• دوشنبه، 01 مرداد 1397 - 12:21

برنامه زمانی کاروان ایران در جاکارتا ۲۰۱۸

 

  • ۲۴ مرداد
  • ۲۶ مرداد
  • ۲۸ مرداد
  • ۲۹ مرداد
  • ۳۰ مرداد
  • ۳۱ مرداد
  • ۱ شهریور
  • ۲ شهریور
  • ۳ شهریور
  • ۴ شهریور
  • ۵ شهریور
  • ۶ شهریور
  • ۷ شهریور
  • ۸ شهریور
  • ۹ شهریور
  • ۱۰ شهریور
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
فوتبال تیم ملی فوتبال امید مرحله گروهی / ایران - عربستان ۱۳:۳۰ ایران ۰ - ۰ عربستان
هندبال تیم ملی هندبال مرحله گروهی / ایران - مالزی  ۹ ایران ۵۵ - ۱۱ مالزی
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
فوتبال تیم ملی فوتبال امید مرحله گروهی / ایران - کره شمالی  ۱۳:۳۰ ایران ۳ - ۰ کره شمالی
هندبال تیم ملی هندبال مرحله گروهی / ایران - قطر ۹  ایران ۲۰ - ۳۵ قطر
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
تیراندازی هانیه رستمیان و ابراهیم برخورداری  میکس تپانچه بادی شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۷۵۷ در رده نهم ایستادند و از رسیدن به فینال بازماندند
تیراندازی امیرمحمد نکونام و نجمه خدمتی میکس تیمی تفنگ ۱۰متر بادی شروع ۶:۳۰ هفتم شد و به فینال نرسید
تیراندازی سپیده سیرانی مقدماتی تراپ شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۶۷ در رده دهم بخش بانوان قرار گرفت
تیراندازی شیوا فرح‌پور مقدماتی تراپ شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۶۵ در رده هجدهم بخش بانوان قرار گرفت
تیراندازی محمدحسین پرورش‌نیا مقدماتی تراپ شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۶۹ در رده هفدهم بخش مردان قرار گرفت
تیراندازی علی حافظی مقدماتی تراپ شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۶۲ در رده بیست و هشتم بخش مردان قرار گرفت
تنیس صدف صادق‌وزیری انفرادی بانوان شروع ۶:۳۰ در دور اول برابر سونام جئونگ از کره جنوبی قرار گرفت که با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد
تنیس امیرحسین بادی انفرادی مردان شروع ۶:۳۰ حریف قرقیزستانی وی در زمین حاضر نشد و بادی به دور دوم راه یافت
تنیس شاهین خالدان انفرادی مردان شروع ۶:۳۰ به دلیل حاضر نشدن حریفش به دور دوم جدول بازی‌ها راه یافت
شنا علیرضا یاوری ۲۰۰ متر آزاد شروع ۶:۳۰ با زمان ۱:۵۴:۲۸ در رده ۲۲ قرار گرفت 
تکواندو کوروش بختیار پومسه انفرادی مردان شروع ۶

در مرحله نیمه نهایی با غلبه بر نماینده چین تایپه فینالیست شد

با امتیاز ۸.۸۱ در مقابل امتیاز ۸.۸۳ حریف، نتیجه را به نماینده کره واگذار کرده و نقره گرفت

تکواندو تیم پومسه مردان ایران پومسه تیمی مردان شروع ۶ در دور دوم مقابل فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت 
تکواندو مرجان سلحشوری پومسه انفرادی زنان شروع ۶

نماینده ژاپن را شکست داد و راهی نمیه نهایی شد

با پیروزی برابر مالزی به فینال رقابت‌ها راه یافت

با امتیاز ۸.۴۷ مقام دوم را کسب کرد

کشتی آزاد  مهران نصیری ۶۵ کیلوگرم 

مقدماتی ۱۳

عصر از ۲۱-۱۹

مقابل حریف چینی ۷ به ۸ مغلوب شد

با شکست کشتی‌گیر چینی از دور رقابت‌ها کنار رفت

کشتی آزاد رضا اطری ۵۷ کیلوگرم 

مقدماتی ۱۳

عصر از ۲۱-۱۹

دور اول استراحت

مقابل نماینده نپال ۱۰ بر صفر پیروز شد

در یک چهارم نهایی ساندیپ تومار از هند را با نتیجه ۱۵ بر ۹ شکست داد

در نیمه نهایی برابر بخبایار اردنبات دارنده از مغولستان رفت با نتیجه ۸ بر ۲ شکست خورد

در رده‌بندی با نتیجه ۹ بر ۴ مقابل حریف کره جنوبی به برتری رسید و به مدال برنز بوسه زد

کشتی ازاد مصطفی حسین‌خانی ۷۴ کیلوگرم

مقدماتی ۱۳

عصر از ۲۱-۱۹

مقابل نماینده بنگلادش ۱۰ بر صفر پیروز شد

در یک هشتم نهایی مقابل دولت‌میرات از ترکمنستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ به برتری رسید

در یک چهارم نهایی مقابل بکزاد عبدالرحمان‌اف از ازبکستان ۴ بر ۲ مبارزه را واگذار کرد

در دیدار رده‌بندی با امتیاز ۱۰ به ۷ مقابل حریف ژاپنی شکست خورد

کشتی آزاد حسن یزدانی ۸۶ کیلوگرم

مقدماتی ۱۳

عصر از ۲۱-۱۹

دور اول استراحت

در دور دوم مقابل حریفی از کشور میزبان با نتیجه ده بر صفر به برتری رسید

در دومین مبارزه مقابل پاوان کومار از هند با نتیجه یازده بر صفر به برتری رسید

در نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد یوتمن اورگودول، از مغولستان گذشت و فینالیست شد

در دیدار نهایی حریفش از لبنان را در یک دقیقه و ۳۰ ثانیه با نتیجه ده بر صفر شکست داد و طلایی شد

کشتی آزاد علیرضا کریمی ۹۷ کیلوگرم

مقدماتی ۱۳

عصر از ۲۱-۱۹ 

دور اول استراحت

در دور دوم به مصاف تاکشی یاماگوچی از ژاپن رفت و با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری رسید

در نیمه نهایی ماگومد ابراگیموف از ازبکستان را ضربه فنی کند و به فینال رسید

در فینال ۶ بر صفر حریف قرقیزستانی را شکست داد و طلایی شد

ووشو / تالو  هانیه رجبی فرم نن‌چوان ۶:۳۰ با امتیاز ۹.۴۳ در جایگاه هفتم  قرار گرفت
ووشو / تالو  فاطمه حیدری فرم نن‌چوان ۶:۳۰  با امتیاز ۹.۳۷ در رده نهم این فرم قرار گرفت
ووشو / تالو زهرا کیانی فرم جیان‌شو ۶:۳۰ با امتیاز ۹.۷۰ در جایگاه دوم قرار گرفت 
ووشو / ساندا الهه منصوریان ۵۲- کیلوگرم بانوان ۱۷ در نخستین مبارزه خود در دو راند پیاپی رقیب هندی‌اش را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد
ووشو / ساندا عرفان آهنگریان ۶۰- کیلوگرم مردان ۱۷ در نخستین مبارزه با ناک اوت کردن سانداکاری از تایلند راهی مرحله بعد شد 
ووشو / ساندا محسن محمدسیفی  ۷۰- کیلوگرم مردان ۱۷ پیروزی مقابل حریف قزاق و صعود به یک چهارم 
قایقرانی مهسا جاور رویینگ تک نفره زنان شروع از ۶:۳۰ در مرحله گروهی سوم شد و به شانس مجدد رفت 
قایقرانی مجتبی شجاعی رویینگ تک نفره مردان شروع از ۶:۳۰ در گروه خود به عنوان سوم دست یافت و راهی جدول شانس مجدد شد 
قایقرانی مریم کرمی و پریسا احمدی دو نفره جفت پارو زنان شروع از ۶:۳۰ در مرحله گروهی سوم شد و به فینال این مسابقات راه پیدا کرد 
قایقرانی محسن شادی / عادل حبیبیان  دو نفره جفت پارو مردان شروع از ۶:۳۰ در گروه خود چهارم شد و به شانس مجدد رفت 
قایقرانی

پریسا احمدی / مهسا جاور /

مریم امیدی / مریم کرمی 

سبک وزن جفت پارو بانوان ۴ نفره  شروع از ۶:۳۰ با ثبت زمان ۷:۲۳.۴۵ اول و راهی فینال بازی‌های آسیایی شد
شمشیربازی محمد اسماعیلی اپه انفرادی مردان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

با دو برد و سه باخت به مرحله یک شانزدهم‌ نهایی صعود کرد

شکست مقابل نماینده قرقیزستان و حذف از مسابقات

شمشیربازی محمد رضایی اپه انفرادی مردان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

با کسب چهار پیروزی و دو شکست به جمع سی و دو نفر پایانی راه یافت

در یک هشتم نهایی مقابل نماینده ازبکستان با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ شکست خورد و حذف شد

شمشیربازی نجمه سازنچیان سابر انفرادی بانوان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

در دور گروهی برابر حریفانی از قزاقستان و تایلند به پیروزی رسید و با وجود شکست مقابل شمشیربازان اندونزی و کره جنوبی گام به مرحله حذفی گذاشت

در مرحله حذفی مقابل گیان جیاروی از چین با نتیجه نزدیک ۱۵ بر ۱۳ شکست خورد و حذف شد 

شمشیربازی فائزه رفیعی سابر انفرادی بانوان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

با دو پیروزی مقابل شمشیربازان کامبوج و قبول سه شکست مقابل نمایندگان کره جنوبی، اندونزی و ژا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پن راهی مرحله یک هشتم نهایی شد

در مرحله یک هشتم برابر پرماتاسارای از اندونزی با حساب ۱۵ بر ۱۱ شکست خورد و حذف شد 

کبدی تیم ملی مردان مرحله گروهی / ایران - ژاپن ۱۲:۳۰ این بازی را با نتیجه ۵۵ بر ۱۹ به سود خود پایان دادند 
کبدی تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - کره جنوبی ۷:۲۰ با نتیجه ۴۶ بر ۲۰ کره جنوبی را شکست داد 
سپک تاکرا تیم ملی مردان ایران - اندونزی ۹  ملی‌پوشان ایران با نتیجه صفر بر ۳ مقابل میزبان شکست خوردند
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
تنیس غزل پاک‌باطن انفرادی بانوان شروع ۶:۳۰

دور اول استراحت

در دور دوم برابر تنیس باز عمانی بازی را واگذار کرد

تنیس امیرحسین بادی انفرادی مردان شروع ۱۰:۳۰ برابر جیسون جونگ از چین تایپه (رنکینگ ۱۱۴جهان) با نتیجه ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و حذف شد
تنیس شاهین خالدان انفرادی مردان شروع ۱۲:۳۰ برابر واتانوکی از ژاپن قرار گرفت که با نتیجه ۲ بر صفر ( ۶-۱ و ۶-۳) شکست خورد
تنیس غزل پاک‌باطن و صدف صادق‌وزیری تیمی بانوان شروع ۱۵:۰۰ با شکست برابر هنگ کنگ به کار خود پایان داد
 هندبال تیم ملی هندبال جدول اصلی / ایران - بحرین  ۱۱:۳۰ با نتیجه ۲۳ بر ۲۹ شکست خورد 
فوتبال تیم ملی فوتبال امید مرحله گروهی / ایران - میانمار ۱۳:۳۰ ایران ۰ - ۲ میانمار
تیراندازی الهه احمدی تفنگ بادی ۱۰ متر زنان شروع ۶

با امتیاز ۶۲۶.۲ در رده پنجم ایستاد و به فینال این ماده رسید

در فینال با امتیاز ۱۴۱.۸ هفتم شد

تیراندازی آرمینا صادقیان تفنگ بادی ۱۰ متر زنان شروع ۶

 با امتیاز ۶۲۴.۷ در رده ششم قرار گرفت و به فینال رسید

در فینال با امتیاز ۲۰۶.۳ چهارم شد

تیراندازی امیرمحمد نکونام تفنگ بادی ۱۰ متر مردان شروع ۶

با امتیاز ۶۲۵.۷ در رده ششم ایستاده و به فینال رسید

با امتیاز ۱۴۱.۴ در رده هفتم ایستاد

تیراندازی سپیده سیرانی تراپ شروع ۱۳ با امتیاز ۱۰۷ در رده نوزدهم ایستاد و فینالیست نشد
تیراندازی شیوا فرح‌پور تراپ شروع ۱۳ با ۱۱۰ امتیاز در رده چهاردهم ایستاد و فینالیست نشد
تیراندازی محمدحسین پرورش‌نیا تراپ شروع ۱۳ با امتیاز ۱۱۲ در رده ۲۳ قرار گرفت و فینالیست نشد
تیراندازی علی حافظی تراپ شروع ۱۳ با امتیاز ۱۰۳ در رده ۲۸ ایستاد و فینالیست نشد
دوچرخه سواری حسین زنجانیان مرحله مقدماتی ماده دانهیل ۱۰ تا ۱۵

زمان ۲ دقیقه و ۳۰ثانیه و ۹۶۲ هزارم ثانیه را به ثبت رساند و در رده هفتم قرار گرفت

در فینال زمان ۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۶۲۳ هزارم ثانیه را ثبت کرد و در رده پنجم قرار گرفت

تکواندو الهه شیدایی  ۵۳ کیلوگرم - بانوان ۷ تا ۱۱:۳۰ در مرحله یک شانزدهم مقابل حریف فلیپینی با حساب ۱۰ بر دو به پیروزی رسید 
تکواندو فرزان عاشورزاده ۵۸ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۲:۳۰

در مرحله یک شانزدهم حریفی از تاجیکستان را با نتیجه ۲۶ بر ۳ از پیش رو برداشت

در نیمه نهایی با حساب ۱۵ بر ۱۳ شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

تکواندو ملیکا میرحسینی ۶۷ کیلوگرم - بانوان شروع از ۷ در مرحله یک شانزدهم حریف ویتنامی را ۲۳ بر ۸ شکست داد
کشتی آزاد پرویز هادی ۱۲۵ کیلوگرم

صبح ۱۳

عصر ۱۹

در دور نخست مقابل سومیت از هند ۱۰ بر صفر پیروز شد

در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر اولگ بولتین از قزاقستان را شکست داد

در نیمه نهایی برابر داوید مودزمانشویلی با نتیجه ۱۱ بر ۸ به برتری رسید و راهی فینال شد

در فینال ۷ بر صفر حریف چینی را شکست داد و طلایی شد

ووشو / تالو فاطمه حیدری فرم نن‌دائو شروع ۶:۳۰

 به امتیاز ۹.۵۴ دست یافت

در مجموع امتیازات دو فرم در جایگاه نهم قرار گرفت

ووشو / تالو  هانیه رجبی فرم نن‌دائو شروع ۶:۳۰

به امتیاز ۹.۶۶ رسید

در مجموع امتیازات دو فرم به جایگاه ششم بسنده کرد 

ووشو / ساندا رضا سبحانی ۵۶- کیلوگرم شروع ۱۸ با شکست برابر سانداکاری از اندونزی ، حذف شد
ووشو / ساندا عرفان آهنگریان ۶۰-  کیلوگرم شروع ۱۸

با ناک‌اوت کردن حریف تایلندی راهی مرحله یک شانزدهم شد

در یک شانزدهم بر حریف یمنی غلبه کرد

 

ووشو / ساندا فرود ظفری ۶۵-  کیلوگرم شروع ۱۹ با حساب ۲ بر صفر حریفی از اندونزی را شکست داد و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد
قایقرانی محسن شادی رویینگ تک نفره سبک وزن مردان  شروع ۶:۳۰  با ثبت زمان ۷:۵۴.۹۸ در رده دوم قرار گرفت و راهی شانس مجدد شد 
قایقرانی نازنین ملایی رویینگ تک نفره سبک وزن بانوان  شروع ۶:۳۰ با ثبت زمان ۸:۳۰.۴۹ دوم شد و به فینال رسید
قایقرانی امیرحسین محمودپور / رضا قهرمانی رویینگ دو نفره سبک وزن مردان   شروع ۶:۳۰ در مرحله مقدماتی با زمان ۷:۱۵.۷۷ راهی شانس مجدد شد 
 قایقرانی نازنین رحمانی / مریم امیدی رویینگ دو نفره سبک وزن بانوان شروع ۶:۳۰  با ثبت زمان ۷:۵۰.۸۷ به فینال صعود کرد 
 قایقرانی بهمن نسیمی / مجتبی شجاعی / مسعود محمدی / سیاوش سیدی رویینگ چهار نفره سبک وزن مردان  شروع ۶:۳۰  با ثبت زمان ۶:۲۲.۲۷ به فینال صعود کردند 
ژیمناستیک تیم ملی ایران تیمی ۱۵:۳۰ با قرار گرفتن در رده هشتم، به فینال مسابقات  رسید
پاراگلایدر سیدعلیرضا عمیدی‌نمین دور مقدماتی شروع ۵:۳۰ با بهترین امتیاز (۲ سانتیمتر) در جمع پنج نفر برتر قرار گرفت 
پاراگلایدر حسین عباسقلی‌زاده دور مقدماتی شروع ۵:۳۰ با امتیاز (۲۲ سانتیمتر) در جمع بیست نفر اول قرار گرفت 
پاراگلایدر محمود شیرازی‌نیا دور مقدماتی شروع ۵:۳۰ با امتیاز (۵۲ سانتیمتر) در جمع سی نفر اول قرار گرفت 
کبدی تیم ملی مردان مرحله گروهی / ایران - پاکستان ۱۴:۳۰ با نتیجه ۳۶ بر ۲۰ به برتری رسید 
کبدی تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - بنگلادش ۹ با نتیجه ۴۷ بر ۱۹ به پیروزی رسید 
سوارکاری  لیتا سهیلا‌سهی درساژ ۸ تا ۱۵ با رتبه دوازدهمی به کارش پایان داد 
 سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا مرحله گروهی / ایران - هند شروع ۶:۳۰ با نتیجه یک بر ۲ شکست خورد 
شمشیربازی علی پاکدامن سابر انفرادی مردان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

با ۵ برد متوالی به جمع ۳۲ نفر برتر رسید

در یک‌هشتم نهایی مقابل چونگ لام از هنگ کنگ با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ پیروز شد و به جمع هشت نفر پایانی صعود کرد

در نیمه نهایی با شکست ۱۴ به ۱۵ مقابل حریف کره جنوبی از صعود به فینال بازماند و به مدال برنز رسید

شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر انفرادی مردان

صبح از ۹

عصر از ۱۸

با دو برد و سه باخت به مرحله یک شانزدهم‌ نهایی صعود کرد 

مقابل نماینده چین با نتیجه ۱۵ بر ۶ به پیروزی برسد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت

مقابل شمشیرباز کره جنوبی شکست خورد و حذف شد

 والیبال ساحلی ایران الف (رئوفی - میرزاعلی) ایران الف - تیمور شرقی ۱۴ با حساب دو بر صفر از سد تیمور شرقی گذشت
 والیبال ساحلی ایران ب (سالمی - وکیلی) ایران ب - تایلند ۱۳:۱۰ برابر تایلند با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
قایقرانی محمدمهدی کنارنگ  کانو مردان   ۱۰ با امتیاز ۱۱۳.۸۰ سیزدهم شد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد 
قایقرانی محسن شادی و عاقل حبیبیان   رویینگ دونفره مردان / شانس مجدد ۸ سوم شدند و به فینال نرسیدند 
قایقرانی مجتبی شجاعی رویینگ تک نفره سنگین وزن مردان  / شانس مجدد ۸ سوم شد و از رسیدن به فینال بازماند 
قایقرانی مهسا جاور رویینگ تک‌نفره سنگین وزن بانوان  / شانس مجدد  ۸ دوم شد و به فینال راه پیدا کرد 
قایقرانی رکسانا رازقیان  کایاک بانوان   ۱۰ با امتیاز ۱۱۲.۲۶ به نیمه‌نهایی رسید 
قایقرانی شقایق سیدیوسفی کانوی بانوان  ۱۰ با رکورد ۱۷۹.۳۷ ثانیه به نیمه نهایی صعود کرد
قایقرانی امیرمحمد فتاح‌پور کایاک مردان  ۱۰ با رکورد ۹۱.۲۶ ثانیه به نیمه نهایی صعود کرد
بسکتبال ۳ نفره تیم ملی بانوان مرحله مقدماتی / ایران - تایلند  ۱۷ با نتیجه ۷ بر ۱۱ شکست خورد
تیراندازی مهیار صداقت تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت  شروع ۶:۳۰

با امتیاز ۱۱۶۴ در رده چهارم ایستاد و فینالیست شد

در فینال با امتیاز ۴۰۶ در رده ششم ایستاد

تیراندازی پوریا نوروزیان تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت  شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۱۱۵۵ در رده ۱۲ ایستاد و به فینال نرسید
تیراندازی ابراهیم برخورداری تپانچه بادی ۱۰ متر مردان شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۵۶۹ در رده ۲۵ قرار گرفت و فینالیست نشد
تیراندازی جعفر فروغی تپانچه بادی ۱۰ متر مردان شروع ۶:۳۰ با امتیاز ۵۷۲ در رده ۲۱ ایستاد و فینالیست نشد
تیراندازی محمدحسین پرورش‌نیا و سپیده سیرانی میکس تراپ شروع ۱۲  با امتیاز ۱۲۸ در رده ۱۰ ایستادند و از صعود به فینال بازماندند
شنا بنیامین قره‌حسنلو ۵۰ متر آزاد شروع ۶:۳۰  در رده نوزدهم قرار گرفت
شنا سینا غلامپور ۵۰ متر آزاد شروع ۶:۳۰   در رتبه ۲۳ دور مقدماتی قرار گرفت
تکواندو زهرا پوراسماعیل ۶۷+ کیلوگرم - بانوان شروع ۷ در نخستین گام مقابل قزاقستان شکست خورد  و حذف شد
تکواندو سعید رجبی ۸۰+ کیلوگرم - مردان شروع ۷

در نخستین گام «سئونگ هوآنلی» از کره را پیش رو داشت

در مبارزه یک چهارم نهایی «سون هونگ‌یی» از چین را پیش رو داشت

در نیمه نهایی مقابل نماینده قزاقستان ۱۱ بر ۷ پیروز شد و به فینال رسید

در فینال حریف ازبکستانی را با حساب ۲ بر ۱ شکست داد و به مدال طلا رسید

تکواندو پریسا جوادی ۵۷- کیلوگرم بانوان شروع ۷ در گام نخست مسابقه را به قزاقستان واگذار کرد و از گردونه مسابقات کنار رفت
کشتی فرنگی  مهرداد مردانی ۶۰ کیلوگرم شروع ۱۱

 در دور اول کیم سئونگ هاک از کره جنوبی را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد

در یک چهارم نهایی برابر شینیبو اوتا با نتیجه ۹ بر صفر شکست خورد

در گروه بازنده‌ها کشتی‌گیر اندونزی را ۹ بر صفر شکست داد

در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد

کشتی فرنگی  محمدرضا گرایی ۶۷ کیلوگرم شروع ۱۱

مقابل حسن عبدالکریم از سوریه با نتیجه ۱۱ بر ۲ به برتری رسید

در دور دوم تسمرادوف از ازبکستان را ضربه فنی کرد و راهی نیمه نهایی شد

در نیمه نهایی برابر المات کبیسپایف با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد

در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل حریف چینی به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد

ووشو / تالو زهرا کیانی  فرم چیانگ‌شو شروع ۶:۳۰

به امتیاز ۹.۷۱ رسید

در مجموع دو فرم «جین شو و چیانگ شو» با امتیاز ۱۹.۴۱ در رده دوم قرار گرفت

و صاحب مدال نقره شد

 تیر و کمان زهرا نعمتی مقدماتی ریکرو انفرادی زنان   ۷:۳۰  با کسب ۶۲۲ امتیاز در جایگاه سی و یکم قرار گرفت
 تیر و کمان صادق اشرفی ریکرو انفرادی مردان شروع ۸ با کسب ۶۴۴ امتیاز در مرحله مقدماتی سی و چهارم شد
 تیر و کمان میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان شروع ۸ با ۶۱۶ امتیاز در جایگاه پنجاه و هشتم ایستاد 
 تیر و کمان عرفان ارژنگی‌پور ریکرو انفرادی مردان شروع ۸ با ۶۱۱ امتیاز در جایگاه ششصت‌وپنجم مرحله مقدماتی قرار گرفت 
 تیر و کمان امین پیرعلی ریکرو انفرادی مردان شروع ۸ با ۶۳۴ امتیازدر جایگاه چهل و پنجم ایستاد 
 تیر و کمان زهرا نعمتی و صادق اشرفی میکس تیم ریکرو شروع ۸ با کسب ۱۲۶۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفتند
 تیر و کمان

میلاد وزیری، امین پیرعلی

صادق اشرفی و عرفان ارژنگی‌پور

ریکرو تیمی مردان شروع ۸ با کسب ۱۸۹۴ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفتند
 دوچرخه سواری فرانک پرتوآذر کراس کانتری - بانوان  ۹ تا ۱۱ در پایان در رده چهارم قرار گرفت 
دوچرخه سواری فراز شکری کراس کانتری - مردان ۱۳ تا ۱۵ با اختلاف زمانی ۲ دقیقه و ۵۶ ثانیه نسبت به نفر اول در رتبه چهارم ایستاد
دوچرخه سواری محمد پورشریف کراس کانتری - مردان ۱۳ تا ۱۵ با اختلاف زمانی ۵ دقیقه و ۵۰ ثانیه نسبت به نفر اول در رتبه پنجم ایستاد
کبدی تیم ملی مردان مرحله گروهی / ایران - مالزی ۱۵:۳۰ با نتیجه ۵۸ بر ۲۴ به سود ایران به پایان رسید 
کبدی تیم ملی بانوان مرحله گروهی / ایران - چین تایپه ۷:۲۰ با نتیجه‌ ۱۸ بر ۲۲ شکست خورد 
 والیبال ساحلی ایران ب (سالمی - وکیلی) ایران ب - مالدیو ۱۲:۲۰ دو بر صفر پیروز شدند
ووشو / ساندا الهه منصوریان ۵۲- کیلوگرم بانوان ۱۷ با شکست دادن حریف ویتنامی راهی نیمه نهایی شد
ووشو / ساندا فرود ظفری ۶۵- کیلوگرم مردان ۱۷

با شکست دادن حریف ویتنامی راهی نیمه نهایی شد

ووشو / ساندا عرفان آهنگریان ۶۰- کیلوگرم مردان ۱۷ با شکست دادن حریف کره جنوبی راهی نیمه نهایی شد
ووشو / ساندا شهربانو منصوریان ۶۰- کیلوگرم بانوان ۱۷ با شکست دادن حریف ویتنامی راهی نیمه نهایی شد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
هندبال تیم ملی هندبال جدول اصلی / ایران - هنگ کنگ ۱۵:۳۰ با نتیجه ۴۶ بر ۲۰ به برتری رسید 
تیراندازی گلنوش سبقت‌اللهی تپانچه ۲۵ متر / دقت و سرعت شروع ۸:۳۰ با امتیاز ۵۷۲ در رده ۲۲ ایستاد و به فینال نرسید
تیراندازی هانیه رستمیان تپانچه ۲۵ متر / دقت و سرعت شروع ۸:۳۰ با امتیاز ۵۶۱ در رده ۲۷ ایستاد و به فینال نرسید
تیراندازی الهه احمدی تفنگ سه وضعیت شروع ۸:۳۰

با امتیاز ۱۱۶۳ در رده چهارم ایستاد و و به فینال رسید

با امتیاز ۴۰۰.۶ در رده هفتم ایستاد و به مدال دست نیافت

تیراندازی مه لقا جام بزرگ تفنگ سه وضعیت شروع ۸:۳۰

با امتیاز ۱۱۶۲ در رده ششم ایستاد و فینالیست شد

با رکورد ۴۴۱.۲ در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد

تیر و کمان فرشته قربانی کامپوند انفرادی زنان شروع ۹:۳۰ با ۶۸۷ امتیاز در جایگاه چهاردهم مرحله مقدماتی ایستاد
تیر و کمان مینو عبادی کامپوند انفرادی زنان شروع ۹:۳۰ با ۶۸۲ امتیاز بیست و دوم شد
تیر و کمان پریسا براتچی کامپوند انفرادی زنان شروع ۹:۳۰ با ۶۸۲ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی بیست و سوم شد
تیر و کمان راحله فارسی کامپوند انفرادی زنان شروع ۹:۳۰ با ۶۸۰ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی بیست و هفتم شد
تیر و کمان پریسا براتچی، راحله فارسی و فرشته قربانی تیمی کامپوند زنان شروع ۱۰ با ۲۰۵۱ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی چهارم شد
تیر و کمان

اسماعیل عبادی، امیرکاظم‌پور و نیما محبوبی

تیمی کامپوند مردان شروع ۱۴ با ۲۰۷۵ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی چهارم شد
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند انفرادی مردان شروع ۱۳:۳۰ با ۶۸۹امتیاز در جایگاه بیستم قرار گرفت
تیر و کمان مجید قیدی کامپوند انفرادی مردان شروع ۱۳:۳۰ با ۶۸۵ امتیاز بیست و هفتم شد
تیر و کمان امیر کاظم‌پور کامپوند انفرادی مردان شروع ۱۳:۳۰ با ۶۸۵ امتیاز بیست و یکم شد
تیر و کمان نیما محبوبی کامپوند انفرادی مردان شروع ۱۳:۳۰ با ۶۹۷ امتیاز نهم شد
تیر و کمان فرشته قربانی و نیما محبوبی کامپوند میکس شروع ۱۳:۳۰ با ۱۳۸۴ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی هفتم شد
 شنا مهدی انصاری ۱۰۰ متر پروانه شروع ۶:۳۰  با ثبت رکورد ۵۴:۸۸ هفدهم شد
شنا علیرضا یاوری ۱۰۰ متر پروانه شروع ۶:۳۰  با ثبت رکورد ۵۶:۱۰ بیست و سوم شد
شنا انصاری، قره‌حسنلو، غلامپور و یاوری ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی مردان شروع ۶:۳۰  رکورد ۳:۲۶:۱۲ را ثبت کرد و در نهایت در رتبه دهم جای گرفت
قایقرانی محسن شادی روئینگ سبک وزن تک نفره مردان شروع ۶:۳۰  با ثبت زمان ۷:۵۹.۱۵ دوم شد و به فینال این ماده صعود کرد
قایقرانی رضا قهرمانی و امیرحسین محمودپور رویینگ دو نفره سبک وزن مردان شروع ۶:۳۰  با زمان ۷:۲۱.۳۹ دوم شد و به فینال این ماده راه یافت
قایقرانی محمدمهدی کنارنگ کانو اسلالوم / فینال شروع ۶:۳۰  با کسب امتیاز ۱۷۶.۸۹ در فینال هشتم شد
تکواندو میرهاشم حسینی  ۶۳ کیلوگرم - مردان شروع ۱۰

در یک هشتم حریفی از فیلیپین را ۲۴ بر ۲ از پیش رو برداشت

در یک چهارم حریف ازبکستانی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید

در نیمه‌نهایی مقابل حریف کره‌ای با حساب ۳۷ بر ۳۰ پیروز شد و به فینال رسید

در فینال حریفش از چین را با نتیجه ۱۷ بر ۱۱ شکست داد و طلایی شد

تکواندو مهدی خدابخشی ۸۰- کیلوگرم - مردان شروع ۹ با شکست مقابل حریف کره جنوبی از مسابقات حذف شد
 ژیمناستیک

 سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد

سامان مدنی و مهدی احمدکهنی

 تیمی ژیمناستیک هنری / فینال ۱۴ با امتیاز ۱۶۴.۲۵۰ در رده هشتم قرار گرفت 
کشتی فرنگی  محمدعلی گرایی ۷۷ کیلوگرم شروع از ۱۱

با نتیجه‌ ۸ بر صفر حریف چینی را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد

در دور بعد گورپرت سینگ از هند را ۸ بر ۶ برد و به نیمه نهایی رسید

برای رسیدن به فینال برابر شوهی یابیکو از ژاپن به برتری ۸ بر یک رسید

در فینال با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری رسید و طلایی شد

کشتی فرنگی  حسین نوری ۸۷ کیلوگرم  شروع از ۱۱

به مصاف شیهاز بردی اوولکوف از ترکمنستان رفت و به برتری ۱۳ بر ۴ رسید

در نیمه نهایی محمد حسن از یمن را با نتیجه هشت بر صفر مغلوب کرد

با غلبه بر کشتی‌گیر ازبکستان بر مدال طلا بوسه زد

کشتی فرنگی  علی‌اکبر حیدری ۹۷ کیلوگرم  شروع از ۱۱

به مصاف رامادانی از اندونزی رفت که به برتری ۸ بر صفر دست یافت

در نیمه نهایی برابر هیو چول چو از کره جنوبی شکست خورد و به رده بندی رفت

در دیدار رده بندی مقابل کشتی‌گیر قزاقستانی باخت و مدال نگرفت

کشتی فرنگی   بهنام مهدی‌زاده ۱۳۰ کیلوگرم  شروع از ۱۱

حریف قرقیزستانی‌اش بخاطر حرکت غیراخلاقی دیسکالیفه شد

مقابل لینگ ژی منگ از چین با ضربه فنی به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد

مقابل نماینده ازبکستان بازنده شد و به مسابقه رده بندی رفت

با شکست در دیدار رده بندی به عنوان پنجمی بسنده کرد

شمشیربازی محمد رضایی، محمد اسماعیلی و امیررضا کنعانی اپه تیمی مردان شروع ۶:۳۰

با نتیجه‌ نزدیک ۴۵ بر ۴۴ قرقیزستان را شکست دادند

در یک چهارم با نتیجه ۴۵ بر ۲۶ مقابل کره جنوبی شکست خوردند و حذف شدند

شمشیربازی

کیانا باقرزاده، نجمه سازنچیان

پریماه برزگر و فائزه رفیعی

سابر تیمی بانوان شروع ۶:۳۰ مقابل کره جنوبی با نتیجه‌ ۴۵ بر ۲۳ شکست خورد و حذف شدند
وزنه برداری مجید عسگری گروه ب دسته ۶۹ کیلوگرم ۱۲ در پایان یک ضرب یک مرتبه وزنه ۱۳۳ و دو مرتبه ۱۳۵ کیلوگرم را انداخت و اوت شد 
ووشو / ساندا الهه منصوریان ۵۲- کیلوگرم بانوان ۱۷ با شکست دادن حریف فلیپینی به فینال رسید
ووشو / ساندا شهربانو منصوریان ۶۰ کیلوگرم بانوان ۱۷ با شکست دادن حریف تایلندی به فینال رسید
ووشو / ساندا عرفان آهنگریان ۶۰ کیلوگرم مردان ۱۷:۳۰ با شکست دادن حریف هندی به فینال رسید
ووشو / ساندا فرود ظفری ۶۵ کیلوگرم مردان ۱۷:۳۰ با شکست دادن حریف هندی به فینال رسید
ووشو / ساندا محسن محمدسیفی ۷۰-  کیلوگرم مردان ۱۸ با شکست دادن حریف کره جنوبی به فینال رسید
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان ایران - مالزی ۱۸:۲۰ ١٨ بر ١٣ به برتری رسید 
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان ایران - قزاقستان ۱۹:۵۰ در این دیدار ٢١ بر ١۵ به برتری رسید
دوچرخه سواری ماندانا دهقان استقامت جاده - بانوان  ۱۰ تا ۱۳ با اختلاف زمانی ۱ دقیقه و ۵۳ ثانیه نسبت به نفر اول، هفتم شد
والیبال تیم ملی والیبال مرحله گروهی / ایران - پاکستان ۱۴:۳۰ ایران ۳ بر صفر پیروز شد
کبدی تیم ملی کبدی مردان مرحله گروهی / ایران - نپال شروع ۱۲ با نتیجه ۷۵ بر ۲۱ به برتری رسید 
کبدی تیم ملی کبدی مردان مرحله گروهی / ایران - اندونزی شروع ۱۵ با نتیجه ۶۵ بر ۲۴ به برتری رسید
 والیبال ساحلی ایران الف (رئوفی - میرزاعلی) ایران الف - ژاپن ۱۲:۲۰ با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد 
 والیبال ساحلی ایران ب (سالمی - وکیلی) ایران ب - قطر ب ۱۱:۳۰ با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد 
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
تکواندو ناهید کیانی ۴۹ ـ کیلوگرم بانوان شروع ۷:۳۰

با شکست حریف نپالی به یک چهارم رسید

با شکست حریف فلیپینی راهی نیمه نهایی شد

در نیمه نهایی شکست خورد و به مدال برنز رسید

تکواندو امیرمحمد بخشی ۶۸ ـ کیلوگرم  مردان شروع ۷:۳۰

با شکست حریف چین تایپه راهی نیمه نهایی شد

با پیروزی مقابل حریف اردنی به فینال این رقابت‌ها راه یافت

با شکست مقابل حریف کره جنوبی در فینال به مدال نقره رسید

ووشو / ساندا الهه منصوریان ۵۲- کیلوگرم بانوان / فینال شروع ۷:۳۰ با شکست مقابل حریف خود به مدال نقره این بازی‌ها بسنده کرد 
ووشو / ساندا شهربانو منصوریان ۶۰ کیلوگرم بانوان / فینال شروع ۷:۳۰ با شکست مقابل حریف خود به مدال نقره این بازی‌ها بسنده کرد 
ووشو / ساندا عرفان آهنگریان ۶۰ کیلوگرم مردان / فینال شروع ۷:۳۰ با شکست حریف خود در فینال به مدال طلا رسید
ووشو / ساندا فرود ظفری ۶۵ کیلوگرم مردان / فینال شروع ۷:۳۰ با شکست مقابل حریف خود به مدال نقره این بازی‌ها بسنده کرد 
ووشو / ساندا محسن محمدسیفی ۷۰-  کیلوگرم مردان / فینال شروع ۷:۳۰ با شکست حریف خود در فینال به مدال طلا رسید 
تیر و کمان زهرا نعمتی انفرادی ریکرو زنان شروع از ۶ 

کماندار پاکستانی را شکست داد و راهی مرحله یک شانزدهم شد

در تیر طلایی موفق به شکست حریف قزاق خود شد و به یک هشتم رسید

بخاطر سهل‌انگاری مسئولان در تعیین زمان ناهار، حذف شد

تیر و کمان صادق اشرفی انفرادی ریکرو مردان شروع از ۶  به کماندار قطری باخت و حذف شد
تیر و کمان امیر پیرعلی انفرادی ریکرو مردان شروع از ۶  به کماندار عربستانی باخت و حذف شد
فوتبال تیم ملی امید یک هشتم نهایی / ایران - کره جنوبی ۱۷:۰۰ با شکست ۲ بر صفر مقابل حریف از گردونه مسابقات حذف شدند
شنا  مهدی انصاری ۵۰ متر پروانه   شروع از ۶:۳۰ رکورد ۲۴.۹۵ را ثبت کرد و در رده ۲۰ این ماده جای گرفت 
شنا  بنیامین قره‌حسنلو ۱۰۰ متر آزاد  شروع از ۶:۳۰ با ثبت زمان ۵۱:۳۴ به کار خود پایان داد و در رتبه ۲۶ جای گرفت
شنا سینا غلامپور  ۱۰۰ متر آزاد  شروع از ۶:۳۰ با ثبت زمان ۵۱:۰۶ به کار خود پایان داد و در رتبه ۲۲ جای گرفت
اسکواش علیرضا شاملی انفرادی مردان شروع از ۷:۳۰

مقابل شان‌سو کانگ از سنگاپور با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید

مقابل نماینده کویت شکست خورد و حذف شد

اسکواش سجاد زارعیان انفرادی مردان شروع از ۷:۳۰

مقابل هیون‌ لی از کره جنوبی با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد

مقابل نماینده هنگ کنگ شکست خورد و حذف شد 

اسکواش فرشته اقتداری انفرادی زنان شروع از ۷:۳۰

مقابل ونگ‌چی ینگ از ماکائو با حساب ۳ بر صفر به برتری رسید

مقابل نماینده ژاپن شکست خورد و حذف شد

اسکواش حدیث فرزاد انفرادی زنان شروع از ۷:۳۰ برابر جمیکا ایربادو از فیلیپین با نتیجه یک بر ۳ شکست خورد
 ژیمناستیک

 سعیدرضا کیخا

 خرک حلقه / فینال ۱۵ با امتیاز ۱۴.۷۷۵ در رده چهارم ایستاد
بدمینتون ثریا آقایی دور اول انفرادی زنان شروع از ۱۱:۳۰ مقابل ساینا نهوال از هند (رنکینگ ۱۰ جهان) شکست خورد و حذف شد
پاراگلایدر  حسین عباسقلی‌زاده  مرحله دقت بخش انفرادی پاراگلایدینگ ۱۱ در رده چهاردهم این بخش ایستاد
پاراگلایدر   سیدعلیرضا عمیدی  مرحله دقت بخش انفرادی پاراگلایدینگ ۱۱ در رده بیستم این بخش ایستاد
پاراگلایدر 

 حسین عباسقلی‌زاده ، سیدعلیرضا عمیدی

و محمد شیرازی‌نیا

 مرحله دقت بخش تیمی پاراگلایدینگ ۱۱ میان ۱۵ تیم در رده ۱۰ ایستاد
پنچاک سیلات حامد هوسی وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ حریفی از ازبکستان را برد و راهی یک‌چهارم نهایی شد 
پنچاک سیلات تهمینه کربلایی وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ مقابل نماینده قرقیزستان، برنده اعلام شده و راهی نیمه‌نهایی شد 
پنچاک سیلات نازنین میرمحمدتبار وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ نتیجه را به حریفی از مالزی واگذار کرد و حذف شد 
پنچاک سیلات محمد رحیمی وزن ۶۰ تا ۶۵ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ حریف نپالی را شکست داد و به یک چهارم نهایی رسید
پنچاک سیلات بابک هشم‌زاده وزن ۸۵ تا ۹۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ با شکست مقابل حریف سنگاپوری حذف شد
پنچاک سیلات محمد مرتاضی وزن ۹۰ تا ۹۵ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰  حریف ازبکستانی را برد و راهی یک‌چهارم نهایی شد
قایقرانی سیدمجتبی شجاعی فینال رویینگ تک نفره مردان شروع از  ۶:۳۰ با ثبت زمان ۷:۴۹.۳۶ در نهایت به مقام هشتم این بازی‌ها رسید 
قایقرانی شقایق سیدیوسفی کانو بانوان شروع از ۷:۳۰

با ثبت امتیاز ۲۷۷.۱۴ در مرحله نیمه‌نهایی نهم شد و به فینال صعود کرد

در فینال کارش را با امتیاز ۱۷۵.۳۵ به پایان برد و در نهایت هشتم شد

قایقرانی مهسا جاور فینال رویینگ تک نفره زنان شروع از  ۶:۴۰ با ثبت زمان ۸:۵۲.۶۹ در جایگاه ششم بازی‌های آسیایی قرار گرفت 
قایقرانی امیرمحمد فتاح‌پور کایاک اسلالوم مردان شروع از  ۶:۴۰

با امتیاز ۱۰۰.۲۶ هشتم شد و به فینال بازی‌های آسیایی رسید

با امتیاز ۸۹.۳۹ کارش را تمام کرد و در جایگاه پنجم قرار گرفت

قایقرانی محسن شادی و عاقل حبیبیان فینال رویینگ دونفره مردان شروع از  ۶:۵۰ با ثبت زمان ۸:۲۴.۸۸ در نهایت به مقام نهم این بازی‌ها رسید 
قایقرانی مریم کرمی و پریسا احمدی فینال رویینگ دونفره زنان شروع از  ۷:۵۵ با ثبت زمان ۷:۳۵.۴۵ به مدال برنز رسید 
قایقرانی

مریم امیدی پارسا، نازنین رحمانی

مهسا جاور و مریم کرمی

فینال رویینگ چهارنفره زنان شروع از  ۸:۵۵ با ثبت زمان ۷:۰۴.۳۸ نائب قهرمان بازی‌های آسیایی شد و نقره گرفت
 سنگنوردی رضا علیپور مقدماتی ماده سرعت شروع از  ۸

با رکورد ۵.۸۳ ثانیه در رده دوم ایستاد و به فینال رسید

به مدال طلا رسید

 سنگنوردی مهدی علیپور مقدماتی ماده سرعت شروع از  ۸

با رکورد ۶.۳۹ در رده هفتم جای گرفت و فینالیست شد

در این ماده در رده هفتم ایستاد

 سنگنوردی کبری لکزایی‌فر مقدماتی ماده سرعت شروع از  ۸

 با رکورد ۹.۳۲ در رده ششم جای گرفت و فینالیست شد

در این ماده در رده هفتم ایستاد

 

 سنگنوردی اعظم کرمی مقدماتی ماده سرعت شروع از  ۸

با رکورد ۱۰.۰۸ در رده نهم جای گرفت و فینالیست شد

در این ماده در رده یازدهم ایستاد

 سنگنوردی الناز رکابی بخش سرعت مقدماتی کمباین شروع از  ۸ با رکورد ۱۱.۴۵ و ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد
 سنگنوردی خسرو هاشم‌زاده بخش سرعت مقدماتی کمباین شروع از  ۸ با رکورد ۸.۴۲ و ۱۹ امتیاز در بخش مردان در رده نوزدهم ایستاد 
کبدی تیم ملی بانوان نیمه نهایی شروع از  ۸ با برتری مقابل تایلند به فینال رسیدند
کبدی تیم ملی مردان نیمه نهایی شروع از  ۱۵ با برتری مقابل هند به فینال رسیدند
سوارکاری  لیتا سهیلا‌سهی درساژ ۸ تا ۱۵ با امتیاز ۷۱.۷۷۵ در رده ششم ایستاد

دوچرخه سواری

مهدی سهرابی

استقامت جاده مردان  ۱۰ تا ۱۴ در پایان سی و دوم شد 

دوچرخه سواری

میرصمد پورسیدی

استقامت جاده مردان  ۱۰ تا ۱۴ در پایان چهاردهم شد

دوچرخه سواری

سعید صفرزاده

استقامت جاده مردان  ۱۰ تا ۱۴ در پایان هشتم شد 

دوچرخه سواری

محمد گنج‌خانلو

استقامت جاده مردان  ۱۰ تا ۱۴ در پایان سی و سوم شد 
شمشیربازی

(تیم ملی سابر)

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر

سابر تیمی مردان  شروع از ۶:۳۰

برابر تیم اندونزی با نتیجه قاطع ۴۵ بر ۲۱ به برتری برسد

در نیمه نهایی با برتری ۴۵ بر ۴۳ مقابل چین فینالیست شدند

با نتیجه ۴۵ بر ۳۲ از قهرمان جهان شکست خورد و به مدال نقره رسید

 والیبال ساحلی ایران الف (رئوفی - میرزاعلی) ایران الف - ویتنام ۱۲:۲۰  
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
هندبال تیم ملی هندبال جدول اصلی / ایران - کره جنوبی  ۱۵:۳۰ با نتیجه ۲۸ بر ۳۳ شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید
تیراندازی گلنوش سبقت‌الهی تپانچه ۱۰ متر زنان  شروع از ۶:۳۰ 

با امتیاز ۵۷۱ در رده چهارم ایستاد و فینالیست شد

با امتیاز ۱۹۲.۹ در رده چهارم ایستاد

تیراندازی  آمیتیس جعفری تپانچه ۱۰ متر زنان  شروع از ۶:۳۰ با امتیاز ۵۶۸ در رده دوازدهم ایستاد و به فینال نرسید 
قایقرانی محسن شادی فینال رویینگ تک نفره شروع از ۶ زمان ۷:۲۲.۸۶ را ثبت کرد و پنجم شد
قایقرانی

بهمن نصیری،‌ سیاوش سعیدی

مجتبی شجاعی و مسعود محمدی

فینال رویینگ چهار نفره مردان شروع از ۶:۱۰ با ثبت زمان ۶:۲۸.۷۲ به کارش پایان داد و پنجم شد 
قایقرانی رضا قهرمانی، امیرحسین محمدپور فینال دوبل رویینگ سبک وزن مردان شروع از ۶:۳۰ با ثبت زمان ۷:۱۸.۸۰ به مقام پنجم رسید 
قایقرانی نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا فینال دوبل رویینگ سبک وزن زنان شروع از ۶:۳۰  با ثبت زمان ۷:۴۸.۳۸ به مدال نقره بازی‌های آسیایی رسید
قایقرانی نازنین ملایی رویینگ تک‌نفره سبک وزن بانوان شروع از ۶:۳۰ با ثبت زمان ۸:۱۹.۲۸ به مدال نقره بازی‌های آسیایی رسید
پنچاک سیلات زهرا فروعی وزن ۵۰ تا ۵۵ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ به حریف سنگاپوری باخت و حذف شد
پنچاک سیلات محمد رحیمی وزن ۶۰ تا ۶۵ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ در دومین مسابقه به حریف ازبکستانی باخت و حذف شد
پنچاک سیلات اکبر کیانیان وزن ۶۵ تا ۷۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ نتیجه را به حریفی از مالزی واگذار کرد و حذف شد 
پنچاک سیلات محسن رنجیدوست وزن ۷۰ تا ۷۵ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ به حریفی از اندونزی باخت و حذف شد
سنگنوردی خسرو هاشم‌زاده مرحله مقدماتی بخش بولدرینگ ماده کمباین شروع از ۶:۳۰ در رده یازدهم ایستاد
سنگنوردی الناز رکابی مرحله مقدماتی بخش بولدرینگ ماده کمباین شروع از ۶:۳۰ در رده سوم مشترک ایستاد
کبدی تیم ملی بانوان فینال / ایران - هند ۱۲:۳۰ با برتری مقابل هند به مدال طلا رسیدند
کبدی تیم ملی مردان فینال / ایران - کره جنوبی ۱۴:۳۰ با نتیجه ۲۶ بر ۱۶ پیروز شدند و مدال طلا را کسب کردند
 وزنه برداری علی مکوندی ۸۵ کیلوگرم شروع از ۱۴ موفق به مهار وزنه‌های انتخابی نشد و اوت شد
 جوجیتسو ناهید پیرهادی ۴۹ کیلوگرم - زنان شروع از ۸

 برابر حریفی از ویتنام ۲ بر صفر به برتری رسید

در مرحله یک چهارم نهایی به نماینده کامبوج باخت

در گروه بازنده‌ها به حریف اماراتی باخت و حذف شد

جوجیتسو مهران ستار ۵۶ کیلوگرم - آقایان شروع از ۸ با نتیجه ۹ بر صفر مقابل نماینده تایلند شکست خورد و حذف شد
 جوجیتسو امیرحسین خادمیان ۶۹ کیلوگرم - آقایان شروع از ۸ در مبارزه نخست برابر حریفی از قرقیزستان شکست خورد و حذف شد
تیر و کمان فرشته قربانی و نیما محبوبی میکس تیمی کامپوند شروع از ۸:۳۰ 

با شکست ژاپن به یک چهارم نهایی صعود کرد

با نتیجه نزدیک ۱۵۵ بر ۱۵۳ موفق به شکست تیم هند شدند

با شکست مقابل چین تایپه از رسیدن به فینال بازماند

تیر و کمان زهرا نعمتی و صادق اشرفی میکس تیمی ریکرو شروع از ۸:۳۰ 

با شکست لائوس به یک هشتم نهایی صعود کرد

در مرحله یک هشتم با شکست برابر ژاپن حذف شد

دوچرخه سواری ماندانا دهقان تایم تریل انفرادی زنان  ساعت ۶ در رقابت با ۱۱ رکابزن دیگر در رده ششم قرار گرفت 
 دوچرخه سواری آروین معظمی‌گودرزی تایم تریل انفرادی مردان ساعت ۱۱ در رده ششم قرار گرفت و از کسب مدال بازماند 
 والیبال تیم ملی والیبال ایران - مغولستان ۹ در سه ست متوالی بر حریف غلبه کرد
بوکس سجاد کاظم‌زاده ۶۹ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰ با شکست دادن حریف فلیپینی به دور دوم صعود کرد 
بدمینتون مهران شهبازی دور اول انفرادی شروع از ۹:۳۰ مقابل رنکینگ ۱۲ دنیا شکست خورد و حذف شد
 والیبال ساحلی  ایران الف (رئوفی - میرزاعلی)  یک هشتم نهایی / ایران - تایلند  ۱۳ با برتری ۲ بر صفر راهی یک چهارم نهایی شد
 والیبال ساحلی  ایران ب (سالمی - وکیلی)  یک هشتم نهایی / ایران - ژاپن  ۱۳ با برتری ۲ بر صفر راهی یک چهارم نهایی شد
 بسکتبال ۳ نفره تیم زنان ایران - مالدیو -  
 بسکتبال ۳ نفره تیم زنان ایران - قزاقستان - با نتیجه ۱۸ بر۱۲ به برتری رسید 
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
 سنگنوردی الناز رکابی بخش سرطناب مرحله مقدماتی ماده کمباین شروع از  ۸

در این ماده ششم شد

در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت هفتم شد و از رسیدن به فینال بازماند

 سنگنوردی خسرو هاشم‌زاده بخش سرطناب مرحله مقدماتی ماده کمباین شروع از  ۸

در این ماده ششم شد

در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت پانزدهم شد و از رسیدن به فینال بازماند

 سوارکاری طوفان ترابی  رویداد ۳ روزه – تیمی درساژ ۸ تا ۱۲ از ادامه مسیر انصراف داد و از دور رقابت‌ها حذف شد
 والیبال ساحلی ایران الف (رئوفی - میرزاعلی) یک چهارم نهایی / ایران الف - چین ۸ با نتیجه‌ دو بر صفر مغلوب شد و حذف شدند
 والیبال ساحلی ایران ب (سالمی - وکیلی) ایران ب - قطر ۱۱ با نتیجه‌ دو بر یک مغلوب شد و حذف شدند
بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران - سوریه شروع از  ۸

با نتیجه ۶۶ بر ۵۱ حریف خود را شکست دادند

تیراندازی  رامتین بهشتی مقدماتی اسکیت مردان شروع از ۶:۳۰ با ۶۵ امتیاز در رده ۲۵ ایستاد 
تیراندازی  علی دوستی مقدماتی اسکیت مردان شروع از ۶:۳۰ با ۶۹ امتیاز در رده ۲۱ ایستاد
پنچاک‌ سیلات محمد مرتاضی وزن ۹۰ تا ۹۵ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰  با شکست در مرحله یک چهارم نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت
پنچاک‌ سیلات حامد هاوسی وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰  با شکست در مرحله یک چهارم نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت
وزنه برداری سهراب مرادی ۹۴ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰ 

در یک ضرب با مهار وزنه ۱۸۹ کیلوگرم اول شد

در دو ضرب با مهار وزنه‌ی ۲۲۱ کیلوگرم موفق شد با مجموع ۴۱۰ کیلوگرم مدال طلای این دسته را به نام خود ثبت کند

وزنه برداری  کیانوش رستمی ۹۴ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰ 

در یک ضرب با مهار وزنه ۱۷۵ کیلوگرم دوم شد

در دو ضرب موفق به مهار وزنه‌های انتخابی نشد و بدون مدال ماند

 جوجیتسو نسیم محمدی ۶۲ کیلوگرم - زنان شروع از ۸  در دور نخست برابر حریفی از تایلند شکست خورد و حذف شد
 جوجیتسو احمد عیدی  ۶۲ کیلوگرم - مردان شروع از ۸ 

در مرحله یک شانزدهم نهایی اندونزی را شکست

در یک هشتم نهایی برابر آرالی آقایف از ترکمنستان شکست خورد و حذف شد

 جوجیتسو مسعود جلیلوند ۹۴ کیلوگرم - مردان شروع از ۸ 

ابتدا حریفی از مغولستان را با اخطار شکست داد

در یک هشتم نهایی برابر حریف اردنی شکست خورد و حذف شد 

 کاراته سجاد گنج‌زاده کومیته - ۸۴ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰ 

در دیدار نخست حریف عربستانی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید

با شکست حریف قرقیزستانی فینالیست شد

با شکست حریف ویتنامی در فینال به مدال طلا رسید

کاراته حمیده عباسعلی کومیته + ۶۸ کیلوگرم

شروع از

۶:۳۰

حریف ازبکستانی را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد

با شکست مقابل حریف ژاپنی به فینال نرسید

در دیدار رده بندی حریف ویتنامی را شکست داد و به نشان برنز رسید

تیر و کمان صادق اشرفی، امین پیرعلی و میلاد وزیری ریکرو تیمی مردان شروع از ۵:۳۰ 

با شکست مالزی راهی یک چهارم نهایی شدند

با شکست مقابل چین از دور رقابت‌ها حذف شدند

دو و میدانی علی خدیور ۴۰۰ متر شروع از ۷:۳۰  دچار مصدومیت شد و نتوانست به رقابت ادامه دهد 
دو و میدانی علی ثمری پرتاب وزنه شروع از ۱۷:۳۰  پرتابی به طول ۱۸.۲۱ به ثبت رساند و جایگاهی بهتر از هفتمی نرسید
دو و میدانی شاهین مهردلان پرتاب وزنه شروع از ۱۷:۳۰  بعد از سه پرتاب خطا از دور مسابقات حذف شد
دو و میدانی حسن تفتیان ۱۰۰ متر شروع از ۱۷:۳۰  با رکورد ۱۰.۳۵ در رده چهارم ایستاد و به نیمه نهایی صعود کرد
سوارکاری طوفان ترابی مسابقات صحرایی ۹ تا ۱۲ از ادامه مسیر مسابقات انصراف داد و حذف شد
 واترپلو تیم ملی واترپلو مرحله گروهی / ایران - سنگاپور ۶ تا ۷ با حساب ۱۱ بر ۵ مقابل حریفش به پیروزی رسید
 بوکس امید احمدی‌صفا ۴۹ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰   در یک شانزدهم حریف ترکمنستانی را شکست داد
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان ایران - عراق ۱۳ با برتری ۱۹ بر ۱۶ تیم کشورمان به پایان رسید
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان ایران - ترکمنستان ۱۶:۳۰ با نتیجه ٢١ بر ٧ حریف خود را شکست دادند
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان ایران - افغانستان ۱۸:۳۰ این بازی را ۲۰بر ۵ برد و به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود کرد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
تیراندازی علی دوستی  اسکیت مردان شروع از ۶:۳۰ با ۱۱۶ امتیاز در رده ۲۱ قرار گرفت
تیراندازی رامتین بشارتی  اسکیت مردان شروع از ۶:۳۰ با ۱۰۷ امتیاز در رده ۲۷ قرار گرفت
تیر و کمان اسماعیل عبادی، امیر کاظم‌پور و نیما محبوبی کامپوند تیمی مردان شروع از ۶:۳۰

با برتری مقابل بوتان راهی یک چهارم نهایی شد

با شکست مقابل مالزی از دور مسابقات کنار رفت

تیر و کمان مینو عابدی، پریسا براتچی و فرشته قربانی کامپوند تیمی زنان شروع از ۶:۳۰

با برتری مقابل مغولستان راهی یک چهارم نهایی شد

با برتری مقابل قزاقستان راهی نیمه نهایی شد

مقابل کره جنوبی با نتیجه ۲۳۱ بر ۲۲۸ بازنده شد و به فینال نرسید

هندبال تیم ملی هندبال پنجم ششمی / ایران - عربستان ۱۵ با نتیجه ۳۰ بر ۲۳ به پیروزی رسید و به مقام پنجم رسید
دو و میدانی حسن تفتیان نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر ۱۸

با رکورد ۱۰.۱۷ در رده سوم دسته خود قرار گرفت و به فینال راه یافت

در فینال با رکورد ۱۰.۱۹ در رده ششم ایستاد

دو و میدانی رضا ملک‌پور ۴۰۰ متر با مانع ۱۸ در در دسته خودش پنجم شد و به فینال نرسید
دو و میدانی رضا مقدم پرتاب چکش ۱۸ با رکورد ۶۴.۶۹ نهم شد
 واترپلو تیم ملی واترپلو مرحله گروهی / ایران - کره جنوبی ۱۵ با حساب ۱۶ بر ۱۱ مقابل حریفش به پیروزی رسید
والیبال تیم ملی والیبال یک چهارم نهایی / ایران - چین ۱۴:۰۰ ایران ۳ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید
تنیس روی میز

مهشید اشتری، ندا شهسواری

مریم صامت

مقدماتی تیمی زنان شروع از ۷:۳۰ 

مقابل تیم قدرتمند چین با نتیجه سه بر صفر شکست خورد

در دومین بازی سه بر صفر قطر را شکست دادند

با شکست مقابل هند از دور مسابقات حذف شدند

تنیس روی میز

افشین نوروزی، نیما عالمیان

نوشاد عالمیان

مقدماتی تیمی مردان شروع از ۷:۳۰ 

برابر قرقیزستان با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید

در دومین دیدار با نتیجه یک به ۳ مغلوب ژاپن شدند

بوکس سجاد کاظم‌زاده ۶۹ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰ با شکست دادن حریف ژاپنی به یک چهارم نهایی صعود کرد 
پنچاک سیلات تهمینه کربلایی وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم شروع از  ۸:۳۰ در نیمه‌نهایی مغلوب حریف ویتنامی شد و به مدال برنز رسید
وزنه برداری محمدرضا براری ۱۰۵ کیلوگرم شروع از ۱۴:۳۰  در یک ضرب موفق به مهار وزنه‌های انتخابی نشد و اوت شد
وزنه برداری  علی هاشمی ۱۰۵ کیلوگرم شروع از ۱۴:۳۰

در یک ضرب وزنه‌ی ۱۸۴ کیلوگرمی را بالای سر برد و دوم شد

در حرکت دو ضرب ۲۱۹ کیلوگرم را مهار کرد و

با رکورد مجموع ۴۰۳ کیلوگرم به کار خود پایان داد و برنز گرفت

جوجیتسو محسن حمیدی ۸۵ کیلوگرم شروع از ۸

با برتری مقابل حریف اندونزیایی به مرحله بعد صعود کرد

در مرحله یک هشتم نهایی مقابل قرقیزستان باخت و حذف شد

جوجیتسو  حبیب رنجبر ۵۸-کیلوگرم شروع از ۸

با خطای کمتر مقابل حریف مغولستانی برنده اعلام شد

 با شکست مقابل نماینده اردن از بازی‌ها کنار رفت

جوجیتسو محمد منصوری‌داور ۷۷ کیلوگرم شروع از ۸ مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و حذف شد
جوجیتسو حمید امرایی ۷۷ کیلوگرم شروع از ۸

با برتری مقابل حریف کویتی به مرحله بعد صعود کرد

 با شکست مقابل نماینده اردن از بازی‌ها کنار رفت

 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان یک چهارم نهایی / ایران - چین تایپه ۱۲ با نتیجه ١٨ بر ١٧ به برتری رسیدند و راهی نیمه نهایی شدند
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان نیمه نهایی / ایران - چین ۱۵ با نتیجه ٢١ بر ١٩ تن به شکست داد و از رسیدن به فینال بازماند
 بسکتبال ۳ نفره تیم مردان رده بندی / ایران - تایلند ۱۸ با نتیجه ۲۱ بر ۷ پیروز شدند و به مدال برنز رسیدند
 بسکتبال ۳ نفره تیم زنان یک چهارم نهایی / ایران - چین ۱۲ با نتیجه ۲۱ بر ۷ شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد 
کاراته طراوت خاکسار ۵۵ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰ 

لیفا خایدری از افغانستان را ۹ بر صفر شکست داد

در یک چهارم نهایی با رای داوران مقابل حریفی از اندونزی پیروز اعلام شد

در نیمه نهایی بر مبارز چینی غلبه کرد

در فینال با قبول شکست مقابل حریف چین تایپه به مدال نقره رسید

کاراته  رزیتا علیپور ۶۱ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰ 

در یک هشتم حریفش از کره جنوبی را شکست داد

در یک چهارم با غلبه بر حریف تایلندی به نیمه نهایی رسید

در فینال مقابل حریف چینی با رای داوران بازنده اعلام شد و به مدال نقره رسید

 

کاراته  امیر مهدی‌زاده ۶۰ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰ 

در یک هشتم حریف فلیپینی را شکست داد

در یک چهارم به دلیل عدم حضور حریف ویتنامی برنده اعلام شد

در نیمه نهایی حری ازبکستانی را برد و فینالیست شد

در فینال با شکست مقابل حریفی از کشور میزبان به مدال نقره بسنده کرد

رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
 اسکواش غزل شرف‌پور، فرشته اقتداری و حدیث فرزاد تیمی زنان / ایران - هند شروع از ۶:۳۰  با نتیجه صفر بر ۳ بازی را واگذار کرد 
تنیس روی میز تیم ملی مردان

مرحله گروهی

و

یک چهارم نهایی

شروع از ۷:۳۰ 

در سومین بازی با نتیجه ۳ بر صفر مالدیو را شکست داد

در چهارمین بازی با نتیجه ۳ بر یک تایلند را شکست دادند و به یک چهارم نهایی رسیدند

با شکست مقابل چین تایپه از صعود به نیمه نهایی بازماند

وزنه برداری بهداد سلیمی مثبت ۱۰۵ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰ 

در یک ضرب با رکورد ۲۰۸ کیلوگرم دوم شد

در آخرین حرکت دوضرب ۲۵۳ کیلوگرم را مهار کرد و

در مجموع رکورد ۴۶۱ کیلوگرم را ثبت کرد و طلا گرفت

وزنه برداری سعید علی‌حسینی مثبت ۱۰۵ کیلوگرم شروع از ۱۱:۳۰

در یک ضرب با رکورد ۲۰۸ کیلوگرم اول شد

با مجموع ۴۵۶ کیلوگرم مدال نقره گرفت

سوارکاری مسعود مکاری‌نژاد دور اول پرش انفرادی  ۹ در بین ۶۸ سوارکار در جایگاه چهل و سوم قرار گرفت 
سوارکاری داوود پوررضایی دور اول پرش انفرادی ۹ در بین ۶۸ سوارکار در جایگاه چهل و چهارم قرار گرفت 
سوارکاری فرهنگ صادقی  دور اول پرش انفرادی ۹ در بین ۶۸ سوارکار در جایگاه چهل و هشتم قرار گرفت 
سوارکاری آریانا روانبخش دور اول پرش انفرادی ۹ در بین ۶۸ سوارکار در جایگاه شصت و سوم قرار گرفت  
سوارکاری تیم پرش ایران دور اول پرش تیمی ۹ در بین ۱۷ تیم در جایگاه سیزدهم قرار گرفت 
کاراته پگاه زنگنه ۶۸ کیلوگرم - زنان شروع از ۶:۳۰ 

در دیدار نخست مقابل حریف قزاقستانی بازنده اعلام شد

در شانس مجدد حریف ازبکستانی را شکست داد و به رده بندی رسید

در رده بندی حریف ویتنامی را ۱۰ بر ۰ شکست داد و به مدال برنز رسید

 

کاراته بهمن عسگری ۷۵ کیلوگرم - مردان شروع از ۶:۳۰ 

در مبارزه یک‌شانزدهم "عبدالباسط واحدی" از افغانستان  را برد

در مرحله یک‌هشتم "خان‌گاخو" از مغولستان را شکست داد

در یک‌چهارم نهایی بر "تیراوات پونگسای" از تایلند غلبه کرد

در نیمه نهایی مقابل "هسو ویچون" حریف چین‌تایپه‌ای با رای داوران پیروز اعلام شد

در فینال حریف عربستانی را برد و به مدال طلا بوسه زد

کاراته ذبیح‌اله پورشیب ۸۴ کیلوگرم - مردان شروع از ۶:۳۰ 

در نخستین گام "جواهیر حیدروف" از تاجیکستان را ۸ بر صفر شکست داد

در یک چهارم نهایی حریفی از نپال را از پیش رو برداشت

در نیمه نهایی به حریف کویتی باخت و فینالیست نشد

در رده بندی با غلبه بر حریف اردنی به مدال برنز رسید

 بوکس امید احمدی‌صفا ۴۹ کیلوگرم شروع از ۱۶  در یک هشتم مقابل حریف کره شمالی شکست خورد و حذف شد
سنگنوردی رضا علیپور، مهدی علیپور و خسرو هاشم‌زاده  مقدماتی سرعت امدادی مردان ۱۵:۳۰

با رکورد ۲۰.۳۲ در رده چهارم ایستادند و به فینال رسیدند

در فینال در رده ششم ایستادند

سنگنوردی اعظم کرمی، کبری لکزایی و حدیث نظری  مقدماتی سرعت امدادی زنان  ۱۴

با رکورد ۳۲.۸۵ در رده پنجم ایستادند و به فینال راه یافتند

در فینال در رده چهارم ایستادند

بسکتبال تیم ملی بسکتبال یک چهارم نهایی / ایران - ژاپن شروع از  ۱۱

با نتیجه ۹۳ بر ۶۷ حریف خود را شکست دادند و به نیمه نهایی رسیدند

تیر و کمان فرشته قربانی و نیما محبوبی کامپوند میکس شروع ۱۱ با غلبه بر سنگاپور در رده بندی به مدال برنز رسید
دوچرخه سواری محمد دانشور - احسان خادمی - علی علی‌عسگری  پیست (تیم اسپرینت)  ۹ تا ۱۶ زمان ۴۵ ثانیه و ۳۲۴ هزارم ثانیه را ثبت کرد  و از رسیدن به فینال بازماند
بوکس سیدشاهین موسوی ۷۵ کیلوگرم شروع از ۱۷:۳۰ با غلبه بر حریف سوریه‌ای راهی یک چهارم نهایی شد
 دو و میدانی حسین کیهانی  ۳ هزار متر با مانع  ۱۷ در فینال با رکورد ۸.۲۲.۷۹ اول شد و مدال طلا گرفت
 دو و میدانی امیر مرادی دوی ۸۰۰ متر ۱۸ با رکورد ۱:۴۸.۳۱ به فینال راه یافت 
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
 اسکواش غزل شرف‌پور، فرشته اقتداری و حدیث فرزاد تیمی زنان / مرحله گروهی شروع از ۶:۳۰ 

در دومین بازی با نتیجه صفر بر ۳ بازی را به هنگ کنگ واگذار کرد

در سومین دیدار موفق به پیروزی مقابل تایلند شدند

دو و میدانی حسن تفتیان ۲۰۰ متر شروع از ۹:۳۰ 

با رکورد ۲۱.۲۵ به نیمه نهایی صعود کرد

در نیمه نهایی در گروه خود آخر شد و حذف شد

دو و میدانی علی خدیور ۲۰۰ متر شروع از ۹:۳۰  به دلیل مصدومیت در خط مسابقه حاضر نشد
دو و میدانی الهام کاکلی ۲۰۰ متر بانوان شروع از ۹:۳۰  با رکورد ۲۵.۱۲ به نیمه‌نهایی نرسید
دو و میدانی امیر مرادی فینال ۸۰۰ متر شروع از ۱۷:۳۰  با رکورد ۱:۴۶.۵۵ در رده چهارم ایستاد
سوارکاری داوود پوررضایی دور دوم پرش انفرادی ۱۴ با ۲۳.۶۴ خطا در رده ۳۰ مشترک قرار گرفت و به فینال راه یافت
سوارکاری فرهنگ صادقی  دور دوم پرش انفرادی ۱۴ با ۴۰.۷۴ خطا و قرار گیری در رده ۴۶ از دور رقابت‌ها کنار رفت
سوارکاری تیم پرش ایران دور اول پرش تیمی ۱۴ با مجموع خطای ۵۵.۶۴ در جایگاه یازدهم قرار گرفت و حذف شد
 واترپلو تیم ملی واترپلو مرحله گروهی / ایران - قزاقستان ۱۴ با حساب ۹ بر ۵ شکست خورد اما به یک چهارم صعود کرد
بوکس سجاد کاظم‌زاده ۶۹ کیلوگرم / یک چهارم نهایی شروع از ۱۶:۳۰ با شکست مقابل حریف تایلندی حذف شد
قایقرانی تیم‌ ‌ملی کانوپولوی مردان کانوپولو مردان / ایران - مالزی شروع از ۹:۳۰  چهار به سه شکست خورد اما به نیمه نهایی صعود کرد
قایقرانی تیم‌ ‌ملی کانوپولوی زنان کانوپولو زنان / ایران - سنگاپور شروع از ۱۲:۳۰  با برتری مقابل حریف به فینال راه یافتند
کوراش  بهزاد وحدانی ۶۶ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰  مقابل حریف چین تایپه ۱۰ بر صفر شکست خورد و حذف شد
کوراش  قنبرعلی قنبری ۶۶ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰

مقابل حریف قرقیزستانی ۱۰ بر صفر پیروز شد

با شکست حریف تاجیکستانی به نیمه نهایی رسید

با شکست مقابل حریف ازبکستانی به فینال نرسید و مدال برنز گرفت

کوراش  طاهره آذرپیوند ۵۲ کیلوگرم - زنان شروع از ۱۱:۳۰ 

در دور اول استراحت کرد

با شکست حریف قزاقستانی به یک چهارم نهایی رسید

با شکست مقابل حریف ازبکستانی حذف شد

کوراش  جعفر پهلوانی ۹۰ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰ 

مقابل حریف تاجیکستانی ۱۰ بر صفر پیروز شد

در یک هشتم حریف هندی را برد

با شکست یلک کورالوف قرقیزستانی به نیمه نهایی رسید

با غلبه بر حریف ازبکستانی به فینال رسید

با قبول شکست در فینال به مدال نقره رسید

کوراش  محمدعلی ذاکری ۹۰ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰  به حریف افغانستانی یک بر صفر باخت و حذف شد
شیرجه شهنام نظرپور و مجتبی ولی‌پور ماده ۳ متر دو نفره ۱۶ تا ۱۷ به علت مصدومیت نظرپور در مسابقات حاضر نشد
تیر و کمان مینو عابدی، پریسا براتچی و فرشته قربانی کامپوند تیمی بانوان / رده بندی ۸ تا ۱۶ با شکست مقابل چین به مدال نرسیدند
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
 سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا کواد چهار نفره شروع ۱۱:۳۰ با نتیجه ۲ بر صفر پاکستان را شکست داد
شیرجه شهنام نظرپور و مجتبی ولی‌پور سکوی ۱۰ متر هماهنگ ۱۶ تا ۱۷ با امتیاز ۳۱۸.۰۶ در جایگاه ششم قرار گرفتند
 دو و میدانی احسان حدادی پرتاب دیسک شروع از ۱۵:۵۰   با رکورد ۶۵.۷۱ در رده نخست قرار گرفت و طلایی شد
 دو و میدانی بهنام شیری پرتاب دیسک شروع از ۱۵:۵۰  با رکورد ۵۸.۰۹ در رده چهارم ایستاد
 دو و میدانی امیر مرادی دوی ۱۵۰۰ متر شروع از ۱۵:۵۰  با رکورد ۳:۴۶.۹۳ به فینال رسید
 دو و میدانی سپیده توکلی پرش ارتفاع شروع از ۱۵:۵۰   با عبور از مانع ۱.۷۵ متری در رده هفتم ایستاد
بوکس سیدشاهین موسوی ۷۵ کیلوگرم شروع از ۱۶:۴۵ دریک چهارم نهایی به حریف ازبکستانی باخت و حذف شد
 جودو علیرضا خجسته  ۶۶ کیلوگرم شروع از ۶:۳۰  در نخستین گام به جودوکار کره شمالی باخت و حذف شد
قایقرانی تیم‌ ‌ملی کانوپولوی مردان کانوپولو مردان شروع از ۹:۳۰ 

با شکست مقابل ژاپن از رسیدن به فینال بازماندند

در رده بندی به چین تایپه باختند و چهارم شدند

قایقرانی تیم‌ ‌ملی کانوپولوی زنان فینال / ایران - سنگاپور شروع از ۹:۳۰ 

با برتری مقابل سنگاپور قهرمان شدند

(مدال کانوپولو در جدول بازی‌ها حساب نمی‌شود)

قایقرانی

احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل

علی آقا میرزایی و امین بوداغی 

کایاک چهار نفره ۵۰۰ متر  ۸  با ثبت زمان ۱:۲۸.۴۶۹ راهی فینال شد
قایقرانی  علی آقامیرزایی و امین بوداغی  کایاک دو نفره هزار متر ۹ با ثبت زمان ۳:۳۸.۲۰۲ راهی فینال شدند
کوراش الیاس علی‌اکبری ۸۱ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰

در دور نخست حریفی از ترکمنستان را شکست داد

در دور دوم حریفی از اندونزی را شکست داد

در یک چهارم نهایی مقابل حریف مغولستانی پیروز شد

حریف ازبکستانی را در نیمه نهایی شکست داد و فینالیست شد

در فینال حریف تاجیکستانی را شکست داد و به مدال طلا رسید

کوراش امید تیزتک ۸۱ کیلوگرم - مردان شروع از ۱۱:۳۰

در دور نخست حریفی از ترکمنستان را شکست داد

در دور دوم حریفی از ژاپن را شکست داد

در یک چهارم نهایی مقابل حریف افغانستانی پیروز شد

در نیمه نهایی به مبارز تاجیکستانی باخت و به مدال برنز بسنده کرد

 

کوراش  زهرا نادری‌نبی ۶۳ کیلوگرم - زنان شروع از ۱۱:۳۰

در دور نخست حریفی از کره جنوبی را شکست داد

با شکست مقابل حریفی از اندونزی حذف شد

کوراش  آذر کولیوند ۶۳ کیلوگرم - زنان شروع از ۱۱:۳۰

در یک شانزدهم نهایی بر حریف هندی غلبه کرد

با شکست مقابل حریفی از قزاقستان حذف شد

 دوچرخه سواری احسان خادمی پیست (اسپرینت)  شروع از ۸:۳۰ 

با زمان ۱۰ ثانیه و ۲۵۱ هزارم ثانیه یازدهم شد و به یک هشتم رسید

در رقابت با نماینده ژاپن حذف شد

 دوچرخه سواری محمد دانشور پیست (اسپرینت)  شروع از ۸:۳۰ 

با زمان ۱۰ ثانیه ۳۰۶ هزارم ثانیه سیزدهم شد و به یک هشتم رسید

در رقابت با نماینده ژاپن حذف شد

رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
 سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا کواد چهار نفره شروع ۹:۳۰

با نتیجه ۲ بر صفر به ویتنام باخت

مقابل نپال با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد

 دوچرخه سواری محمد گنج‌خانلو ماده اومنیوم شروع ۹:۳۰ در پایان رقابت ماده اومنیوم ۱۰۸ امتیاز کسب کرد و در رده چهارم قرار گرفت
سوارکاری داوود پوررضایی دور اول پرش انفرادی ۱۲ با ۴۳.۶۴ خطا در رده بیستم ایستاد
 قایقرانی

احمدرضا طالبیان، پیمان قویدل

امین آقا میرزایی و علی بوداغی 

کایاک ۵۰۰ متر ۶  پس از قزاقستان و کره جنوبی از خط پایان گذشت و صاحب مدال برنز شد
 قایقرانی فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی کانوی دو نفره بانوان ۶ با ثبت زمان ٢:١٠.٤٠٨ به مقام هفتم رسیدند 
 قایقرانی هدیه کاظمی کایاک تک‌نفره ۵۰۰ متر زنان ۷ با ثبت زمان ۲:۰۲.۲۸۰ تمام کرد و به مدال نقره رسید 
 قایقرانی محمدنبی رضایی  کانو تک‌نفره هزارمتر مردان  ۷  با ثبت زمان ۴:۰۶.۴۳۴ به کار خود پایان داد و به مدال برنز رسید
 قایقرانی  امین بوداغی و علی آقامیرزایی کایاک دو نفره هزارمتر مردان  ۷  با ثبت زمان ۳:۳۵.۳۳۹ در نهایت ششم شد
 قایقرانی  شاهو ناصری و علی اجاقی  کانو کانادایی دو نفره هزار متر  ۷  با ثبت زمان ۳:۴۹.۲۶۵ در رده چهارم قرار گرفتند
واترپلو تیم ملی ایران یک چهارم نهایی / ایران - عربستان ۸ با نتیجه ۱۵ بر ۷ عربستان را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد 
جودو محمد محمدی بریمانلو  وزن ۷۳- کیلوگرم  ۷

دور اول استراحت

حریفی از فیلیپینی را ضربه فنی کرد

با غلبه بر حریف قرقیزستانی به نیمه نهایی رسید

در نیمه نهایی به حریف کره جنوبی باخت

در رده بندی حریف کره شمالی را ضربه فنی کرد و برنز گرفت

 

جودو سعید ملایی وزن ۸۱- کیلوگرم  ۷

حریفی از اندونزی را ضربه فنی کرد و راهی یک چهارم نهایی شد

با ضربه فنی حریف چینی را برد و به نیمه نهایی رسید

با برتری مقابل حریف کره جنوبی فینالیست شد

در فینال با رای داوران به حریف قزاقستانی باخت و نقره گرفت

جودو دنیا آقایی وزن ۷۰- کیلوگرم  ۷  برابر حریف چینی ضربه فنی شد و حذف شد
جودو مبینا عزیزی وزن ۵۷- کیلوگرم  ۷ به حریف چینی باخت و حذف شد
تنیس روی میز  نیما عالمیان جدول انفرادی مردان شروع از ۱۲

 در دور اول استراحت داشت

با غلبه بر حریفی از مالزی به یک هشتم نهایی صعود کرد

تنیس روی میز نوشاد عالمیان جدول انفرادی مردان شروع از ۱۲ با غلبه بر حریفی از ویتنام به یک هشتم نهایی صعود کرد 
تنیس روی میز  ندا شهسواری جدول انفرادی زنان شروع از ۱۲ با شکست برابر نماینده کره شمالی از دور رقابت‌ها حذف شد  
تنیس روی میز  مهشید اشتری جدول انفرادی زنان شروع از ۱۲ با شکست برابر نماینده کره شمالی از دور رقابت‌ها حذف شد 
کوراش قاسم احدی وزن ۹۰- کیلوگرم ۱۲ به کوراش کار ازبکستانی باخت و حذف شد
کوراش  محمد ملک‌محمدی وزن ۹۰- کیلوگرم ۱۲

دور اول استراحت داشت

در دور دوم به حریف افغانستانی باخت و حذف شد

کوراش  زهرا باقری وزن ۷۸- کیلوگرم ۱۲

دور اول را استراحت داشت

در دور دوم جهان محمدوف ترکمنستانی را ۵ بر صفر از پیش رو برداشت

در یک چهارم به حریف مغولستانی باخت و حذف شد

اسکواش  تیم‌ ‌ملی اسکواش زنان تیمی زنان / مرحله گروهی ۱۲  با نتیجه‌ ۲ بر یک مغلوب چین شد
بسکتبال تیم ملی بسکتبال نیمه نهایی / ایران - کره جنوبی شروع از  ۱۳:۳۰

با نتیجه ۸۰ بر ۶۸ حریف خود را شکست دادند و به فینال رسیدند

شیرجه مجتبی ولی‌پور شیرجه تخته یک متر ۱۲ پس از ثبت امتیاز ۳۰۲.۹۰ راهی فینال شد
دو و میدانی  امیر مرادی   فینال دوی ۱۵۰۰ متر ۱۷:۳۰ با رکورد ۳:۴۵.۶۲ در رده دوم ایستاد و مدال نقره را بر گردن انداخت 
دو و میدانی حسین کیهانی دوی ۵۰۰۰ متر ۱۷:۳۰ با رکورد ۱۴:۰۸.۶۹ در رده چهارم ایستاد
والیبال تیم ملی والیبال نیمه نهایی / ایران - قطر ۱۷ با برتری ۳ بر صفر به فینال رسیدند
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
جودو جواد محجوب وزن ۱۰۰+ کیلوگرم شروع از ۷

دور نخست استراحت داشت

در دور دوم حریف قرقیزستانی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید

برابر حریف مغولستانی ضربه فنی شد و به فینال نرسید

در رده بندی به حریف ازبکستانی باخت و به مدال نرسید

 سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا کواد چهار نفره شروع ۹:۳۰ مقابل سنگاپور شکست خورد
تنیس روی میز  نیما عالمیان جدول انفرادی مردان شروع از ۱۲ در جدال با جین یودا از ژاپن ( رنکینگ ۲۸ جهان) شکست خورد و حذف شد
تنیس روی میز نوشاد عالمیان جدول انفرادی مردان شروع از ۱۲

با برتری مقابل رنک ۲۶ جهان به یک چهارم نهایی رسید

با برتری مقابل رنک ۱۰ جهان به نیمه نهایی رسید

قایقرانی  عادل مجللی و پژمان دیوسالاری کانو دو نفره ۲۰۰ متر  ۸  با ثبت زمان ۴۲.۵۹۶ به فینال راه یافتند
قایقرانی  آرزو حکیمی کایاک ۲۰۰ متر زنان  ۸ با ثبت زمان ۴۴.۱۷۰ ثانیه در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال شد 
 قایقرانی  علی آقامیرزایی  کایاک ۲۰۰ متر مردان ۸

با ثبت زمان ٣٨.٢١٠ به نیمه نهایی رفت

در نیمه نهایی با ثبت زمان ٣٨.٨٣٨ به مرحله فینال رسید

دوچرخه سواری محمد دانشور ماده کایرین ۸ از دور رقابت‌ها حذف شد
دوچرخه سواری احسان خادمی ماده کایرین ۸ از دور رقابت‌ها حذف شد 
دوچرخه سواری مهدی سهرابی و محمد رجبلو ماده مدیسون ۱۲ در رده هشتم قرار گرفت
سامبو الهام بهرامی وزن ۴۸- کیلوگرم  ۱۲

دور اول استراحت

در یک چهارم نهایی به مبارز ازبکستانی باخت و حذف شد

سامبو  سهیل جمال‌آبادی  وزن ۵۲- کیلوگرم   ۱۲  نتیجه را به "دژومی خاسانی" از تاجیکستان واگذار کرد و حذف شد
واترپلو تیم ملی واترپلو نیمه نهایی / ایران - ژاپن  ۱۳ با حساب ۱۸ بر ۷ شکست خورد و راهی مسابقه رده‌بندی شد
رشته ورزشکار / تیم ورزشی توضیحات: وزن / ماده ساعت مسابقه نتیجه
سامبو اکرم خانی  وزن ۶۸ کیلوگرم زنان  ۱۰  دو بر صفر مغلوب کادیربکووا از قرقیزستان شد و از دور مسابقات کنار رفت
سامبو ایرج امیرخانی  وزن ۹۰ کیلوگرم مردان  ۸

در یک هشتم نهایی ۴ بر صفر سیس وانتو از اندونزی را مغلوب کرد

در دور بعد چهار بر صفر مغلوب خل ممتوف از ازبکستان شد

در گروه شانس مجدد سه بر صفر ساتو از ژاپن را شکست داد

در مبارزه دوم جدول شانس مجدد به حریف قزاقستانی باخت و حذف شد

قایقرانی هدیه کاظمی و آرزو حکیمی  کایاک دو نفره ۵۰۰ متر  ۷:۳۰  با ثبت زمان ۱:۵۱.۶۵۵ در رده پنجم قرار گرفتند
قایقرانی هدیه کاظمی کایاک تک نفره ٢٠٠  متر ۶ با ثبت زمان ۴۳.۵۹۴ بالاتر از چین تایپه هفتم شد
قایقرانی  علی آقامیرزایی کایاک تک نفره مردان  ۶ با ثبت زمان با ثبت زمان ۳۶:۹۶۰ ششم شد 
قایقرانی  عادل مجللی و پژمان دیوسالاری  کانوی دو نفره ۲۰۰ متر مردان  ۶ با ثبت زمان ۳۸:۳۹۹ چهارم شد
سه گانه بهزاد نوبری‌پور - ۷  با اختلاف زمانی پنج ‌دقیقه و ۴۹ ثانیه نسبت به نفر اول در رده چهاردهم قرار گرفت
تنیس روی میز نوشاد عالمیان انفرادی / نیمه نهایی ۱۰ با شکست مقابل رنک ۴ جهان به فینال نرسید و به مدال برنز بوسه زد
 واترپلو تیم ملی واترپلو رده بندی / ایران - چین ۱۳ در ضربات پنالتی موفق به شکست حریف شدند و به مدال برنز رسیدند
والیبال تیم ملی والیبال فینال / ایران - کره جنوبی ۱۶ ایران ۳ بر صفر پیروز شد و به مدال طلا رسید
بسکتبال تیم ملی بسکتبال فینال / ایران - چین ۱۵:۳۰ با نتیجه ۸۴ به ۷۲ مغلوب شدند و به مدال نقره بسنده کردند

جدول مدالی بازی‌های آسیایی

رتبهکشور1411036931 Metal-gold-bluesilver-medal1411037036 Metal-bronze-redمجموع
۱ itچین ۱۳۲ ۹۲ ۶۵ ۲۸۹
۲ itژاپن ۷۵ ۵۶ ۷۴ ۲۰۵
۳ itکره جنوبی ۴۹ ۵۸ ۷۰ ۱۷۷
۴ jpاندونزی ۳۱ ۲۴ ۴۳ ۹۸
۵ ازبکستان ۲۱ ۲۴ ۲۵ ۷۰
۶ ایران ۲۰ ۲۰ ۲۲ ۶۲
۷ itچین تایپه ۱۷ ۱۹ ۳۱ ۶۷
۸ itهند ۱۵ ۲۴ ۳۰ ۶۹
۹ itقزاقستان ۱۵ ۱۷ ۴۴ ۷۶
۱۰ bhکره شمالی ۱۲ ۱۲ ۱۳ ۳۷

جدول فوتبال بازی‌های آسیایی 2018

برنامه و نتایج فوتبال بازی‌های آسیایی

آخرین اخبار بازی‌های آسیایی

  • آخرین مطالب
  • پربازدیدترین‌ها
  • همه اختصاصی ویدیو عکس