ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

عبداللهی: مقابل ایتالیا اصلاً به انتقام فکر نمی‌کردیم!
خبرگزاری تسنیم
  • دوشنبه، 18 ارديبهشت 1396 - 08:21

عبداللهی: مقابل ایتالیا اصلاً به انتقام فکر نمی‌کردیم!

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - رده‌بندی - یکشنبه، 17 ارديبهشت 1396 - 23:30

تیم فوتبال ساحلی ایران نتیجه نهایی تیم فوتبال ساحلی ایتالیا
5 3
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی معتقد است کسب مقام سومی باعث شد تا فوتبال ساحلی ایران را به جهان ثابت کنیم.

حسن عبداللهی در خصوص سومی تیم ایران در جام جهانی 2017 باهاما اظهار داشت: سال‌های حضور پی در پی در میادین ورزشی با دردسرها و چالش‌های بزرگ و کوچکی همراه بود. ما در تیم ملی علاوه بر اینکه فرمول و تکنیک خوب بازی کردن را پشت سر گذاشتیم، توانستیم با کسب بهترین و خوش رنگ‌ترین مدال‌ها، ایران را به عنوان یک تیم قدرتمند به جهان فوتبال ساحلی معرفی کنیم.

وی ادامه داد: آماده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی 2017 دقیقا بعد از اتمام مسابقات جام جهانی پرتغال شروع شد، درست زمانی که با وجود تلاش‌های شبانه‌روزی نتوانستیم مزد زحمات‌مان را بگیریم و به نیمه نهایی صعود کنیم. در واقع عدم راهیابی بین چهار تیم برتر جهان باعث شد نگاه‌مان را بازتر و عزم خود را جزم کنیم تا به این مهم برسیم. برهمین اساس اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی مصمم شدند هرطور که شده این بار روی سکوی قهرمانی بایستند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: هرچند متأسفانه خیلی راحت و غیرمنتظره بازی برده را به تاهیتی واگذار کردیم و سکوهای اول و دوم را از دست دادیم و از این بابت شرمنده مردم عزیز هستیم، اما در بازی آخر اصلاً به انتقام از ایتالیا فکر نمی‌کردیم، چرا که نگاه‌مان به سکوی سوم بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی با اشاره به دیدار رده‌بندی و سومی تیم ایران گفت: باید بازی حرفه‌ای را اجرا می‌کردیم تا به هدف‌مان برسیم. سعی کردیم به دور از احساس، تمرکز و با تکنیک بازی کنیم و به کمک خدا، توانستیم کلکسیون مدال‌های‌مان را با به دست آوردن مدال سوم جام جهانی تکمیل کنیم. برای رفع خستگی و مصدومیت من و بچه‌های تیم همین که توانستیم لبخند رضایت را بر صورت مردم کشورمان بیاریم، ارزشمندترین چیز هست.

 

 
رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

    x