ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

میرشکاری: حق‌مان رفتن روی سکوست
خبرگزاری تسنیم
  • چهارشنبه، 13 ارديبهشت 1396 - 11:22

میرشکاری: حق‌مان رفتن روی سکوست

جوان‌ترین عضو تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی 2017 باهاما گفت: در هیچ مسابقه بین‌المللی چنین سطح بالایی را ندیده بودم.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی میرشکاری، جوان‌ترین عضو تیم ملی فوتبال ساحلی در جام جهانی 2017 باهاما درباره بازی‌های مرحله گروهی گفت: در مرحله گروهی با تیم‌های مکزیک، ایتالیا و نیجریه هم‌گروه بودیم و توانستیم دو بازی را ببریم و با شکست مقابل ایتالیا، در نهایت به مرحله بعدی مسابقات راه یافتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که کدام دیدار در مرحله گروهی سخت بود، اظهار داشت: از نظرم در مرحله گروهی به طور کلی بازی‌های خوب و البته سختی را پشت سر گذاشتیم، اما ایتالیا سخت‌ترین تیم گروه از لحاظ رنکینگ و به خصوص اروپایی بودنش، بود.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با 20 سال سن درباره اولین تجربه جام جهانی خودش گفت: حضور در جام جهانی تجربه بسیار خوب و نسبت به مسابقات آسیایی و بین قاره‌ای شرایط کاملاً متفاوت است. در واقع شرایط جام جهانی با آن چیزی که تصور داشتم، بسیار متفاوت است. حتی نسبت به مسابقات بین قاره‌ای جهان که هشت تیم برتر قاره‌ها در آن حضور دارند نیز شرایط فرق می‌کند و مسابقات در سطح بسیار بالاتری در حال برگزاری است.

میرشکاری افزود: با توجه به اینکه در رقابت‌های آسیایی و بین قاره‌ای حضور داشتم، فکر می‌کردم جام جهانی نیز در همین سطح باشد، اما پس از رقابت با تیم‌های برتر جهان، متوجه شدم که هیچ رقابتی مانند جام جهانی نمی‌شود.

وی در ادامه درباره بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل سوئیس خاطرنشان کرد: بازی با سوئیس بسیار سخت خواهد بود و امیدوارم بتوانیم رقابت خوبی را به نمایش بگذاریم. سوئیس تیم دوم یورو لیگ 2017 شد و بازیکنان خوبی دارد و به عنوان تیم اول گروه خود به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده است.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: خوشبختانه از میزان آمادگی خوبی برخوردارم. حدود 2 سال در اردو بوده‌ایم و مسابقات رسمی و تدارکاتی مختلفی را پشت سر گذاشته‌ایم تا بتوانیم در جام جهانی عملکرد موفقی داشته باشیم. با توجه به میزان تلاش‌های‌مان حق ایران است که در یکی از جایگاه‌های اول تا سوم جام جهانی قرار بگیرد.

پس از انجام مسابقات مرحله گروهی تیم‌های تاهیتی، پاراگوئه، برزیل، پرتغال، ایران، ایتالیا، سوئیس و سنگال به جمع هشت تیم پایانی صعود کردند.

 

 

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

    x