برزیل قهرمان فوتبال ساحلی دنیا
خبرگزاری تسنیم
  • یکشنبه، 17 ارديبهشت 1396 - 22:41

برزیل قهرمان فوتبال ساحلی دنیا

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - فینال - دوشنبه، 18 ارديبهشت 1396 - 00:30

تیم فوتبال ساحلی تاهیتی نتیجه نهایی تیم فوتبال ساحلی برزیل
0 6
خلاصه بازی


تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی مقابل ایتالیا به مقام سوم جام جهانی دست یافت.

تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و ایتالیا برای کسب مقام سومی جام جهانی 2017 از ساعت 23:30 یکشنبه شب به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی مهم 5 بر 3 ایران به پایان رسید.

در وقت اول این بازی دو تیم بدون استرس کارهای تاکتیکی خود را دنبال کردند و ایران با یک گل از کاپیتان محمد احمدزاده یک بر صفر از حریف قدرتمند خود پیش افتاد. البته ایتالیا نیز دقایقی بعد ضربه ای خطرناک به سوی دروازه ایران زد که به تیر دروازه برخورد کرد. ایتالیا تلاش های زیادی برای جبران نتیجه انجام داد که توپ در یک صحنه با واکنش بسیار خوب پیمان حسینی دفع شد تا وقت نخست با پیروزی یک بر صفر به سود ایران به پایان برسد.

وقت دوم مسابقه نیز با گل دیگری از سوی کاپیتان احمدزاده همراه شد و اختلاف ایران و ایتالیا به دو گل رسید. ضمن اینکه در دقایقی بعد ضربه های برگردان احمدزاده و سیدعلی ناظم به دیرک دروازه ایتالیا برخورد کردند. به فاصله 6 دقیقه مانده به پایان وقت دوم مسابقه محمدعلی مختاری موفق شد تا روی شروع مجدد پیمان حسینی با ضربه ای فوق العاده گل سوم بازی را به ثمر برساند.

وقت سوم بازی با شروع پرقدرت ایتالیا آغاز شد و گوری، بازیکن پرگل ایتالیا در این جام سعی کرد تا دروازه ایران را باز کند که در نخستین بار حسینی مانع شد اما یک دقیقه بعد وی توانست نخستین گل ایتالیا را به ثمر برساند. در ادامه مدافع ایتالیا با خطا روی مسلم مسیگر یک ضربه پنالتی را تقدیم ایران کرد که این پنالتی از سوی دروازه بان ایتالیا دفع شد.

گوری در یک ضربه آزاد پنالتی گل دیگری برای ایتالیا به ثمر رساند و نتیجه را به حداقل رساند اما مسلم مسیگر با گلزنی خود باز هم اختلاف را به دو گل تبدیل کرد. لاجوردی پوشان ایتالیا که به هیچ وجه نمی خواستند رسیدن به مقام سوم جهان را از دست بدهند بار دیگر به فاصله پنج دقیقه مانده با پایان بازی یک گل دیگر به ثمر رساندند و تعداد گل های ایتالیا به عدد سه رسید.

ملی پوشان کشورمان چندین بار دیگر توپ هایی را به سمت دروازه ایتالیا روانه کردند که با خوش شانسی ایتالیایی ها توپ ها به دیرک دروازه برخورد کرد. در پایان بازی نیز ضربه پنالتی دیگری به سود ایران اعلام شد که کاپیتان احمدزاده این توپ را به گل تبدیل کرد.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با این پیروزی مهم موفق شد مقام سوم جام جهانی 2017 باهاما را کسب کند.

در دیدار فینال هم تیم ملی ساحلی برزیل با پیروزی 6 بر صفر مقابل تیم تاهیتی قهرمان جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما شد.

 

 
رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017