برنامه و نتایج کاروان پارالمپیک ایران در جاکارتا

 

  • ۱۴ مهر
  • ۱۵ مهر
  • ۱۶ مهر
  • ۱۷ مهر
  • ۱۸ مهر
  • ۱۹ مهر
  • ۲۰ مهر
  • ۲۱ مهر
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
تنیس روی میز مهدی معصومی انفرادی مردان به مصاف یوی کاسل از کامبوج رفت و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد
تنیس روی میز حسن جانفشان انفرادی مردان مقابل نماینده میزبان ۳ بر صفر به برتری دست یافت
تنیس روی میز مجید عربی انفرادی مردان برابر گوا یانمینگ از چین با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد
تنیس روی میز الهام چزانی انفرادی بانوان مقابل لی می گوا از کره جنوبی ۳ بر صفر شکست خورد
بسکتبال با ویلچر تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - چین با نتیجه‌ ۹۴ بر ۱۸ شکست خورد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
تنیس روی میز الهام چزانی انفرادی بانوان

با شکست مقابل حریف هندی از دور مسابقات حذف شد

در بازی آخرش که تشریفاتی بود مقابل حریف چینی شکست خورد

تنیس روی میز جواد فولادی انفرادی مردان

در اولین مسابقه‌اش با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب چائو نینگ از چین شد

با برتری مقابل حریفی از ماکائو راهی دور بعد شد

در یک‌هشتم‌نهایی به ورزشکاری از تایپه باخت و حذف شد

تنیس روی میز مهدی معصومی انفرادی مردان

با برتری مقابل حریفی از ژاپن راهی دور بعد شد

در یک‌هشتم‌نهایی به ورزشکاری از اندونزی باخت و حذف شد

تنیس روی میز مجید عربی انفرادی مردان

در نخستین مسابقه امروزش حریف کویتی را شکست داد

در مصاف دوم به حریف ژاپنی باخت و از دور مسابقات کنار رفت

تنیس روی میز حسن جانفشان انفرادی مردان

در اولین بازی امروزش به حریفی از کره جنوبی باخت

در دومین رقابتش ماتسو از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله حذفی شد

در یک‌چهارم نهایی هم ورزشکار دیگری از ژاپن را برد و به نیمه‌نهایی صعود کرد

شنا کریم جهان‌آبادی ماده ۴۰۰ متر کلاس S۱۲ با ثبت رکورد چهار دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه نفر چهارم استارت لیست شد
شنا علی محمودخانی ۲۰۰ متر مختلط انفرادی کلاس SM۸ با رکورد ۳ دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه ششم شد
شنا محمدحسین کریمی جهان‌آبادی فینال ماده ۴۰۰ متر آزاد در نهایت به مقام هشتمی رسید
شنا شاهین ایزدیار ماده ۱۰۰ متر پروانه کلاس S۱۰ با رکورد یک دقیقه و ۷ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه به مدال طلا رسید
بسکتبال با ویلچر تیم ملی مردان مرحله گروهی / ایران - اندونزی برابر تیم میزبان ۱۱۷ بر ۱۷ به پیروزی رسید
بسکتبال با ویلچر تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - کامبوج با نتیجه ۸۶ بر ۱۸ حریفش شکست داد
والیبال نشسته تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - ژاپن با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسیدند
گلبال تیم ملی بانوان ایران - تایلند به تساوی ۵ بر ۵ رضایت داد
گلبال تیم ملی مردان ایران - ژاپن به تساوی ۵ بر ۵ رضایت داد
شطرنج نابینایان مهدی رومی‌فرد گروه B1

در دور نخست حریف هندی را شکست داد

در دور دوم مقابل عرفان محمدعلیزاده دیگر شطرنج باز کشورمان به نتیجه تساوی دست یافت

شطرنج نابینایان عرفان محمدعلیزاده گروه B1

در دور نخست بر شطرنج بازی از کشور میزبان غلبه کرد

در دور دوم مقابل مهدی رومی‌فرد دیگر شطرنج باز کشورمان به نتیجه تساوی دست یافت

شطرنج نابینایان حسن قدیری گروه B1

در دور نخست مغلوب حریف فلیپینی شد

در دور دوم حریف خود از تیمور شرقی را مغلوب کرد

شطرنج نابینایان علیرضا قورچی‌بیگی گروه B2

در دور نخست حریف اندونزیایی را شکست داد

در دور دوم برابر حریف قزاقستانی خود به تساوی رسید

شطرنج نابینایان امید کریمی گروه B3

در دور نخست حریف اندونزیایی را شکست داد

در دور دوم شطرنج باز فیلیپینی را شکست داد

شطرنج نابینایان مجید باقری گروه B3

در دور نخست مغلوب حریف هندی شد

در دور دوم از سد حریف سریلانکایی خود گذشت

شطرنج نابینایان ملیحه صفایی گروه B1

در دور نخست بر حریف میانماری غلبه کرد

در دور دوم زهرا محمدی‌راد را شکست داد

شطرنج نابینایان زهرا محمدی‌راد گروه B1

در دور نخست بر حریف میانماری غلبه کرد

در دور دوم مقابل ملیحه صفایی شکست خورد

شطرنج نابینایان لیلا زارع‌زاده گروه B1

در دور نخست حریف اندونزیایی را شکست داد

در دور دوم مغلوب شطرنج‌باز میزبان شد

شطرنج نابینایان عاطفه نقوی گروه B2

در دور نخست بر حریف هندی غلبه کرد

در دور دوم حریف ویتنامی خود را شکست داد

شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B2

در دور نخست بر حریف هندی غلبه کرد

در دور دوم مقابل فاطمه برقول به نتیجه تساوی دست یافت

شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B3

در دور نخست نماینده مالزی را شکست داد

در دور دوم مقابل فریبا زنده‌بودی به نتیجه تساوی دست یافت

بوچیا مریم ملکی - مقابل حریف ژاپنی با نتیجه ۶ بر دو به برتری رسید
بوچیا راضیه کاظم‌پور - مقابل حرف تایلندی با نتیجه ۶ بر یک پیروز شد
بوچیا میلاد قادری - مقابل حریف ژاپنی شکست خورد
بوچیا بهروز مقدم - مقابل حریف خود شکست خورد
بوچیا فهیمه عباسی - مقابل حریف خود شکست خورد
بوچیا فرشید استجلو - مقابل حریف خود شکست خورد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
تیراندازی رقیه شجاعی ماده تفنگ بادی ایستاده (R۲)

با ۶۱۸/۱ امتیاز عنوان پنجم را کسب کرد و به فینال رسید

در فینال با ثبت ۲۴۷ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد و طلایی شد

تیراندازی ساره جوانمردی دسته ۵۰ متر میکس صاحب گردن‌آویز طلا شد
تیراندازی عالیه محمودی کردخیلی دسته ۵۰ متر میکس از صعود به فینال بازماند
تیراندازی مجید فلاح اردشیر دسته ۵۰ متر میکس از صعود به فینال بازماند
تیراندازی سمیرا ارم دسته ۵۰ متر میکس در جایگاه ششم این رقابت ایستاد
گلبال تیم ملی مردان ایران - قطر با برتری ۱۵ بر ۵ تیم کشورمان به پایان رسید
گلبال تیم ملی بانوان ایران - ژاپن با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد
تنیس روی میز حسن جانفشان انفرادی مردان با شکست در دیدار نیمه‌نهایی به مدال برنز رسید
والیبال نشسته تیم ملی مردان ایران - ژاپن در سه ست متوالی به برتری دست یافتند
والیبال نشسته تیم ملی بانوان ایران - اندونری در سه ست متوالی به برتری دست یافتند
شطرنج نابینایان مهدی رومی‌فرد گروه B1 در دور سوم مقابل حسن قدیری به نتیجه تساوی رسید
شطرنج نابینایان عرفان محمدعلیزاده گروه B1

در دور سوم برابر حریف میانماری به نتیجه تساوی دست یافت

شطرنج نابینایان حسن قدیری گروه B1

در دور سوم مقابل مهدی رومی‌فرد به نتیجه تساوی رسید

شطرنج نابینایان علیرضا قورچی‌بیگی گروه B2

در دور سوم مغلوب نماینده میزبان شد

شطرنج نابینایان امید کریمی گروه B3

در دور سوم مقابل حریف هندی خود به نتیجه تساوی رضایت داد

شطرنج نابینایان مجید باقری گروه B3

در دور سوم نماینده فیلیپین را از پیش روی برداشت

شطرنج نابینایان ملیحه صفایی گروه B1 در دور سوم مقابل شطرنج‌بازی از اندونزی شکست خورد
شطرنج نابینایان زهرا محمدی‌راد گروه B1 در دور سوم برابر نماینده کشور ویتنام تن به شکست داد
شطرنج نابینایان لیلا زارع‌زاده گروه B1 در دور سوم نماینده هندوستان را مغلوب کرد
شطرنج نابینایان عاطفه نقوی گروه B2 در دور سوم مقابل نماینده کشور ویتنام به پیروزی رسید
شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B2 در دور سوم از نماینده ویتنام شکست خورد
شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B3 در دور سوم مقابل حریف مالزیایی خود به برتری دست یافت
تیر و کمان پوریا جلالی‌پور - با شکست مقابل حریف هنگ‌کنگی از دور رقابت‌ها حذف شد
تیر و کمان زهرا نعمتی -

در دور نخست استراحت داشت

در مرحله یک‌هشتم با برتری مقابل حریف کامبوجی به یک‌چهارم نهایی رسید

در یک‌چهارم نهایی با برتری مقابل حریفی از تایلند به نیمه نهایی رسید

در نیمه‌نهایی با برتری ۶ بر صفر مقابل کمانداری از کره‌جنوبی به فینال راه یافت

تیر و کمان غلامرضا رحیمی‌پور -

در دور نخست با برتری مقابل حریف مغولستانی راهی یک‌چهارم نهایی شد

در یک‌چهارم نهایی با شکست مقابل حریفی از کره‌جنوبی از دور رقابت‌ها کنار رفت

تیر و کمان محمدرضا زندی کامپوند

در بخش W1 به مرحله یک چهارم رسید

با برتری مقابل حریف خود به نیمه‌نهایی صعود کرد

حریف کره جنوبی را شکست داد و به فینال رسید

تیر و کمان مجید کاکتوش کامپوند

در بخش W1 به مرحله یک چهارم رسید

با برتری مقابل حریف خود به نیمه‌نهایی صعود کرد

در نیمه‌نهایی به حریف چینی باخت و راهی رده بندی شد

تیر و کمان سمیه عباسپور کامپوند از دور رقابت‌ها حذف شد
تیر و کمان راضیه شیرمحمدی کامپوند از دور رقابت‌ها حذف شد
تیر و کمان هادی نوری کامپوند از دور رقابت‌ها حذف شد
تیر و کمان سینا منشازاده کامپوند از دور رقابت‌ها حذف شد
دو و میدانی زهرا برنکی پرش طول کلاس T/۴۵/۴۶/۴۷; با پرشی به طول ۴.۵۱ سوم شد و به مدال برنز رسید
دو و میدانی زهرا شاه‌محمدی پرش طول کلاس T/۴۵/۴۶/۴۷ با پرشی به طول ۴.۲۱ چهارم شد
دو و میدانی بهزاد عزیزی پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳ با حدنصاب ۶۵.۶۲ متر به مدال نقره رسید
دو و میدانی سیدعرفان حسینی پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳ با حدنصاب ۵۸.۱۷ متر به مدال برنز رسید
دو و میدانی یونس سیفی‌پور پرتاب وزنه کلاس F۳۲ با حدنصاب ۳۰ متر و ۱۶ سانتیمتر به مدال طلا دست یافت
دو و میدانی علیرضا قلعه‌ناصری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵/۵۶ با حدنصاب ۱۲.۴۳ متر طلا گرفت
دو و میدانی جلیل باقری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵/۵۶ با رکورد ۱۴.۳۷ متر به مدال نقره دست یافت
دو و میدانی حامد امیری پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵/۵۶ با پرتابی به طول ۱۲.۳۰ متر صاحب مدال برنز شد
دو و میدانی سیدعلی‌اصغر جوانمردی پرتاب وزنه کلاس ادغامی F۳۵ با ثبت رکورد ۱۴.۴۵ متر نقره گرفت
دو و میدانی مهران نکویی‌مجد پرتاب وزنه کلاس ادغامی F۳۵ با ثبت رکورد ۱۴.۰۷ متر چهارم شد
دو و میدانی علی امیدی پرتاب نیزه کلاس F۴۲-۴۴/۶۱-۶۴ با حدنصاب ۵۸.۹۷ متر سوم شد و به مدال برنز رسید
دو و میدانی عذرا مهدوی‌کیا دوی ۱۵۰۰ متر بانوان کلاس ادغامی T۱۲-۱۳ با ثبت حد نصاب ۵ دقیقه و ۱۶ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه طلایی شد
دو و میدانی وحید علی‌نجیمی دوی ۲۰۰ متر مردان کلاس B۲ با رکورد ۲۲.۵۸ ثانیه مدال طلا را از آن خود کرد
دو و میدانی جاوید احسانی‌شکیب پرتاب دیسک مردان کلاس F۵۷ با ثبت حد نصاب ۴۲ متر و ۶۹ سانتی‌متر به مدال نقره رسید
دو و میدانی امید ظریف ۲۰۰ متر کلاس B۲ با رکورد ۲۳.۰۵ ثانیه برنز گرفت
دو و میدانی علی الفت‌نیا دوی ۲۰۰ متر مردان کلاس T۳۷ با ثبت زمان ۲۴.۲۷ مدال نقره گرفت
دو و میدانی داود علی‌قاسمی دوی ۲۰۰ متر مردان کلاس T۳۷ با ثبت زمان ۲۴.۳۸ سوم شد و برنز گرفت
دو و میدانی زهرا صالحی دوی ۲۰۰ متر مردان کلاس T۳۷ در نهایت به مدال نقره دست یافت
جودو سیدمیثم بنی‌طبا وزن ۶۰- کیلوگرم

مقابل نماینده مغولستان به برتری رسید

در مرحله نیمه نهایی مقابل نمازوف از ازبکستان شکست خورد

در دیدار رده‌بندی مقابل نماینده هند به برتری رسید و صاحب گردن‌آویز برنز شد

جودو رضا غلامی وزن ۶۶- کیلوگرم

مقابل تران ویت هانگ از ویتنام پیروز شد

در نیمه نهایی به نیگماتوف از ازبکستان باخت

با غلبه بر حریف چینی در رده بندی صاحب گردن آویز برنز شد

وزنه برداری قدرتی امیر جعفری دسته ۵۹ کیلو گرم وزنه ۱۸۴ کیلو را مهار کرد و به مدال طلا رسید
وزنه برداری قدرتی یوسف یوسفی دسته ۵۹ کیلو گرم وزنه ۱۷۵ کیلو را مهار کرد و به مدال نقره رسید
شنا علی محمودخانی ۱۰۰ متر قورباغه کلاس SB۶ در مکان هشتم ایستاد
شنا شاهین ایزدیار ۱۰۰ متر آزاد کلاس S1 با ثبت زمان ۵۷ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه به مدال طلا رسید
شنا سیدمهدی میردهقان در ماده ۱۰۰ متر آزاد کلاس S۱۱ در نهایت به مقام ششمی بسنده کرد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
دو و میدانی احمد اجاقلو کلاس T۴۵/۴۶/۴۷ ماده دوی ۲۰۰ متر با ثبت زمان ۲۲:۵۳ ثانیه به مدال برنز رسید
دو و میدانی عذرا مهدوی‌کیا ماده پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳ با ثبت رکورد ۳۲.۲۴ متر به مدال برنز رسید
دو و میدانی هاجر صفرزاده دوی ۲۰۰ متر بانوان کلاس T۲۲ با ثبت زمان ۲۷:۹۴ موفق به کسب مدال نقره شد
دو و میدانی مهدی اولاد پرتاب وزنه کلاس F۱۱ با پرتابی به طول ۱۴ متر به مدال طلا رسید
دو و میدانی نورمحمد آرخی پرتاب وزنه کلاس F۱۱ با حدنصاب ۱۲.۶۴ متر موفق به کسب مدال نقره شد
دو و میدانی سولماز بازرگان پرتاب دیسک بانوان کلاس ادغامی F۴۳/۴۴,F۶۲/۶۴ با پرتابی به طول ۲۹.۹۴ متر به مدال برنز رسید
دو و میدانی سامان پاکباز کلاس F۱۲ پرتاب وزنه با رکورد ۱۵.۱۹ متر به مدال نقره رسید
دو و میدانی مسعود حیدری کلاس F۱۲ پرتاب وزنه با حدنصاب ۱۴.۴۷ متر مدال برنز کسب کرد
دو و میدانی محمدرضا احمدی پرتاب وزنه کلاس F۳۳ با پرتابی به طول ۹.۹۲ متر ضمن شکستن رکورد آسیا به مدال طلا رسید
دو و میدانی مهدی علیزاده پرتاب وزنه کلاس F۳۳ با رکورد ۹.۳۴ متر موفق به کسب مدال برنز شد
تیراندازی ساره جوانمردی تپانچه بادی بانوان ۱۰ متر کلاس Sh۱

در مرحله مقدماتی با ۵۶۱/۱۴ امتیاز در جای دوم ایستاد

در فینال با کسب ۲۳۷/۶ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد و طلا گرفت

تیراندازی سمیرا ارم تپانچه بادی بانوان ۱۰ متر کلاس Sh۱

در مرحله مقدماتی با ۵۶۹/۱۶ امتیاز در صدر قرار گرفت

در فینال در مکان دوم ایستاد و نقره گرفت

تیراندازی عالیه محمودی تپانچه بادی بانوان ۱۰ متر کلاس Sh۱

در مرحله مقدماتی با ۵۴۸/۷ امتیاز هفتم شد

در فینال در مکان هشتم ایستاد

تیراندازی مجید فلاح‌اردشیر تپانچه بادی ۱۰ متر با کسب ۵۵۴/۱۰ امتیاز به فینال راه یافت
جودو امید جعفری وزن ۸۱- کیلوگرم

در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد

در دور دوم حریف فلیپینی را شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد

در نیمه‌نهایی به حریف ازبکستانی باخت و به رده بندی رفت

در رده‌بندی حریف هندی را شکست داد و برنز گرفت

جودو علی عباس‌نژاد وزن ۷۳- کیلوگرم

در مبارزه نخست خود حریف هندی را مغلوب کرد

در دور دوم برابر حریف کره‌ای شکست خورد

با شکست مقابل حریف ژاپنی حذف شد

گلبال تیم ملی بانوان ایران - چین نتیجه را ۱۰ بر یک واگذار کرد
گلبال تیم ملی بانوان ایران - لائوس با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید
گلبال تیم ملی مردان ایران - عراق توانست با نتیجه ۱۴ بر ۹ به پیروزی برسد
تیر و کمان زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی میکس ریکرو با برتری مقابل کره‌جنوبی به فینال رسید
تیر و کمان هادی نوری و راضیه شیرمحمدی میکس کامپوند با غلبه بر کره‌جنوبی به فینال رسید
والیبال نشسته تیم ملی بانوان ایران - چین در سه ست متوالی مغلوب شدند
وزنه برداری قدرتی حمزه محمدى دسته ۶۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد
بسکتبال با ویلچر تیم ملی مردان ایران - تایلند با نتیجه ۸۹ بر ۵۶ پیروز شد
تیراندازی زهرا غلام‌زاده تفنگ ۵۰ متر درازکش خفیف با کسب ۱۳۵/۳ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت
شنا سیدمهدی میردهقان ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۱ در نهایت به مقام پنجمی رسید
شنا شاهین ایزدیار ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰ به مدال طلا رسید
دو و میدانی علی قاسمی ماده ۱۰۰ متر کلاس T۳۷ با ثبت رکورد ۹۷/ ۱۱ به مدال نقره رسید
دو و میدانی علی الفت‌نیا ماده ۱۰۰ متر کلاس T۳۷ با ثبت رکورد ۱۰/ ۱۲ چهارم شد
دو و میدانی مبین رستگاری ماده ۱۰۰ متر کلاس T۳۷ با ثبت رکورد ۲۵/ ۱۲ پنجم شد
وزنه برداری قدرتی روح‌اله رستمی دسته ٧٢ کیلوگرم مدال باارزش طلا را از آن خود کرد
شطرنج نابینایان مهدی رومی‌فرد گروه B1

در دور پنجم مقابل حریف هندی شکست خورد

شطرنج نابینایان عرفان محمدعلیزاده گروه B1

در دور پنجم مغلوب نماینده میزبان شد

شطرنج نابینایان حسن قدیری گروه B1

در دور پنجم نتیجه را به رقیب خود از کره جنوبی واگذار کرد

شطرنج نابینایان علیرضا قورچی‌بیگی گروه B2

در دور پنجم مقابل نماینده هندوستان شکست خورد

شطرنج نابینایان امید کریمی گروه B3

در دور پنجم با نماینده فیلیپین به نتیجه تساوی دست یافت

شطرنج نابینایان مجید باقری گروه B3

در دور پنجم مغلوب حریف هندی شد

شطرنج نابینایان ملیحه صفایی گروه B1

در دور پنجم مغلوب لیلا زارع‌زاده‌زاده شد

شطرنج نابینایان زهرا محمدی‌راد گروه B1

در دور پنجم برابر حریفی از میانمار به پیروزی رسید

شطرنج نابینایان لیلا زارع‌زاده‌زاده گروه B1

در دور پنجم ملیحه صفایی را شکست داد

شطرنج نابینایان عاطفه نقوی گروه B2

در دور پنجم حریف ویتنامی خود را شکست داد

شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B2

در دور پنجم مقابل نماینده مالزی به پیروزی رسید

شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B3

در دور پنجم مقابل نماینده ویتنام به برتری دست یافت

دو و میدانی بتول جهانگیری پرتاب وزنه بانوان کلاس F۳۳ صاحب مدال طلا شد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
جودو وحید نوری منهای ۹۰ کیلوگرم

در کمتر از دو دقیقه حریف اماراتی خود را ضربه فنی کرد

در دومین دیدار خود مقابل حریف ژاپنی به برتری رسید

مقابل جودوکاری از مغولستان به برتری رسید و راهی فینال شد

در دیدار پایانی مقابل حریف ازبکی به برتری رسید و به مدال طلا رسید

جودو احسان موسی‌نژاد منهای ۱۰۰ کیلوگرم

حریف مغولستانی را با امتیاز ایپون شکست داد

در نیمه نهایی حریف ازبکستانی خود را با امتیاز ایپون پشت سر گذاشت

در دیدار نهایی مقابل جودوکار کره‌ای به پیروزی رسید و صاحب گردن‌آویز طلا شد

جودو محمدرضا خیراله‌زاده مثبت ۱۰۰ کیلوگرم

در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود

در نیمه نهایی برابر لی از کره جنوبی به پیروزی رسید و فینالیست شد

در دیدار نهایی مقابل نماینده ازبکستان شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

شطرنج نابینایان امید کریمی گروه B3 با ۵.۵ امتیاز از مجموع هفت دور، نشان ارزشمند طلا را به دست آورد
شطرنج نابینایان امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی تیم شطرنج B۲ و B۳ صاحب گردن آویز نقره شدند
شطرنج نابینایان ملیحه صفایی، لیلا زارع‌زاده و زهرا محمدی‌راد

گروه B1

تیمی بانوان

به مدال نقره تیمی دست یافتند
شطرنج نابینایان لیلا زارع‌زاده گروه B1 به مدال برنز رسید
شطرنج نابینایان عاطفه نقوی گروه B2 با ۵.۵ امتیاز عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آورد
شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B2 با ۵ امتیاز به مدال نقره رسید
شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B3 نشان برنز را از آن خود کرد
تیر و کمان زهرا نعمتی فینال رقابت‌های ریکرو با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب وون از چین شد تا به مدال نقره رضایت بدهد
تیر و کمان مجید کاکوش فینال رقابت‌های w۱ برابر نماینده کره جنوبی به برتری رسید و برنزی شد
تیر و کمان محمدرضا زندی فینال رقابت‌های w۱ به نشان طلا دست یافت
دو و میدانی مهدی اولاد فینال پرتاب دیسک کلاس F۱۱ با رکورد ۴۲.۳۷ به مدال طلای این رشته برسد
دو و میدانی آرین لطفی فینال پرتاب دیسک کلاس F۱۱ با پرتابی معادل ۳۴.۱۴ به مدال برنز رسید
دو و میدانی سیامک صالح فرج‌زاده فینال پرتاب وزنه مردان کلاس F۳۴ با ثبت رکورد ١١ متر و ۴۴ سانتى متر به مدال نقره دست یافت
دو و میدانی محسن کائیدی فینال پرتاب وزنه مردان کلاس F۳۴ در رتبه چهارم قرار گرفت
دو و میدانی مهدى کائیدى فینال پرتاب وزنه مردان کلاس F۳۴ در رتبه پنجم قرار گرفت
دو و میدانی علیرضا مختاری ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۳ با پرتابی معادل ۸.۷۳ متر موفق به کسب مدال طلا شد
دو و میدانی اسدله عظیمی ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۳ با پرتابی معادل ۸.۳۵ متر به مدال نقره دست یافت
دو و میدانی عبدالرضا جوکار ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۳ با پرتابی معادل ۵.۰۸ متر از کسب مدال بازماند
دو و میدانی هاشمیه متقیان پرتاب دیسک بانوان کلاس F۵۶/۵۷ با ثبت حد نصاب ۲۱.۱۷ به مدال طلا رسید
دو و میدانی مهناز امینی پرتاب دیسک بانوان کلاس F۵۶/۵۷ با پرتابی معادل ۲۴.۳۷ متر از کسب مدال بازماند
دو و میدانی عارف بهاروند پرتاب وزنه کلاس F۳۶ با ثبت حد نصاب ۱۲.۵۷ به مدال طلا رسید
دو و میدانی هاجر صفرزاده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲ با ثبت حد نصاب ۱۳.۶۸ موفق به کسب مدال برنز مسابقات شد
دو و میدانی صادق بیت‌سیاح ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۴۱ با ثبت حد نصاب ۱۱.۱۹ پنجم شد
دو و میدانی علی بیت‌سیاح ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۴۱ با ثبت حد نصاب ۱۰.۵۹ هفتم شد
دو و میدانی احمد اجاقلو دوی ۱۰۰ متر کلاس T۴۵/۴۶/۴۷ با زمان ۱۱.۰۸ ثانیه صاحب مدال برنز شد
دو و میدانی مهناز امینی پرتاب نیزه بانوان کلاس F۵۷ با ثبت رکورد ۲۵.۶۸ طلایی شد
دو و میدانی عشرت کردستانی پرتاب نیزه بانوان کلاس F۵۷ با رکورد ۱۹.۵۲ به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید
دو و میدانی شیلا حدادی پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵ با ثبت رکورد ۱۵.۱۲ موفق به کسب مدال برنز شد
تیراندازی رقیه شجاعی تفنگ بادی درازکش R۳ با امتیاز ۶۲۴.۶ نتوانست فینالیست شود و هفدهم شد
تیراندازی معصومه خدابخشی تفنگ بادی ایستاده R۴ با کسب ۶۲۹.۴ امتیاز در بین ۱۴ تیرانداز سوم و فینالیست شد
تیراندازی زهرا غلام‌زاده تفنگ بادی ایستاده R۴ با ۶۲۱.۸ امتیاز ضمن ایستادن روی سکوی نهم از راهیابی به فینال بازماند
بسکتبال با ویلچر تیم ملی مردان ایران - عراق با برتری ۸۷ بر ۳۰ مقابل عراق به مرحله نیمه نهایی رسید
بسکتبال با ویلچر تیم ملی بانوان ایران - ژاپن با نتیجه ۹۶ بر ۲۷ شکست خورد تا راهی دیدار رده‌بندی شود
والیبال نشسته تیم ملی مردان ایران - عراق با برتری ۳ بر صفر به فینال رسید
والیبال نشسته تیم ملی بانوان ایران - ژاپن با برتری ۳ بر صفر به فینال رسید
شنا علی محمودخانی کرال پشت کلاس S۸ با رکورد یک دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه به مقام ششم رسید
شنا شاهین ایزدیار ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹ با رکورد یک دقیقه و ۱۴ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه طلایی شد
شنا شاهین ایزدیار ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰ توانست با ثبت بهترین رکورد ممکن به مدال طلا برسد
شنا محمدحسین کریمی جهان‌آبادی در ماده ۱۰۰ متر قورباغه کلاس SB۱۳ با رکورد یک دقیقه و ۱۳ ثانیه و ۳۳ صدم ثانیه چهارم شد
شنا سیدمهدی میردهقان ماده ۱۰۰ متر کلاس SB۱۱ در پایان، مقام پنجم را از آن خود کرد
وزنه برداری قدرتی نادر مرادی دسته ۸۰ کیلوگرم با مهار وزنه ۲۱۷ کیلوگرمی نقره گرفت
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
دو و میدانی عذرا مهدوی‌کیا دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ با ثبت حدنصاب ۰۱:۰۸.۱۸ موفق به کسب مدال برنز شد
دو و میدانی آرزو رحیمی پرتاب وزنه کلاس F۳۲ با پرتابی به میزان ۴.۲۷ به مدال طلا رسید
دو و میدانی امید ظریف دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ با ثبت زمان ۵۱.۴۰۷ ثانیه به مدال طلا رسید
دو و میدانی امیر خسروانی پرش طول مردان کلاس T۱۲ با ثبت رکورد ۷.۰۱ مدال برنز گرفت
دو و میدانی راضیه محمودی پرتاب دیسک کلاس F۱۲ با پرتابی به طول ۲۹.۲۳متر به عنوان چهارمی بسنده کرد
دو و میدانی محسن کائیدی پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ با ۳۱.۷۲ در رتبه دوم ایستاد و نقره گرفت
دو و میدانی مهدی علیزاده پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ با رکورد ۲۰.۹۶ توانست به مدال طلا این رقابت‌ها دست یابد
دو و میدانی حامد امیری پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۴/۵۵ با ثبت حد نصاب ۱۱.۳۲ به مدال طلا رسید
دو و میدانی جلیل باقری پرتاب وزنه مردان کلاس F۵۴/۵۵ با رکورد ۱۰.۶۷ به مدال نقره رسید
دو و میدانی وحید علی‌نجیمی دوی ۴۰۰ متر مردان کلاس T۱۲ با ثبت حد نصاب ۴۹.۹۸ ثانیه موفق به کسب مدال طلا شد
دو و میدانی ژیلا یوسفی پرتاب دیسک کلاس F۴۰/۴۱ با پرتابی به طول ۱۶.۲۲متر صاحب مدال برنز شد
دو و میدانی احمد اجاقلو دوی ۴۰۰ متر مردان کلاس T۴۵/۴۶/۴۷ با ثبت زمان ۵۱:۴۸ به عنوانی بهتر از هفتمی نرسید
دو و میدانی سجاد محمدیان پرتاب وزنه مردان کلاس F۴۶/۶۱/۶۳ با ثبت حد نصاب ۱۵.۲۷ متر صاحب مدال طلا شد
دو و میدانی هاجر صفرزاده دوی ۴۰۰ متر بانوان در کلاس T۱۲ با رکورد ۰۱:۰۶.۸۰ دقیقه به مدال نقره رسید
دو و میدانی امان‌اله پاپی پرتاب نیزه کلاس F۵۶/۵۷ با پرتاب ۴۸.۶۰ نقره گرفت
دو و میدانی محمد خالوندی پرتاب نیزه کلاس F۵۶/۵۷ با پرتاب ۴۸.۰۱ به مدال برنز رسید
دو و میدانی محمد الوان‌پور پرتاب نیزه کلاس F۵۶/۵۷ با رکورد ۳۹.۲۲ صاحب مدال طلا شد
دو و میدانی سعیده عبداللهی پرتاب وزنه کلاس F۴۳/۴۴,F۶۲/۶۴ با رکورد ۸.۷۴ متر به عنوان چهارمی بسنده کرد
دو و میدانی حمید اسلامی دوی ۱۵۰۰ متر مردان کلاس T۱۱ با ثبت حد نصاب ۴:۱۸:۱۸ طلا گرفت
دو و میدانی فائزه کرمانی پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ با رکورد ۱۷.۲۲ نقره گرفت
دو و میدانی بتول جهانگیری پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ با رکورد ۱۶.۱۰ در رتبه سوم قرار گرفت و برنزی شد
دو و میدانی فرشته مرادی‌مقدم پرتاب نیزه کلاس F۳۳/۳۴ با رکورد ۱۳.۶۴ ششم شد
دو و میدانی میکائیل دیانی دوی ۱۵۰۰ متر مردان کلاس T۱۲/۱۳ با ثبت حد نصاب ۴:۱۴:۰۴ چهارم شد
دو و میدانی علی الهی دوی ۱۵۰۰ متر مردان کلاس T۱۲/۱۳ با ۴:۱۵:۷۶ به عنوان پنجم رسید
دو و میدانی صادق بیت‌سیاح پرتاب نیزه کلاس F۴۰/۴۱ با رکورد ۳۱.۳۰ متر دهم شد
تیر و کمان غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی فینال میکس ریکرو تیمی مقابل ژاپن با نتیجه ۶ بر صفر پیروز شد و طلا گرفت
تیر و کمان هادی نوری و راضیه شیرمحمدی فینال میکس کامپوند تیمی مقابل تیم چین با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۴۲ شکست خورد و نقره گرفت
دوچرخه سواری مهدى محمدى، صابر رحیم‌پور و بهرام سلیمانى تیم اسپرینت

در مقدماتی با ثبت رکورد ۵٧ ثانیه و ۲۵۰ هزارم ثانیه در میان چهار تیم چهارم شدند

تیم ایران در دیدار‌ رده‌بندی مقابل اندونزی شکست خورد و به مقام چهارم رسید

دوچرخه سواری طاهر مقدم و سینا امیرعلائى تعقیبى انفرادى نابینایان مردان عنوانى بهتر از ششم کسب نکرد
جودو تیم ملی مردان مسابقات تیمی

در نخستین مسابقه برابر تیم قزاقستان قرار گرفت و ۴ بر یک پیروز شد

در نیمه‌نهایی با غلبه بر مغولستان راهی فینال شد

در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل کره‌جنوبی شکست خورد و به مدال نقره رسید

گلبال تیم ملی بانوان ایران - چین با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع چینی‌ها به پایان رسید
گلبال تیم ملی مردان ایران - کره جنوبی با نتیجه ۱۰ بر ۸ به برتری رسید و راهی در دیدار نهایی شد
والیبال نشسته تیم ملی بانوان فینال / ایران - چین در سه گیم متوالی و به مدال نقره دست یافت
والیبال نشسته تیم ملی مردان فینال / ایران - چین در سه گیم متوالی به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت
شطرنج نابینایان مهدی رومی‌فرد گروه B1

در دور اول به نماینده هندوستان نتیجه را واگذار کرد

در دور دوم حریفی از اندونزی را شکست داد

در دور سوم نماینده ویتنام را از پیش روی برداشت

در دور چهارم به عرفان محمدعلیزاده باخت

شطرنج نابینایان عرفان محمدعلیزاده گروه B1

در دور اول نماینده میانمار را شکست داد

در دور دوم برابر حریف فیلیپینی به تساوی دست یافت

در دور سوم، مقابل حسن قدیری از کشورمان به تساوی رسید

در دور چهارم مهدی رومی‌فرد را شکست داد

شطرنج نابینایان حسن قدیری گروه B1

در دور نخست مغلوب حریف فلیپینی شد

در دور دوم حریف خود از تیمور شرقی را مغلوب کرد

در دور سوم مقابل عرفان محمدعلیزاده به تساوی رسید

شطرنج نابینایان علیرضا قورچی‌بیگی گروه B2

در دور اول با حریفی از اندونزی به تساوی رسید

در دور دوم مقابل نماینده فیلیپین شکست خورد

در دور سوم، مقابل هندوستان به نتیجه تساوی دست یافت

در دور چهارم در مقابل قزاقستان مغلوب شد

شطرنج نابینایان امید کریمی گروه B3

در دور نخست نماینده قزاقستان را شکست داد

در دور دوم مقابل مجید باقری به تساوی رسید

در دور سوم در مقابل نماینده فیلیپین بازی را مساوی کرد

در دور چهارم با حریف فیلیپینی به نتیجه تساوی رسید

شطرنج نابینایان مجید باقری گروه B3

در دور اول نماینده فیلیپین را شکست داد

در دور دوم مقابل نماینده کشورمان امید کریمی به تساوی رسید

در دور سوم به رقیب اندونزیایی خود بازی را واگذار کرد

در دور چهارم نماینده هند را شکست داد

شطرنج نابینایان ملیحه صفایی گروه B1

در دور اول و دوم در برابر نمایندگان میانمار به پیروزی رسید

در دور سوم مقابل نماینده اندونزی شکست خورد

شطرنج نابینایان زهرا محمدی‌راد گروه B1

در دور اول به نماینده میانمار بازی را واگذار کرد

در دور دوم نماینده دیگری از میانمار را شکست داد

در دور سوم مقابل حریف ویتنامی شکست خورد

در دور چهارم مقابل لیلا زارع‌زاده شکست خورد

شطرنج نابینایان لیلا زارع‌زاده گروه B1

در دور نخست مقابل اندونزی شکست خورد

در دور دوم به حریف ویتنامی مسابقه را واگذار کرد

در دور سوم حریفی از میانمار را شکست داد

در دور چهارم مقابل زهرا محمدی‌راد به پیروزی رسید

شطرنج نابینایان عاطفه نقوی گروه B2

در دور نخست نماینده مالزی را شکست داد

در دور دوم حریف ویتنامی را مغلوب کرد

در دور سوم مقابل نماینده این کشور شکست خورد

شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B2

در دور اول حریف مالزیایی را شکست داد

در دور دوم مقابل نماینده میزبان به تساوی رسید

در دور سوم از نماینده هند شکست خورد

شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B3

در دور اول نماینده هند را شکست داد

در دور دوم مقابل حریف ویتنامی مغلوب شد

ر دور سوم نماینده ویتنام را از پیش روی برداشت

شنا شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰ در نهایت به مدال نقره دست یافت
بسکتبال با ویلچر تیم ملی بانوان رده بندی / ایران - تایلند با نتیجه ۴۱ بر ۴۰ شکست خورد و عنوان چهارم را کسب کرد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
دو و میدانی الناز دارابیان پرتاب دیسک در کلاس F۵۱/۵۲/۵۳ با ثبت رکورد ۱۰.۷۱ متر صاحب مدال طلا شود
دو و میدانی سامان پاکباز پرتاب دیسک مردان کلاس F۱۲ با رکورد ۵۱.۰۶ متر به مقام قهرمانی رسید و طلا گرفت
دو و میدانی مسعود حیدری پرتاب دیسک مردان کلاس F۱۲ با رکورد ۴۸.۶۵ متر نایب قهرمان شد و نقره گرفت
دو و میدانی حسن دهقانی پرتاب وزنه مردان کلاس F۲۰ با ثبت رکورد ۱۱ متر و ۶۷ سانتی‌متر در رده چهارم ایستاد
دو و میدانی پیمان نصیری دوی ۱۵۰۰ متر کلاس T۲۰ با حد نصاب ۰۴:۰۷:۱۰ دقیقه اول شد و به مدال طلا رسید
دو و میدانی& امین عبدل‌پور دوی ۱۵۰۰ متر کلاس T۴۵/۴۶ با ثبت رکورد ۰۴:۱۹:۴۴ دقیقه به مدال برنز رضایت داد
دو و میدانی مرضیه صدقی پرتاب وزنه بانوان کلاس F۵۴ با ثبت رکورد ۶.۳۰ متر نقره گرفت
دو و میدانی شهلا حدیدی پرتاب وزنه بانوان کلاس F۵۴ وزنه خود را ۵.۸۵ متر پرتاب کرد و برنز گرفت
دو و میدانی فرشته مرادی پرتاب وزنه بانوان ماده F۳۴ با ثبت رکورد ۶.۰۸ متر به مدال نقره دست یافت
دو و میدانی فائزه کرمانی پرتاب وزنه بانوان ماده F۳۴ در نهایت به عنوان پنجمی بسنده کرد
دو و میدانی هرمز سیدی پرتاب نیزه مردان کلاس F۳۷/۳۸ با ثبت رکورد ۴۸.۲۸ متر به مدال نقره دست یافت
دو و میدانی جواد حردانی پرتاب نیزه مردان کلاس F۳۷/۳۸ با پرتابی به میزان ۴۵.۶۱ متر به مدال برنز رسید
دو و میدانی محسن مجیدی جمال‌آبادی پرتاب نیزه مردان کلاس F۳۷/۳۸ عنوانی بهتر از دهمی را کسب نکرد
دو و میدانی هاجر تکتاز پرتاب دیسک بانوان کلاس F۱۱ با رکورد ۲۰.۰۸ چهارم شد
دو و میدانی عشرت کردستانی پرتاب وزنه بانوان کلاس F۵۶/۵۷ وزنه را ۹.۳۹ متر پرتاب کرد و طلا گرفت
دو و میدانی مهناز امینی پرتاب وزنه بانوان کلاس F۵۶/۵۷ با ثبت رکورد ۸.۵۴ متر در جایگاه چهارم قرار بگیرد
دو و میدانی حامد امیری پرتاب نیزه مردان کلاس F۵۳/۵۴ با ثبت رکورد ۲۸ متر و ۱۲ سانتیمتر موفق به کسب مدال طلا شد
دو و میدانی عبدالرضا جوکار پرتاب نیزه مردان کلاس F۵۳/۵۴ با ثبت رکورد ۱۹ متر و ۶۲ سانتیمتر به مدال نقره رسید
دو و میدانی میکائیل دیانی دوی ۵۰۰۰ متر مردان کلاس T۱۲/۱۳ رکورد ۱۶:۱۹:۹۶ دقیقه را به ثبت رساند و برنز گرفت
دو و میدانی پروین مقدم پرتاب وزنه بانوان کلاس F۵۵ رکورد ۶:۶۸ متر را به نام خود ثبت کند و برنز گرفت
دو و میدانی یونس سیفی‌پور پرتاب نیزه مردان کلاس F۵۵ با ثبت رکورد ۲۶ متر و ۶۷ سانتیمتر در جایگاه پنجم ایستاد
دو و میدانی جلیل باقری پرتاب نیزه مردان کلاس F۵۵ با رکورد ۲۵ متر و ۰۶ سانتیمتر هفتم شد
تیراندازی زهرا غلام‌زاده تفنگ بادی درازکش کلاس SH۲

با ۶۳۱.۵ امتیاز هشتم شد و به فینال راه یافت

در فینال ۱۴۴.۶ امتیاز کسب کرد و هفتم شد

تیراندازی معصومه خدابخشی تفنگ بادی درازکش کلاس SH۲ با ۶۲۹.۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت
وزنه برداری قدرتی حامد صلحی‌پور دسته ۹۷ کیلوگرم با رکورد ۲۳۴ به مدال طلا دست یافت
وزنه برداری قدرتی علی‌اکبر غریب‌شی دسته ۱۰۷ کیلوگرم با رکورد ۲۳۹ به مدال نقره دست یافت
وزنه برداری قدرتی سامان رضی دسته ۱۰۷ کیلوگرم با رکورد ۲۳۵ به مدال برنز دست یافت
وزنه برداری قدرتی سیامند رحمان دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم با رکورد ۲۹۵ به مدال طلا دست یافت
وزنه برداری قدرتی منصور پورمیرزایی دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم با رکورد ۲۴۸ به مدال نقره دست یافت
شطرنج نابینایان ملیحه صفایی گروه B۱ با ۶ امتیاز و پوئن‌شکنی کمتر مدال نقره را به دست آورد
شطرنج نابینایان ملیحه صفایی، لیلا زارع‌زاده و زهرا محمدی‌راد بخش تیمی - گروه B۱ با ۱۰ امتیاز و پوئن‌شکنی کمتر مدال نقره را کسب کرد
شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی، فاطمه برقول و عاطفه نقوی گروه B۲ و B۳ بانوان با ۹.۵ امتیاز عنوان قهرمانی و مدال طلا را به دست آورد
شطرنج نابینایان فاطمه برقول گروه B۲ و B۳ بانوان با ۵ امتیاز و به خاطر پوئن شکنی کمتر به مدال نقره رسید
شطرنج نابینایان فریبا زنده‌بودی گروه B۲ و B۳ بانوان با ۴.۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و به مدال برنز دست یافت
شطرنج نابینایان مردان ایران بخش تیمی - گروه B۱ آقایان عنوان پنجم از آن ایران شد
گلبال تیم ملی بانوان رده بندی / ایران - تایلند با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد و به مدال برنز رسید
گلبال تیم ملی مردان فینال / ایران - چین به برتری ۸ بر ۳ رسید تا صاحب مدال طلا شد
بسکتبال با ویلچر تیم ملی مردان نیمه نهایی / ایران - کره جنوبی با برتری ۸۹ بر ۵۲ مقابل این تیم راهی فینال شد
شنا محمدحسین کریمی جهان‌آبادی ماده ۵۰ متر کرال سینه کلاس S۱۲ با رکورد ۲۶ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه به مدال برنز رسید
شنا شاهین ایزدیار ماده ۱۰۰ متر کرال پشت کلاس S۱۰ با رکورد ۱:۰۹:۲۳ دقیقه طلا گرفت
دوچرخه سواری مهدی محمدی رشته تعقیبی انفرادی به مدال برنز رسید
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده نتیجه
بسکتبال با ویلچر تیم ملی مردان فینال / ایران - ژاپن برابر حریف ۶۸ بر ۶۶ به پیروزی رسید و به مدال طلا رسید

جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی

رتبهکشور1411036931 Metal-gold-bluesilver-medal1411037036 Metal-bronze-redمجموع
۱ itچین ۱۷۲ ۸۸ ۵۹ ۳۱۹
۲ itکره جنوبی ۵۳ ۴۵ ۴۶ ۱۴۴
۳ ایران ۵۱ ۴۲ ۴۳ ۱۳۶
۴ itژاپن ۴۵ ۷۰ ۸۳ ۱۹۸
۵ jpاندونزی ۳۷ ۴۷ ۵۱ ۱۳۵
۶ ازبکستان ۳۵ ۲۴ ۱۸ ۷۷
۷ تایلند ۲۳ ۳۳ ۵۰ ۱۰۶
۸ مالزی ۱۷ ۲۶ ۲۵ ۶۸
۹ itهند ۱۵ ۲۴ ۳۳ ۷۲
۱۰ itهنگ کنگ ۱۱ ۱۶ ۲۱ ۴۸

آخرین اخبار بازی‌های پاراآسیایی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس