فوتبال ساحلی ایران

دوشنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۶
مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر برگزار شد
خبرگزاری تسنیم
  • شنبه، 30 اردیبهشت 1396 - 18:58

مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر برگزار شد

مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل 97-96 برگزار و برنامه نیم‌فصل اول این رقابت‌ها مشخص شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل 97-96 با حضور پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی و نمایندگان 11 تیم حاضر در مسابقات از ساعت 11:30 امروز (شنبه) در محل روابط عمومی فدارسیون فوتبال برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی ضمن تبریک کسب مقام سومی جهان به نمایندگان تلاشگر باشگاه‌های فوتبال ساحلی، آیین‌نامه برگزاری مسابقات و مفاد و بندهای مهم آن را برای حاضرین تشریح کرد. همچنین توضیحاتی پیرامون استانداردسازی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی که با برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های پنج ساله که نهایتاً در فصل مسابقاتی پیش رو اجرایی می‌شود، از سوی او ارائه شد.

در نهایت مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی برگزار شد. این رقابت‌ها با حضور تیم‌های پارس جنوبی بوشهر، مقاومت گلساپوش، شاهین خزر رودسر، شهریار ساری، پیام کویر، شهرداری تبریز، شهید جهان‌نژادیان آبادان، شهرداری بندرعباس، ملوان بندرگز، یاران نجف‌آباد و ایفا سرام اردکان برگزار می‌شود.

ضمن اینکه کلیه باشگاه‌ها موظف هستند پیش از آغاز مسابقات نسبت به رفع نواقص مدارک باقیمانده اقدام کنند در غیر این‌صورت کارت بازی تیم مربوطه صادر نمی‌شود.

همچنین همانند فصل گذشته، تیم‌های لیگ برتر موظف به تیم‌داری در یکی از رده‌های سنی پایه فوتبال ساحلی کشوری در این فصل هستند. در غیر این‌صورت در فصل آتی مجوز حضور در لیگ برتر را ندارند.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی از ششم خرداد ماه آغاز می‌شود.

هفته اول:
پیام کویر اردکان - مقاومت گلساپوش
شاهین خزر رودسر- شهرداری بندرعباس
ایفا سرام اردکان - شهرداری تبریز
پارس جنوبی بوشهر - شهید جهان‌نژادیان آبادان
شهریار ساری - یاران نجف‌آباد

هفته دوم:
شهرداری بندرعباس - ملوان بندر گز
مقاومت گلساپوش - ایفا سرام
شهید جهان‌نژادیان آبادان - شاهین خزر رودسر
شهرداری تبریز - شهریار ساری
یاران نجف‌آباد - پارس جنوبی بوشهر

هفته سوم:
ایفا سرام - پیام کویر اردکان
ملوان بندر گز - شهید جهان‌نژادیان آبادان
شهریار ساری - مقاومت گلساپوش
شاهین خزر رودسر - یاران نجف‌آباد
پارس جنوبی بوشهر- شهرداری تبریز

هفته چهارم:
شهید جهان‌نژادیان آبادان - شهرداری بندرعباس
پیام کویر اردکان - شهریار ساری
یاران نجف‌آباد - ملوان بندر گز
مقاومت گلساپوش - پارس جنوبی بوشهر
شهرداری تبریز - شاهین خزر رودسر

هفته پنجم:
شهریار ساری - ایفا سرام اردکان
شهرداری بندرعباس - یاران نجف‌آباد
پارس جنوبی بوشهر - پیام کویر اردکان
ملوان بندر گز - شهرداری تبریز
شاهین خزر رودسر - مقاومت گلساپوش

هفته ششم:
یاران نجف‌آباد - شهید جهان‌نژادیان آبادان
ایفا سرام - پارس جنوبی بوشهر
شهرداری تبریز - شهرداری بندرعباس
پیام کویراردکان - شاهین خزر رودسر
مقاومت گلساپوش - ملوان بندر گز

هفته هفتم:
پارس جنوبی - شهریار ساری
شهید جهان‌نژادیان آبادان - شهرداری تبریز
شاهین خزر رودسر - ایفا سرام
شهرداری بندرعباس - مقاومت گلساپوش
ملوان بندر گز - پیام کویر اردکان

هفته هشتم:
شهرداری تبریز - یاران نجف‌آباد
شهریار ساری - شاهین خزر رودسر
مقاومت گلساپوش - شهید جهان‌نژادیان آبادان
ایفا سرام اردکان - ملوان بندر گز
پیام کویر اردکان - شهرداری بندر عباس

هفنه نهم:
شاهین خزر رودسر - پارس جنوبی بوشهر
یاران نجف‌آباد - مقاومت گلساپوش
ملوان بندر گز - شهریار ساری
شهید جهان‌نژادیان آبادان - پیام کویر اردکان
شهرداری بندرعباس - ایفا سرام

هفته دهم:
مقاومت گلساپوش یزد - شهرداری تبریز
پارس جنوبی بوشهر - ملوان بندر گز
پیام کویر اردکان - یاران نجف‌آباد
شهریار ساری - شهرداری بندر عباس
ایفا سرام - شهید جهان‌نژادیان آبادان

هفته یازدهم:
ملوان بندر گز - شاهین خزر رودسر
شهرداری تبریز - پیام کویر اردکان
شهرداری بندرعباس - پارس جنوبی بوشهر
یاران نجف‌آباد - ایفا سرام
شهید جهان‌نژادیان آبادان - شهریار ساری