ورزش ها

ورزش‌ها و لیگ‌ها

هدف بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کسب مدال خوش‌رنگ جام جهانی است
هدف بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کسب مدال خوش‌رنگ جام جهانی است
خبرگزاری مهر
  • سه شنبه، 12 ارديبهشت 1396 - 11:39

هدف بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کسب مدال خوش‌رنگ جام جهانی است

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ضمن تاکید بر اینکه ایران می تواند با شکست سوییس به جمع چهار تیم برسد گفت: باید تمرکز خودمان را روی مرحله بعد بگذاریم.

 

 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره بازی با نیجریه گفت: دیدار مقابل نیجریه بسیار سخت ، نفس گیر و بازی این تیم کاملا فیزیکی و جنگنده بود. با اینکه بازی بسیار نزدیک دنبال شد اما از اینکه در نهایت پیروز میدان شدیم، خوشحالیم.

 

وی ادامه داد: باخت ما مقابل ایتالیا باعث شد تا بازی شب گذشته مقابل نیجریه بسیار حساس شود، چراکه با از دست دادن امتیاز از سوی ما شانس صعود نیجریه زنده باقی ماند و این تیم با همه توان مقابل ما حاضر شد. به هرحال اکنون به جمع هشت تیم پایانی جام جهانی صعود کردیم و باید تمرکز خود را روی بازی یک چهارم نهایی بگذاریم.

 

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود: در مرحله بعدی که بازیها به صورت حذفی دنبال می شود، به مصاف سوییس خواهیم رفت و بدون شک کار آسانی پیش رو نداریم. در واقع نتیجه این بازی تکلیف ماندن یا ترک ما از رقابتهای جام جهانی را مشخص می کند و امیدوارم با تلاش و تمرکز کادرفنی و بازیکنان این بازی حساس هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 

وی تاکید کرد: به هرحال می دانیم که سوییس تیمی با تجربه و فوتبال ساحلی را بسیار خوب بلد است. این تیم مربی بسیار حرفه ای و کاربلدی دارد و بازیکنان با تجربه ای در تیم ملی سوییس حضور دارند، به خصوص استانکوویچ شماره 10 این تیم که همواره عملکرد بسیار خوبی در زمین مسابقه ارائه کرده است.

 

حسینی در پایان گفت: البته ما هم بازیکنان بزرگی داریم و تیم یکدست و خوبی هستیم . امیدوارم مقابل سوییس بازی روان تری ارائه کنیم و همه تلاش خود را برای رسیدن به هدفمان یعنی قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر جام جهانی و پس از آن کسب مدال خوشرنگ جهانی بکار خواهیم رفت.

برنامه و نتایج جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس

    جدول جام جهانی فوتبال ساحلی 2017

    x