ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

فدراسیون فوتبال صعود تیم خودش را تبریک گفت!
فدراسیون فوتبال صعود تیم خودش را تبریک گفت!
خبرگزاری مهر

فدراسیون فوتبال صعود تیم خودش را تبریک گفت!

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - 1/4 نهایی - جمعه، 15 ارديبهشت 1396 - 03:00

تیم فوتبال ساحلی سوئیس نتیجه نهایی (وقت اضافه) تیم فوتبال ساحلی ایران
3 4
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

فدراسیون فوتبال صعود ملی پوشان ساحلی به جمع چهار تیم برتر جهان را تبریک گفت.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل سوئیس و حذف نایب قهرمان اروپا در دیدار مقابل تیم کشورمان، فدراسیون فوتبال پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:
افتخارآفرینی مردان ساحلی فوتبال ایران زمین در باهاما و پیروزی مقابل نایب قهرمان اروپا در امتداد موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران در آغازین روزهای سال ۹۶، سال نکوی فوتبال را پدیدار ساخته و باعث شادی هموطنان عزیزمان شده است.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک و تهنیت به اعضای سرپرستی و کادر فنی، بازیکنان و خانواده این عزیزان و به طور کلی جامعه فوتبال و عموم مردم ایران بابت تاریخ سازی مردان فوتبال ساحلی، امیدوار است مسیر این موفقیت ها در آوردگاه های حساس بعدی فوتبال ایران در رده های مختلف هم تداوم یابد.

مروری بر اخبار سایت فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا در ساعات اخیر پیرامون موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی، گواهی بر نمایش فوق العاده این تیم و افتخار بزرگی است که به ویترین افتخارات فوتبال این مرز و بوم اضافه شده است و در بهار ۹۶، نخستین صعود ایران را به جمع ۴ تیم برتر جام جهانی رقم زد. امید است با تداوم حمایت ها و تلاش های صورت گرفته از سوی همه ارکان فوتبال کشور شاهد تداوم رشد و اعتلای فوتبال این مرز و بوم در عرصه های مختلف باشیم.

رو در رو (در این تورنمنت)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

    x