ایران ۴ - سوئیس ۳ ؛ صعود شیرین ساحلی‌بازان به نیمه‌نهایی
خبرگزاری تسنیم
  • جمعه، 15 ارديبهشت 1396 - 00:47

ایران ۴ - سوئیس ۳ ؛ صعود شیرین ساحلی‌بازان به نیمه‌نهایی

 جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما - 1/4 نهایی - جمعه، 15 ارديبهشت 1396 - 03:00

تیم فوتبال ساحلی سوئیس نتیجه نهایی (وقت اضافه) تیم فوتبال ساحلی ایران
3 4
جدول زمانی (تایم لاین رخدادها)

جدول رخدادها

تیم فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد با پیروزی مقابل سوئیس به نیمه نهایی جام جهانی صعود کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما از ساعت ۳ بامداد امروز (جمعه) به مصاف سوئیس رفت که در این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید تا راهی نیمه نهایی شود.

در وقت اول این دیدار تیم ایران با تک گل محمد احمدزاده از تیم پیش افتاد. دومین وقت با فشار بی امان سوئیسی ها دنبال شد اما احمدزاده بار دیگر برای ایران گلزنی کرد. البته در وقت دوم نبود سوئیس موفق شد سه بار دروازه ایران را باز کند تا این وقت با پیروزی ۳ بر ۲ به نفع این تیم به پایان برسد.

در وقت پایانی این بازی در حالی که سوئیس تماما به دفاع مشغول و تا ۵۰ ثانیه مانده به پایان بازی از ایران پیش بود، در ثانیه های پایانی این دیدار ایران با گل سیدعلی ناظم به بازی بازگشت.

بازی دو تیم در وقت اضافه پیگری شد و محمدعلی مختاری با گلزنی خود ایران را ۴ بر ۳ جلو انداخت. ضمن اینکه چند واکنش فوق العاده دیدنی پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی ایران باعث شد تا ملی پوشان کشورمان با همین نتیجه و با شایستگی تمام برای نخستین بار به نیمه نهایی رقابت های جام جهانی صعود کنند.

تیم ایران در دیدار نیمه نهایی به مصاف تیم پر قدرت تاهیتی خواهد رفت که با شکست پاراگوئه موفق شد به جمع چهار تیم راه یابد.

 

 
رو در رو (در این تورنمنت)

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017