی ادامه داد: از دست دادن امتیازات خانگی این دو بازی ما را کمی از صدر جدول دور کرد اما قول می‌دهم این نتایج را در دور برگشت جبران کنیم و امتیازات بیشتری کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با اشاره به نخستین پیروزی خانگی تیمش مقابل تیم پیام کویر اردکان، خاطرنشان کرد: در دیدارهای قبلی بدشانسی می‌آوردیم اما در این دیدار موقعیت‌ها تبدیل به گل شد و توانستیم پیروزی پر گلی را کسب کنیم.

شهسوار افزود: در این دیدار محکوم به پیروزی بودیم و به هدف‌مان هم رسیدیم و این پیروزی را به هواداران عزیزمان تقدیم می‌کنیم که در همه حال کنار تیم شهرشان هستند.

وی در خصوص دیدار بعدی ملوان بندرگز مقابل ایفا سرام اردکان گفت: بازی بسیار حساسی مقابل ایفا سرام در اردکان داریم، زیرا این تیم شرایط خوبی دارد و از کادر فنی و بازیکنان با کیفیتی برخوردار است.

شهسوار ادامه داد: در هر صورت ما برای کسب هر سه امتیاز این دیدار به اردکان می‌رویم تا از تیم های بالای جدول عقب نمانیم

وی با بیان اینکه تیمش پنج بازیکن دو کارته دارد که در صورت گرفتن یک کارت دیگر محروم خواهند شد، اظهار کرد: چهار دیدار سخت مقابل تیم‌های ایفا سرام اردکان، شهریار ساری، دریانوردان پارس جنوبی و شاهین خزر رودسر پیش رو داریم که هر کدام حکم فینال را برای ما دارد.

وی یادآور شد: همچنین وحید قلی پور، رامین طهماسبی، علیرضا خسروی و بهزاد عرب جز مصدومان تیم ما هستند که البته قلی پور به بازی بعدی می‌رسد اما وضعیت مصدومان دیگر باید مشخص شود.

تیم ملوان بندرگز در پایان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، از ۶ دیدار خود سه برد، سه باخت و ۹ امتیاز کسب کرده و در مکان ششم جدول قرار دارد.

نماینده بندرگز در ادامه رقابت‌ها و از هفته هشتم، پنجشنبه ۱۵ تیرماه مهمان تیم ایفا سرام اردکان خواهد بود.

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس