علاقه‌مندی کاسکو به میزبانی ایران از تورنمنت‌های بین‌المللی فوتبال ساحلی
علاقه‌مندی کاسکو به میزبانی ایران از تورنمنت‌های بین‌المللی فوتبال ساحلی
خبرگزاری تسنیم
  • جمعه، 12 آبان 1396 - 10:42

علاقه‌مندی کاسکو به میزبانی ایران از تورنمنت‌های بین‌المللی فوتبال ساحلی

رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی ضمن تمجید از روند توسعه فوتبال ساحلی ایران نسبت به برگزاری دو تورنمنت بین‌المللی در ایران ابراز علاقه‌مندی کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار مشترک محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال، پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی و احمد بهروزیانفر، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با جان کاسکو، رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی برگزار شد.

گفتنی است، در این نشست اعضا درباره اخذ میزبانی تورنمنت‌های بین‌المللی فوتبال ساحلی توسط ایران به بحث و بررسی پرداختند.

در ادامه جان کاسکو ضمن تمجید از روند حرفه‌ای و رو به رشد فوتبال ساحلی ایران، سطح توسعه این رشته در ایران را بسیار بالا دانست و ابراز علاقه‌مندی کرد تا شاهد میزبانی مختلفی از سوی ایران برای برگزاری مسابقات باشد. همچنین در خصوص حضور باشگاه‌های ایران و تیم ملی در رویدادهای مختلف صحبت شد.

کاسکو در گفت‌وگوی خود با محمدرضا ساکت تأکید کرد که فعالیت در بخش پایه و تشکیل تیم ملی دیگر (زیر 23 سال) نشان از برنامه هدفمند ایران برای نگه داشتن سطح بالای فوتبال ساحلی ایران دارد.

دبیرکل فدراسیون در گفت‌وگوی خود با کاسکو تصریح کرد که نگاه و حمایت سازمان جهانی فوتبال ساحلی از فوتبال ساحلی ایران به عنوان یکی از قدرت‌های برتر این رشته در جهان باید ویژه‌تر باشد.

در پایان ضمن اشاره به تجربه برگزاری پرشین کاپ که سال گذشته در ایران برگزار شد، مقرر شد تا مقدمات لازم جهت برگزاری دومین دوره مسابقات پرشین کاپ در بوشهر و یک مسابقه بین‌المللی دیگر، در حاشیه مسابقات مرحله نیمه نهایی مجددا نشستی برگزار شود.

 

 

آخرین اخبار فوتبال ساحلی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس
    همه اختصاصی ویدیو عکس