بازگشت آقای معمار به ساحل ایران؛ «اوکتاویو» جانشین میرشمسی
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 09 مرداد 1396 - 11:28

بازگشت آقای معمار به ساحل ایران؛ «اوکتاویو» جانشین میرشمسی

نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار و مارکو اوکتاویو به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی انتخاب شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال برگزار شد. عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: این نشست با حضور محمدرضا ساکت، سرپرست دبیرکلی فدراسیون، پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی، غلامعلی هنرپیشه، سیدمهدی ابطحی و رضاییان (اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی) به همراه بنده برگزار شد.

hosseini-beach 74977

رئیس پیشین کمیته فوتسال خاطر نشان کرد: از مصوبات این نشست بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی بود که با توجه به اتمام قرارداد محمد میرشمسی، سرمربی اسبق و عدم تمایل ایشان به ادامه فعالیت به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور، این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به سوابق درخشان مارکو اکتاویوی برزیلی در فوتبال ساحلی ایران و جایگاه فنی ایشان در جهان، با تصویب کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی وی به عنوان سرمربی تیم‌های ملی بزرگسالان و زیر ۲۳ سال فوتبال ساحلی کشورمان انتخاب شد. در این نشست مقرر شد به پاس زحمات خالصانه و بی‌شائبه میرشمسی و کادر همراه، از او در مراسمی رسمی تجلیل و تقدیر شود.

مارکو اوکتاویوی برزیلی پیش از این هم هدایت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران را به عهده داشته و در بین ساحلی‌بازان به معمار فوتبال ساحلی ایران مشهور است.

 

 

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس