ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

ایران ۱ (۲) - تاهیتی ۱ (۳) ؛ کابوس پنالتی‌ها به فوتبال ساحلی رسید
  • شنبه، 16 ارديبهشت 1396 - 20:17

ایران ۱ (۲) - تاهیتی ۱ (۳) ؛ کابوس پنالتی‌ها به فوتبال ساحلی رسید

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - نیمه نهایی - شنبه، 16 ارديبهشت 1396 - 23:30

تیم فوتبال ساحلی ایران نتیجه نهایی (پنالتی) تیم فوتبال ساحلی تاهیتی
1 1
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

ملی‌پوشان شایسته ساحلی کشورمان علی‌رغم درخشش بی‌نظیر «حسینی» از صعود به دیدار فینال رقابت‌های جهانی باهاما بازماندند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که با برتری برابر سوئیس به جمع چهار تیم برتر جام جهانی صعود کرده بود در مرحله نیمه نهایی برابر تاهیتی شکست خورد و به فینال نرسید.
مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی بامداد امروز یکشنبه با دیدار تیم های ملی ایران و تاهیتی به میزبانی باهاما برگزار شد که در پایان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در ضربات پنالتی ۲ بر ۳ شکست خورد.
وقت اول این دیدار با احتیاط از سوی هر دو تیم سپری شد و درحالی که تیم ایران تدافعی‌تر از حریف کار می‌کرد اما در ضدحملات چندین بار تا آستانه بازکردن دروازه تاهیتی پیش رفت. حریف هم چند موقعیت خطرناک خلق کرد اما نتوانست به گل برسد.


در وقت دوم اما تیم ایران از معدود موقعیت‌هایی که داشت نهایت استفاده را برد و علی ناظم موفق شد در یک رفت و برگشت توپ را درون دروازه حریف قرار دهد تا شاگردان میرشمسی وقت دوم را با برتری به پایان برسانند.
با توجه به این نتیجه در دوازده دقیقه سوم این تیم تاهیتی بود که برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کرد اما بازهم این تیم ایران بود که موقعیت‌های خطرناک بیشتری داشت. در حالی که چهار دقیقه و سی ثانیه به پایان وقت سوم باقی مانده بود تیم ایران گل تساوی را دریافت کرد.
وقت سوم این دیدار با تساوی یک به یک به پایان رسید تا کار در یک وقت اضافه سه دقیقه پیگیری شود که این وقت هم گلی برای تیم ها به دنبال نداشت و کار به ضربات پنالتی کشید. در ضربات پنالتی پیمان حسینی دروازه‌بان ایران شاهکار کرد و چند ضربه حریف را مهار کرد اما بازیکنان نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و در نهایت تاهیتی ۳ بر ۲ به برتری رسید و راهی فینال شد.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

    x