هاشم‌پور: با رسیدن به فینال جام جهانی دنبال هدف نهایی‌مان هستیم
هاشم‌پور: با رسیدن به فینال جام جهانی دنبال هدف نهایی‌مان هستیم
خبرگزاری تسنیم
  • شنبه، 16 ارديبهشت 1396 - 08:42

هاشم‌پور: هدف نهایی‌مان رسیدن به فینال جام جهانی است

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - نیمه نهایی - شنبه، 16 ارديبهشت 1396 - 23:30

تیم فوتبال ساحلی ایران نتیجه نهایی (پنالتی) تیم فوتبال ساحلی تاهیتی
1 1
خلاصه بازی
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی معتقد است دیدار مقابل تاهیتی در نیمه نهایی جام جهانی بسیار دشوار و حساس است.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس هاشم‌پور گفت: صعود مقتدرانه ملی‌پوشان به مرحله یک چهارم نهایی را به همه تبریک می‌گویم. قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر جهان کار راحتی نیست، اما بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در کنار کادر فنی توانستند با تلاش و پشتکار در میان برترین‌های دنیا قرار بگیرند.

وی درباره دیدار مقابل سوئیس گفت: در مرحله یک چهارم نهایی مقابل هر تیمی که قرار می‌گرفتیم، کار دشواری پیش‌رو داشتیم، چراکه تیم‌ها با تمام قوا و تجربیات بالا در عرصه جام جهانی حاضر شده‌اند. طبق آنالیزی که کادر فنی از دیدارهای سوئیس داشت، نکات مختلفی را به بازیکنان گوشزد کرده و در نهایت تیمی که فوتبال ساحلی دنیا آن را به خوبی می‌شناسد و یکی از قدرت‌های این رشته محسوب می‌شود را شکست دادیم. بازی خیلی سخت و پایاپایی بود و توانستیم از سد سوئیس گذر کنیم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ادامه داد: بدون شک برگزاری بازی‌های دوستانه و حضور در تورنمنت‌های مختلف باعث شد تا تیم ملی فوتبال ساحلی به آمادگی خوبی برسد و اکنون در میان چهار تیم برتر جهان قدرت نمایی کند. معتقدم آرامش خاص و مدیریتی خوبی که تیم ملی فوتبال ساحلی دارد باعث شده تا این مرحله با قدرت پیش رویم. بچه‌های ما توانمند هستند، چراکه کارهای سخت را به راحتی انجام می‌دهند و پیروزی برابر سوئیس، خود نشان دهنده این امر بود.

هاشم‌پور خاطرنشان کرد: اکنون برای بازی مقابل تاهیتی آماده می‌شویم. پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی یک بازی دوستانه با این تیم داشتیم که 9 بر 2 آنها را شکست دادیم، اما بدون شک بازی‌های دوستانه با رسمی متفاوت است. تاهیتی یکی از تیم‌های پرقدرت جهان بوده و کار سختی داریم.

وی با بیان اینکه تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا این بازی سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم و افتخاری بزرگ برای ایران عزیز به دست آوریم، گفت: هدف ما ابتدا صعود از مرحله گروهی و قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر جهان و سپس عبور از مرحله یک چهارم نهایی است و در نهایت می‌خواهیم که با رسیدن به فینال به هدف نهایی خود برسیم. اگر بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم بدون شک حضور در فینال دور از دسترس نخواهد بود.

رو در رو (در این تورنمنت)

تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017