میرشکاری: دوست دارم روزی جای حسن عبداللهی را بگیرم
میرشکاری: دوست دارم روزی جای حسن عبداللهی را بگیرم
خبرگزاری تسنیم
  • یکشنبه، 14 آبان 1396 - 10:46

میرشکاری: دوست دارم روزی جای حسن عبداللهی را بگیرم

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان آرزو دارد روزی بتواند جای هم‌تیمی‌اش را بگیرد.

علی میرشکاری در خصوص سومی ایران در جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی گفت: این رقابت‌ها نسبت به مسابقات آسیایی سطح بالایی داشت و می‌توانیم از آن به عنوان یک جام جهانی کوچک یاد کنیم. تیم‌های شرکت کننده با تمام قوا شرکت کردند. تمام تلاش‌مان را کردیم تا بتوانیم روی بهترین سکو بایستیم و خدا را شاکرم که توانستیم حداقل به مقام سوم این رقابت‌ها برسیم.

وی با ابراز رضایت از عملکردش در این رقابت‌ها افزود: خودم از خودم راضی بودم. نسبت به سنی که دارم و تجربه کمی که داشتم توانستم عملکرد موثری داشته باشم. همچنین شانس این را داشتم که در این مسابقات در کنار بهترین بازیکنان ملی پوش ایران بازی کنم و آنها نیز تمام تجربیات‌شان در اختیار ما جوان‌ترها قرار می‌دهند. امیدوارم این راه برای جوان‌های دیگر به تیم ملی باز شود.

میرشکاری که با 20 سال سن جوان‌ترین بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی در این مسابقات بود، با اشاره به آرزوهایش در فوتبال ساحلی اظهار داشت: پست من دفاع است و به جرأت می‌توانم بگویم یکی از بهترین مدافعان جهان حسن عبداللهی، هم تیمی خودم است. دوست دارم روزی بتوانم مانند او مدافع مستحکم باشم و جای عبداللهی را بگیرم. همچنین امیدوارم در دوره‌های آینده جام بین قاره‌ای بتوانیم روی سکوی اول بایستیم و روز به روز شاهد رشد و ترقی فوتبال ساحلی ایران باشیم.